Dodaj do ulubionych

wkładki higieniczne...

08.07.10, 17:07
A więc, niedługo jade nad morze i trochę się boje, że jak będę się kąpać - wiadomo, że w
kostiumie kąpielowym - to będzie widać, że mam wkładkę higieniczną. A więc: Czy to
widać? A może są specjalne, które są jeszcze bardziej niewidoczne?

P.S Wiem, że to może się wydawać głupie, ale ja naprawde nie wiem. Jakby co to kosz, ale
szukałam i takiego wątku nie znalazłam.
Obserwuj wątek
    • aileen Re: wkładki higieniczne... 08.07.10, 17:08
      nie, nie widać. wkładki są cienkie.
    • jane_ Re: wkładki higieniczne... 08.07.10, 17:10
      chwila. chcesz się kąpac podczas okresu z wkładką? ja bym nie ryzykowała.
      a jak nie podczas okresu, to po co Ci ona?

      tampon to najlepsze rozwiązanie. prosze się nie bać, to nic strasznego.
      (obalam mity, he he)
    • justinkissme Re: wkładki higieniczne... 08.07.10, 17:11
      To jest najgorsza rzecz ... tak są takie małem których nie widać we wszystkich sklepach
      możesz takie znaleść
    • xnamex Re: wkładki higieniczne... 08.07.10, 17:12
      yyy...ja - tak samo jak przyjaciółki - do kostiumu nie wkładamy wkładek
      • xnamex Re: wkładki higieniczne... 08.07.10, 17:14
        a poza tym, jak mam okres to wogle się nie kąpie w morzu i zamiast wkładek używam
        bezsrzydełkowych podpasek. Ja bym nie używała tamponów, wcale nie są takie fajne
      • cukiereczek.. Re: wkładki higieniczne... 08.07.10, 17:16
        czy ty chcesz się kąpać z wkładką podczas okresu? dobrze zrozumiałam..?shock

        nie ryzykuj infekcje się mogą wdać uncertain
        najlepsze są tampony wink
    • vvvjupivvv Re: wkładki higieniczne... 08.07.10, 17:14
      Okresu nie mam, ale mam wydzielinę.
      • weron Re: wkładki higieniczne... 08.07.10, 17:17
        no to, to ma kazdy! a na plzy moja panno takich rzeczy sie nie uzywa! sciana
    • flo. Re: wkładki higieniczne... 08.07.10, 17:18
      bardziej proponowałabym tampony, choć ich nie lubię.
    • luuluu Kochana ! 08.07.10, 17:22
      Po 1 :
      - nie kąp się podczas okresu.
      po 2 :
      nie kąp się z wkładką higieniczną ! to NIE higieniczne !! fuuj . wink
      po 3 :
      nie , nie widać wkładki , bo ona NIE jest jak podpaska . jej poprostu nie widac .

      the END . wink
    • kofffam_cie Dziewczynoo.! 08.07.10, 17:32
      Nie kąp się kiedy masz Okres.!
      Ani nie rób tego z Wkładką higieniczną... , bo to po prostu nie higieniczne. indifferent
      A Wkładki nie widać, bo to nie Podpaska... tongue_out
      big_grin Pozdroo.! big_grin
      • funnygirl Re: Dziewczynoo.! 09.07.10, 12:23
        po co Ci do kostiumu kąpielowego wkładka higieniczna? nie ma potrzebywink ja nigdy do
        stroju nie nosze wkładek higienicznych!wink
      • heb Re: Dziewczynoo.! 09.07.10, 12:30
        Ona nie ma okresu, tylko wydzielinę. Czytajcie wcześniejsze posty !
        Nie słuchaj reszty, możesz się spokojnie kąpać. Tylko musisz liczyć się z
        faktem, że pod wpływem wody wkładka może się odkleić i .... wypłynąć, a to już
        będzie obciach.
    • enqu eejjj ! po co ci wkładka do kostiumu kąpielowego!? 08.07.10, 17:45
    • katsuumi_17 Re: wkładki higieniczne... 08.07.10, 18:47
      Raczej nie powinno być widać. Zależy od stroju. Jednak zdbaj o to, by miały mocny klej.
    • orginalna Re: wkładki higieniczne... 08.07.10, 23:00
      Nie wydaje mi się żeby były jakieś specjane, więc lepiej nie ryzykuj. Wkładka się odklei i
      rozmoczy, a chyba nie chcesz widzieć pływającej na powieszchni wody wkładki, to była
      by totalna wpadka !
      • nikt. Re: wkładki higieniczne... 09.07.10, 11:19
        po co Ci wkładka, jeśli przez 3/4 czasu będziesz w wodzie, która jest MOKRA ?
        • laura_ Re: wkładki higieniczne... 09.07.10, 11:30
          Nie, wkładki nie widać. Ale jeśli będziesz w wodzie to użyj tamponów.
        • inna_hot ee.. 09.07.10, 11:42
          ja radziłabym się kąpać bez wkładki, ewentualnie z tamponem. Wkładka wchłonie
          wodę z morza (czy gdzie tam się będziesz kąpać) zamiast chłonąć to co ma.
    • silllver Re: wkładki higieniczne... 09.07.10, 11:35
      Ja myślę, że nie powinnaś się kąpać z wkładką podczas okresu. Lepiej użyj tamponu.
    • avril993 Re: wkładki higieniczne... 09.07.10, 11:35
      Chcesz się kąpać w morzu jak masz okres? A sie nigdy nie kąpię w basenie czy w morzu
      jak mam okres. Nie możesz przeczekać i kąpać się dopiero po? A jak już na prawdę chcesz
      się kąpać w tym morzu to załóż tampony! Ale jakoś nie wspomniałaś, że akurat będziesz
      miała okres więc po co ci wkładka jak nie będziesz miała?!
    • kajkox xd 09.07.10, 11:39
      `podczas okresu się nie kąp wink.

      . chyba ,że używasz tamponów [ ale nie wiem ile masz lat ;p ]

      właściwie to ci jej nie będzie widać ,ale przecież pod wpływem wody ona się
      odklei i wypłynie ;/.

      więc n i e polecam .
      • demilovatocool Re: xd 09.07.10, 11:42
        poprostu nie kąp się kiedy masz okressmile
    • karola645 nie! 09.07.10, 12:03
      jak będziesz miała okres to wkłądka ci nic nie pomoże!
      Albo tampon albo się nie kąp. Chyba że chcesz żeby wszyscy zobaczyli że masz
      okres ...
    • klama_kcmil Do kostiumu nie nosi sie wkładek higienicznych ;P 09.07.10, 12:06
      ...tylko do majtek xD
    • kiskowa Re: wkładki higieniczne... 09.07.10, 12:09
      Nie jestem pewna.
      Wydaje mi się że w czarnych majtkach nie będzie, ale np w żółtych jak będą
      mokre to tak.
      • nikt. Re: wkładki higieniczne... 09.07.10, 12:16
        czy moglibyście czytać ze zrozumieniem ?
        [b]ONA NIE MA OKRESU . [/b]wkładki higieniczne nosi się wtedy, kiedy z pochwy wydobywa się zwykły śluz.
        kiedy ma się okres, osi się podpaski / tampony.
    • wika123 Re: wkładki higieniczne... 09.07.10, 14:44
      Kochana!
      Zauważyłam, że wiele użytkowniczek kotka myli wkładki z podpaskami.
      Jeżeli nie masz okresu tylko, tak jak napisałaą wydzieline nie powinnaś się kąpać z
      wkładkami. Nie jest to nic złego, ale nie powinnaś się zdziwić jeśli wkładka się odklei i
      popłynie sobie własną drogą xd. Mam nadzieje, że rozwiałam twoje wątpliwości.
    • lovelena Re: wkładki higieniczne... 09.07.10, 14:45
      po co nad morze wkladke? przeciez jak sie bd kapac to ci niepotrzebna,a gacie od stroju i tak
      musisz wyprac
    • vvvjupivvv Dziękuje za pomoc kotki :) ;** 09.07.10, 19:57
      • mweezy . 10.07.10, 13:15
        radziłabym nie wymyślać i nie używać NIEPOTRZEBNIE wkładek.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka