emotka 13.08.10, 12:57 Wow, gimnazjum pierwszy raz. Jakie macie nadzieje? Czego się spodziewacie? Jak chcecie, by ludzie was rozpoznawali? Ja przede wszystkim, chcę być sobą... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
massage Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 13.08.10, 13:19 mi bardzo zależy, abym miała fajną klasę i nauczycieli. powodzenia 1 klasisci Odpowiedz Link Zgłoś
cameron Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 13.08.10, 15:32 tez mam tak samo. dobre wrażenie musi być, ja niestety znam tylko 2 osoby z klasy w której będę i to nie całkiem dobrze... dzieki i wzajemnie wszystkiego naj w nowej szkole Odpowiedz Link Zgłoś
kicikici..kotku Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 14.08.10, 12:01 Ja mam nadzieję że będę w klasie z przyjaciółką i 2 kumplami z poprzedniej klasy i mam nadzieje że będę fajni nauczyciele i że ogółem będzie fajnie no i oczywiście żeby była fajna klasa Pozderki kocurki Odpowiedz Link Zgłoś
koralina94 Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 14.08.10, 12:11 Ja już co prawda skończyłam gimnazjum, ale jak szłam to chciałam znaleźć sobie taką super przyjaciółkę, bo nikogo w klasie nie znałam. Nawet mi się udało. O, chciałam jeszcze mieć chłopaka, ale później stwierdziłam, że nie ma co sobie robić nadziei. Powodzenia Wam życzę Odpowiedz Link Zgłoś
olka34 Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 16.08.10, 00:08 jeszcze nie jestem na 100 % pewna gdzie pójdę do szkoły... ale pewnie do innego miasta, będe musiała dojeżdżać i wgl. ale mam nadzieje że nie będzie aż tak źle =) znam tam tylko kilka osób może to wystarczy... jeszcze teraz się tym tak bardzo nie przejmuję, zostało trochę czasu do rozpoczęcia roku szkolnego... powodzenia życzę wszystkim perwszoklasistom !!! Odpowiedz Link Zgłoś
myszqa13 Gimnazjum fajne być...powodzenia 1 klasiści!! 14.08.10, 23:58 Ja do 2 gim ide...będzie mega...czuje to...też się bałam...ja akurat miałam prościej bo gim. mieści się w tym samym budynku co moja podstawówka...więc spoko...ale wam życze powodzenia...i bądźcie sobą...nie warto udawać greka...próbowałam i odesżłam od tego szybko...więc naprawde nie zmieniajcie się kochani...życzy ciocia myszqa13... Odpowiedz Link Zgłoś
mileycyrus13 Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 14.08.10, 12:08 Ja mam podstawówkę i gimnazjum w jednym budynku więc nie ma tak źle. Odpowiedz Link Zgłoś
imperativ Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 14.08.10, 12:12 Uczyć się będę nadal, tak jak uczyłam się w szkole podstawowej. Nie będę się zmieniała dla czyichś upodobań. (: Odpowiedz Link Zgłoś
sakura134 :P 14.08.10, 18:59 Ja tam chce by mnie polubili ;D Idę do klasy, gdzie nikogo nie znam więc Mam nadzieję, że będzie fajnie nio i poznam fajnych ludzi ;D Choć w gim znam ludzi tylko ze starszych klas, bo mam brata w trzeciej (to znaczy idzie) Odpowiedz Link Zgłoś
seneka4 Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 14.08.10, 19:04 gimnazjum to nic fajnego. ;l opuściłam sie w ocenach przez złe towarzystwo. -.-' i mam dwa komisy. Jeszcze jeden rok i wychodze całe szczeście. ;o Odpowiedz Link Zgłoś
sonia321 Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 14.08.10, 19:16 mi jakoś szybko zleciało gimnazjum teraz dopiero się zacznie Odpowiedz Link Zgłoś
caterina97 Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 14.08.10, 23:53 spodziewam się dużo nauki i odpytywań. Nie mam zamiaru się zmieniać ; DD . mam nadzieję, że poznam nowych ludzi <3 Odpowiedz Link Zgłoś
llena Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 14.08.10, 23:56 ja już skończyłam, gimnazjum zmienia, ale często na lepsze... trzymajcie się ;];] pozdrawiam llena Odpowiedz Link Zgłoś
madziek67 Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 15.08.10, 00:01 idę tylko z jedną koleżanką , ale mam nadzieję , że będę miała super klasę i się zakumplujemy <3 Odpowiedz Link Zgłoś
indigo Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 15.08.10, 00:13 Chcę kogoś poznać.Mieć fajną klasę ,chociaż to raczej się nie spełni ;p Odpowiedz Link Zgłoś
tiin55 Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 15.08.10, 00:19 Chcę się zmienić na lepszą uczennicę Odpowiedz Link Zgłoś
majka04 Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 15.08.10, 11:41 chcę się lepiej uczyć i mieć chociaż raz pasek xd . mam nadzieję że będę mieć fajną klasę i fajnych nauczycieli . Odpowiedz Link Zgłoś
paramore.x33 Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 15.08.10, 12:31 weee. tez ide do 1 gim. ale mam gim obok podstawowki, wiec.. ale jeszcze nie ma list klas... maja byc jak sekretarka wrociz urlopu [ dobrze napislam ? ] a ' noł łan knoł ' kiedy ona wróci bd jak zawsze mnostwo nowych, to pewne. a chcialabym być z moją najlepsza przyjaciółka w kl. mieć fajną wych, chcialabym by nauczyciele byli spoko ; ] i nie chce sie zmieniac,chce byc soba. neichce spaść z ocenami. a co do chlopaka to obiecalam sobie rok temu [ i o trzymalam obietnicy. ]ze chlopaka zaczne szukac w gimnazjum, moge zaczac juz w 1 kl.. Odpowiedz Link Zgłoś
lady_cat Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 15.08.10, 11:47 świetnie. bądźcie soba, anie durnymi pozerami. c ; ja przeżywałam to rok temu. c; teraz jestem za stara na to. x d Odpowiedz Link Zgłoś
martulla Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 15.08.10, 12:37 ehh . ja juz to przezylam i powiem wam, ze 90% osob straasznie sie zmienia w gimnazjum dorosleje, ale tez zaczyna olewac wszystko hahah powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
justn6 Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 15.08.10, 12:39 chce żeby mnie lubili taką jaką jeste Odpowiedz Link Zgłoś
nektarynka123 Ja się mam fajnie:) 15.08.10, 15:49 w gim. mam 2 koleżanki w tym jedna to sąsiadka, do tego gim. chodzili mój kuzyn i kuzynka (w tym roku to była ich 3),jedna z nauczycielek jest z mojej rodziny,a podstawówka do której chodziłam jest połączona z gim. luzik Odpowiedz Link Zgłoś
klaudia10621 Ci co idą teraz do gimnazjum ... 15.08.10, 18:09 Ja ide w tym roku do gimnazjum , niczym sie nie przejmuje pponiewaz ze wszystkimi z podstawowki ide do gimnazjum mam razem połączone podstawowka z gimnazjum ) Odpowiedz Link Zgłoś
agnes_123 Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 15.08.10, 18:11 troche sie boje ale napewno bdz wszystko spoko to znaczy taką mam najdzieje Odpowiedz Link Zgłoś
madzix1604 Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 15.08.10, 19:16 Ja nie mam problemu bo: 1.idę do gimnazjum które jest przy mojej podstawówce 2.idę z tom samom klasą 3.będę miała tą samą wychowawczynię Odpowiedz Link Zgłoś
anja_ Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 16.08.10, 16:52 Mi szczególnie zależy na tym żebym jak najwięcej zapamiętała z gimnazjum, bo właśnie tam jest najwięcej przydatnej wiedzy. żebym poznała nowych, fajnych ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
agusiasweet mam takie wrażenie ... 16.08.10, 16:54 ... ,że będzie okropnie, bądź neutralnie. xD Odpowiedz Link Zgłoś
kinga1552 Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 16.08.10, 16:55 gimnazjum jak gimnazjum..ja się boję tylko, że będzie dużo nauki.. Odpowiedz Link Zgłoś
coca_cola Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 16.08.10, 16:59 Ja mam nadzieję ,że będzie o wiele lepiej niż w SP myśle ze nie będzie źle dużo nowych ludzi i wgl Odpowiedz Link Zgłoś
zuzefina24 Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 16.08.10, 17:17 ja mam zespół szkół. Więc podstawówa i gim w jednym budynku i wszyscy z mojej klasy idą tam gdzie ja więc wszystkich znam. I nauczycieli też mamy takich samych jak w podstawówce. Odpowiedz Link Zgłoś