Dodaj do ulubionych

Aparat w Samsungu Delphi

06.07.10, 15:32
zgodnie z tytułem. co sądzicie o aparacie w samsungu delphi? zastanawiam sie
nad kupnem tego telefonu. nigdzie na forum nie mogłam znaleźć szczegółowych
informacji wyłącznie o aparacie. zalezy mi żeby robił dobre zdjęcia. czy 2 mpx
wystarczą?

proszę o odpowiedź Kotki kiss

PS. nie chcę takich odpowiedzi jak: wujek google nie gryzie.
Obserwuj wątek
    • love_sick Re: Aparat w Samsungu Delphi 06.07.10, 15:37
      aparat jest całkiem dobry. ale w dobrej jakości zdjęcia zrobisz tylko na dworzu
      lub przy słońcu w domu.
    • magduusia Chcesz mieć zdjęcie czy ładną fotkę - 3.2... 06.07.10, 15:39
      • chocolatebow Re: Chcesz mieć zdjęcie czy ładną fotkę - 3.2... 06.07.10, 15:46
        zdecydowanie zdjęcie.
    • imagination. mam ten telefon 06.07.10, 17:22
      aparat według mnie jest dobry.
      uwielbiam ten telefon.
      • thespragniona tez posiadam ten telefon. 06.07.10, 17:24
        zdjęcia jako tako mógłby robić lepsze, alee. Jest ok. ; 3
    • cukierkow_a Re: Aparat w Samsungu Delphi 06.07.10, 17:29
      polecam ja mam go od paru dni i naprawde jest świetny
      aparat taki sobie
      ale eski sie pisze z********e

      Pozdrawiamwink
      • anja_ Re: Aparat w Samsungu Delphi 06.07.10, 17:34
        Napewno nie zastąpi ci aparatu.
    • olciaaa03 Re: Aparat w Samsungu Delphi 06.07.10, 17:37
      2 mega pixele to strasznie za mało, jeżeli zależy Ci na dobrych zdjęciach.
      Nie będzie Ci on robił dobrych zdjęć
      • chocolatebow Re: Aparat w Samsungu Delphi 06.07.10, 17:42
        mam lustrzankę w domu wiec nie chodzi mi o to, że ma mi zastąpić aparat. tylko
        żeby przy przegrywaniu na komputer zdjęcia były takie do zniesienia smile
    • dusssia Re: Aparat w Samsungu Delphi 06.07.10, 17:39
      ja nie narzekam ,
      jak byłam nad morzem to miałam tylko telefon , i zrobiłam kilka naprawde fajnych zdjec
      wink
    • koralowa . 06.07.10, 17:43
      `Ja mam Avilę i zdjęcia robi przeciętne, moja kumpela ma Delphi i z aparatu
      jest zadowolona c; .
    • a_vie Re: Aparat w Samsungu Delphi 07.07.10, 23:06
      niby to mało ale zdjęcia robi całkiem dobre tyle że zależy od oświetlenia, bo
      czasem wychodzą słabo.. a w nocy nawet jak jest tryb nocny to są trochę jakby..
      żółte?
      ale jak się robi zdjęcia w dzień a nie przy starych żyrandolach to są bardzo dobre.
    • mileyoxox Re: Aparat w Samsungu Delphi 07.07.10, 23:14
      tak ja ma ten telefon , i mi aparat wystarcza robi wyraźnie zdięcia i wgl ,
      jest super , tak jak cały telefon : P

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka