Jaką grzywkę byście mi doradziły, bo mam zamiar sobie zrobić w sierpniu, chociaż nie jestem
pewna do końca. Mam wysokie czoło, ale teraz nie mam grzywki. Liczę na waszą pomoc, nie
chodzi mi o prostą grzywkę, ale na bok, asymetryczną, inną niż najzwyklejsza. W takiej
prostej wyglądam okropnie, jakoś ulizana i wgl do niczego. A poza tym obawiam się, że
grzywka często przetłuszczała się od tego, że mam tłustą cerę na czole, a to mnie dobijało i
wyglądała wstrętnie... No więc wszystkie propozycje poza prostą grzywką mile widziane,
najlepiej zdjęcia. Możecie też pochwalić się swoimi grzywkami jeśli macie. Proszę o pomoc !