morphine_ Re: Malowanie paznokci metodą gazetową 09.08.10, 14:52 Wygląda całkiem ładnie Spróbuję ; ) Odpowiedz Link Zgłoś
any13x wow! 10.08.10, 09:28 Wow!nigdy nie słyszałam , ale mega mi się podoba . Muszę koniecznie dziś to zrobić Odpowiedz Link Zgłoś
dominisiaa_ Re: Malowanie paznokci metodą gazetową 09.08.10, 15:00 Super. Muszę sprubować.! Odpowiedz Link Zgłoś
drama_queen Re: Malowanie paznokci metodą gazetową 09.08.10, 15:26 nie wychodzi mi xd Odpowiedz Link Zgłoś
black_lena Re: Malowanie paznokci metodą gazetową 09.08.10, 15:32 Zajebisty pomysł...muszę wypróbować;p Odpowiedz Link Zgłoś
misia_147 Re: Malowanie paznokci metodą gazetową 09.08.10, 17:33 Zrobiłam. : D Na początku nie wychodziło, ale w końcu przy jakimś trzecim razie-wyszło. xd Najlepiej, wygląda to na białym lakierze. Odbijałam nie tylko druk. Małe kolorowe obrazki i wgl. Wszystko wychodziło. ; d Tylko jest jedna, jedyna wada! Nie mogę moczyć rąk! Gdy paznokcie zamoczą sie w wodze, wszystko schodzi! ; xx buu.. ; d Ale ogółem, fajnie to wygląda. ; d Odpowiedz Link Zgłoś
rebellious_soul do misia_147 10.08.10, 07:58 przeicież napisałam, że paznokcie trzeba potem pomalować bezbarwnym lakierem xD wtedy wzór się nie zmywa Odpowiedz Link Zgłoś
a_vie Re: Malowanie paznokci metodą gazetową 09.08.10, 17:38 bardzo dawno bylo o tym glosno bo byla taka moda, jak jeszscze pisalam bloga... czyli jakies 1,5 roku temu conajmniej, a Ty sie teraz z tym obudzilas. Odpowiedz Link Zgłoś
zuzka1802 Re: Malowanie paznokci metodą gazetową 10.08.10, 08:16 eee tam ja nie maluje paznokci bo moje są śliczne nawet jak są naturalne pfff Odpowiedz Link Zgłoś
patti_ Re: Malowanie paznokci metodą gazetową 10.08.10, 09:28 ja spróbuję,bo mam fioła na pkt. malowania paznokci ;] tylko skąd ja alkohol wezmę oO strasznie fajnie to wygląda XD Odpowiedz Link Zgłoś
kingusska190 Re: Malowanie paznokci metodą gazetową 10.08.10, 10:49 wow. śliczne. muszę spróbować Odpowiedz Link Zgłoś
jb.0la Re: Malowanie paznokci metodą gazetową 10.08.10, 20:23 Ale super! sprobuje jutro mam takie pyt. : na fioletowym lakierze tez bedzie to fajnie wygladac?? Odpowiedz Link Zgłoś
rebellious_soul do jb.0la 10.08.10, 20:29 na fioletowym jeszcze nie próbowałam, ale robiłam na niebieskim i różowym. wyszło fajnie, więc myślę, że na fioletowym tez będzie ok Odpowiedz Link Zgłoś
arbuzooowa Re: Malowanie paznokci metodą gazetową 11.08.10, 09:14 o świetne trzeba spróbowac ale lepiej chyba takie jakieś wyrazy które mają jakieś znaczenie na pewno ciekawie to bedzie wygladac i na dłuższych paznokciach niż te i bez tych czarnych końcówek bo nie wygląda to za fajnie o i może jakiś fajny żywy kolorek ;P^^ Odpowiedz Link Zgłoś
alicecullen11 Re: Malowanie paznokci metodą gazetową 11.08.10, 17:28 super pomysł! Odpowiedz Link Zgłoś
x.pati.x Re: Malowanie paznokci metodą gazetową 11.08.10, 17:31 Fajne. Spróbuję zrobić. Odpowiedz Link Zgłoś
luiza1344 Re: Malowanie paznokci metodą gazetową 11.08.10, 17:39 fantastyczne trzeba bedzie wybrobowac Odpowiedz Link Zgłoś
jb.0la Re: Malowanie paznokci metodą gazetową 11.08.10, 19:02 Ja wlasnie przed chwila sprobowalam. Super to wyglada. Troche mi sie nie udalo ale to nic bo pierwszy raz xD hah jednak wzielam na bialym zrobilam Odpowiedz Link Zgłoś
madalena Re: Malowanie paznokci metodą gazetową 11.08.10, 20:15 a jak zrobiłaś zeberke? Odpowiedz Link Zgłoś
rebellious_soul do madalena 11.08.10, 21:34 znalazłam w kolorowej gazecie taki wzór Odpowiedz Link Zgłoś
karolcika2205 Re: Malowanie paznokci metodą gazetową 11.08.10, 22:45 Świetne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ) wyprobuje ;d Odpowiedz Link Zgłoś