Dodaj do ulubionych

Własny serial.

27.06.10, 17:32
Bardzo marzę o nakręceniu swojego własnego serialu. W którym będzie się dosyć
dużo dziać. Ale nie wiem jak i nie wiem czy to dobry pomysł. Proszę doradźcie
mi jakoś.

Przepraszam, jeżeli wątek się powtórzył. Wiecie chyba, że jak był, to kosz.
Obserwuj wątek
    • tostusiowa vuvuzela hero 27.06.10, 17:35
      nakręć serial o wuwuzelach ;]

      a tak na serio to jak znajdziesz jakiegoś reżysera, aktorów, kamerzystę i
      napiszesz se scenariusz to se kręć ;]
    • napalona Re: Własny serial. 27.06.10, 17:36
      ja na takie tematy nic nie wiem
      • julcia284 tak ! to świetna zabawa !!!!! 27.06.10, 17:40
        zaproś swoją paczkę i pobawcie się w kręcenie własnego serialusmirk
        • bieberkovva. Re: tak ! to świetna zabawa !!!!! 27.06.10, 17:53
          Nakręćcie M jak moda na sukces. xd. 2. ;D. big_grin
    • x.pati.x Re: Własny serial. 27.06.10, 17:45
      Świetna zabawa.
      Ja z sis robimy różne przeróbki, itp.
      Może kiedyś wrzucimy je do netu...
      Na razie oglądamy je z rodzinką smile
    • haditaa sorry, ale nie wierzę w ciebie. 27.06.10, 17:52
      • patka979 vfhfgujghkh 27.06.10, 17:55
        Nakręć jakiś serial o nastolatkach smile
        Wieże w ciebie i trzymam kciukibig_grin
        • malinowakrolowa Re: JaAa 27.06.10, 18:06
          Ja z moimi kumpelkami kręciłyśmy teledyski trochę żal ale orginalne i śmieszne, aaale to już
          troche dwno było lecz tam mam je na kompie tongue_out haha
          czasem puszczałyśmu z plejbeki a czasem ja śpiewałam (chodzę na chór i wogóle)
    • idiotka_ Re: Własny serial. 27.06.10, 18:10
      no to marz dalej. powodzenia życzę. c:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka