28.07.10, 13:55
Jaką grzywkę byście mi doradziły, bo mam zamiar sobie zrobić w sierpniu, chociaż nie jestem
pewna do końca. Mam wysokie czoło, ale teraz nie mam grzywki. Liczę na waszą pomoc, nie
chodzi mi o prostą grzywkę, ale na bok, asymetryczną, inną niż najzwyklejsza. W takiej
prostej wyglądam okropnie, jakoś ulizana i wgl do niczego. A poza tym obawiam się, że
grzywka często przetłuszczała się od tego, że mam tłustą cerę na czole, a to mnie dobijało i
wyglądała wstrętnie... No więc wszystkie propozycje poza prostą grzywką mile widziane,
najlepiej zdjęcia. Możecie też pochwalić się swoimi grzywkami jeśli macie. Proszę o pomoc ! kiss
Obserwuj wątek
    • iwa1215242 grzywka na bok 28.07.10, 16:48
      https://forum.szafa.pl/upload/foto_cache/4ec/2e8/9f8/cd6/8bd/963/801/b38/d2a/4a
4/f0_500x640.jpg

      https://i.pinger.pl/pgr221/a57301d900030823498da0eb/t4t4t4ni2.jpg

      https://republika.pl/blog_dz_4293705/7164558/tr/lq025.jpg

      [img]https://c.wrzuta.pl/wi10375/b9b360fe0008cdef486e8293/0/vanessa%20hudgens[/im
      g]

      mam nadzieje, że pomogłambig_grin
      • iwa1215242 Re: grzywka na bok 28.07.10, 16:49
        https://c.wrzuta.pl/wi10375/b9b360fe0008cdef486e8293/0/vanessa%20hudgens

        smile
    • xxpaputekxx Re: grzywka 28.07.10, 17:14
      Ja bym na twoim miejscu zrobiła grzywke na bok . Sama mam taką i ładnie to wygląd i nie
      przeszkadza mi . : )
    • oleska Re: grzywka 31.07.10, 18:23
      przy wysokim czole najlepiej wygląda twarz z grzywką. radziła bym taką na bok.

      https://www.thecuttingchair.com/images/stories/celebrity_hair/celebrity_bobs/nr_bob.jpg
    • buuu. Re: grzywka 01.08.10, 11:42
      nie mam grzywki, ale może taka
      https://e-fryzurki.pl/images/articles/krecone/4.jpg

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka