Dodaj do ulubionych

Malowanie paznokci metodą gazetową

    • morphine_ Re: Malowanie paznokci metodą gazetową 09.08.10, 14:52
      Wygląda całkiem ładnie big_grin Spróbuję ; )
    • judixd nie słyszałam o tym ale jest świetne .!! 09.08.10, 14:56
      • toffika git 09.08.10, 14:59
        zajeżyste musze spróbowaćbig_grin
      • any13x wow! 10.08.10, 09:28
        Wow!nigdy nie słyszałam , ale mega mi się podoba . Muszę koniecznie dziś to
        zrobić big_grin
    • misiaczek1123 Re: Malowanie paznokci metodą gazetową 09.08.10, 14:58
      Supcioo smirkkiss
    • dominisiaa_ Re: Malowanie paznokci metodą gazetową 09.08.10, 15:00
      Super. smile Muszę sprubować.!
    • drama_queen Re: Malowanie paznokci metodą gazetową 09.08.10, 15:26
      nie wychodzi mi xd
    • black_lena Re: Malowanie paznokci metodą gazetową 09.08.10, 15:32
      Zajebisty pomysł...muszę wypróbować;p
    • indigo Re: Malowanie paznokci metodą gazetową 09.08.10, 17:26
      Muszę spróbować big_grin
      • misia_147 Re: Malowanie paznokci metodą gazetową 09.08.10, 17:33
        Zrobiłam. : D
        Na początku nie wychodziło, ale w końcu przy jakimś trzecim razie-wyszło. xd
        Najlepiej, wygląda to na białym lakierze. Odbijałam nie tylko druk. Małe
        kolorowe obrazki i wgl. Wszystko wychodziło. ; d
        Tylko jest jedna, jedyna wada! Nie mogę moczyć rąk! Gdy paznokcie zamoczą sie w
        wodze, wszystko schodzi! ; xx
        buu.. ; d
        Ale ogółem, fajnie to wygląda. ; d
        • rebellious_soul do misia_147 10.08.10, 07:58
          przeicież napisałam, że paznokcie trzeba potem pomalować bezbarwnym lakierem xD wtedy wzór się nie zmywa kiss
    • a_vie Re: Malowanie paznokci metodą gazetową 09.08.10, 17:38
      bardzo dawno bylo o tym glosno bo byla taka moda, jak jeszscze pisalam bloga...
      czyli jakies 1,5 roku temu conajmniej, a Ty sie teraz z tym obudzilas.
    • zuzka1802 Re: Malowanie paznokci metodą gazetową 10.08.10, 08:16
      eee tam ja nie maluje paznokci bo moje są śliczne nawet jak są naturalne pfff
    • patti_ Re: Malowanie paznokci metodą gazetową 10.08.10, 09:28
      ja spróbuję,bo mam fioła na pkt. malowania paznokci ;] tylko skąd ja alkohol
      wezmę oO strasznie fajnie to wygląda XD
    • kingusska190 Re: Malowanie paznokci metodą gazetową 10.08.10, 10:49
      wow. śliczne. muszę spróbowaćwink
    • newborn. Re: Malowanie paznokci metodą gazetową 10.08.10, 11:11
      Ciekawe.
    • jb.0la Re: Malowanie paznokci metodą gazetową 10.08.10, 20:23
      Ale super!
      sprobuje jutro big_grin
      mam takie pyt. :
      na fioletowym lakierze tez bedzie to fajnie wygladac??suspicious
      • rebellious_soul do jb.0la 10.08.10, 20:29
        na fioletowym jeszcze nie próbowałam, ale robiłam na niebieskim i różowym. wyszło fajnie, więc myślę, że na fioletowym tez będzie ok wink
        • toffika Super 10.08.10, 22:38
          dzisiaj spróbowałam i wygląda zajeżyście big_grin polecam
    • arbuzooowa Re: Malowanie paznokci metodą gazetową 11.08.10, 09:14
      o świetneserceserce
      trzeba spróbowac ale lepiej chyba takie jakieś wyrazy które mają jakieś znaczenie na pewno
      ciekawie to bedzie wygladac i na dłuższych paznokciach niż te i bez tych czarnych końcówek
      bo nie wygląda to za fajnie o i może jakiś fajny żywy kolorek ;P^^
    • alicecullen11 Re: Malowanie paznokci metodą gazetową 11.08.10, 17:28
      super pomysł!tongue_out
    • x.pati.x Re: Malowanie paznokci metodą gazetową 11.08.10, 17:31
      Fajne. Spróbuję zrobić.
    • mileyfankacyrus Re: Malowanie paznokci metodą gazetową 11.08.10, 17:34
      Super!
      • luiza1344 Re: Malowanie paznokci metodą gazetową 11.08.10, 17:39
        fantastyczne trzeba bedzie wybrobowac
    • jb.0la Re: Malowanie paznokci metodą gazetową 11.08.10, 19:02
      Ja wlasnie przed chwila sprobowalam. Super to wyglada. Troche mi sie nie udalo
      ale to nic bo pierwszy raz xD
      hah jednak wzielam na bialym zrobilam smile
    • biedroneczko Re: ` tuu .. 11.08.10, 19:04
      oO. fajnie.!
      na pewno wypróbuje wink
    • madalena Re: Malowanie paznokci metodą gazetową 11.08.10, 20:15
      a jak zrobiłaś zeberke?
      • rebellious_soul do madalena 11.08.10, 21:34
        znalazłam w kolorowej gazecie taki wzór wink
    • karolcika2205 Re: Malowanie paznokci metodą gazetową 11.08.10, 22:45
      Świetne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wink) wyprobuje ;d
    • limqu Re: Malowanie paznokci metodą gazetową 11.08.10, 22:48
      musze wypróbowaćsmile
    • julka_18 ale mega. :D spróbuję to zrobić. 11.08.10, 23:46
    • malcia próbowałam i nie wyszło mi 12.08.10, 00:17
    • kajuchna Re: Mam pytanie 12.08.10, 19:05
      czy może być coś innego niż alkohol?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka