Dodaj do ulubionych

Ci co ida teraz do gimnazjum

13.08.10, 12:57
Wow, gimnazjum pierwszy raz. Jakie macie nadzieje? Czego się spodziewacie? Jak
chcecie, by ludzie was rozpoznawali? Ja przede wszystkim, chcę być sobą...serce
Obserwuj wątek
    • massage Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 13.08.10, 13:19
      mi bardzo zależy, abym miała fajną klasę i nauczycieli.

      powodzenia 1 klasisci
    • cameron Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 13.08.10, 15:32
      tez mam tak samo. dobre wrażenie musi być, ja niestety znam tylko 2 osoby z klasy w
      której będę i to nie całkiem dobrze... dzieki i wzajemnie wszystkiego naj w nowej szkole wink
    • kicikici..kotku Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 14.08.10, 12:01
      Ja mam nadzieję że będę w klasie z przyjaciółką i 2 kumplami z poprzedniej klasy
      big_grin
      i mam nadzieje że będę fajni nauczyciele tongue_out
      i że ogółem będzie fajnie wink
      no i oczywiście żeby była fajna klasa tongue_out

      Pozderki kocurki kiss
      • koralina94 Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 14.08.10, 12:11
        Ja już co prawda skończyłam gimnazjum, ale jak szłam to chciałam znaleźć sobie taką super
        przyjaciółkę, bo nikogo w klasie nie znałam. Nawet mi się udało. O, chciałam jeszcze mieć
        chłopaka, ale później stwierdziłam, że nie ma co sobie robić nadziei. Powodzenia Wam życzębig_grin
        • olka34 Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 16.08.10, 00:08
          jeszcze nie jestem na 100 % pewna gdzie pójdę do szkoły... ale pewnie do innego miasta,
          będe musiała dojeżdżać i wgl. ale mam nadzieje że nie będzie aż tak źle =)
          znam tam tylko kilka osób może to wystarczy...
          jeszcze teraz się tym tak bardzo nie przejmuję, zostało trochę czasu do rozpoczęcia roku
          szkolnego...
          powodzenia życzę wszystkim perwszoklasistom !!! big_grin smile smirk
      • myszqa13 Gimnazjum fajne być...powodzenia 1 klasiści!! 14.08.10, 23:58
        Ja do 2 gim ide...będzie mega...czuje to...też się bałam...ja akurat miałam prościej bo gim. mieści się w tym samym budynku co moja podstawówka...więc spoko...ale wam życze powodzenia...i bądźcie sobą...nie warto udawać greka...próbowałam i odesżłam od tego szybko...więc naprawde nie zmieniajcie się kochani...życzy ciocia myszqa13...big_grin
    • mileycyrus13 Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 14.08.10, 12:08
      Ja mam podstawówkę i gimnazjum w jednym budynku więc nie ma tak źle.
    • imperativ Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 14.08.10, 12:12
      Uczyć się będę nadal, tak jak uczyłam się w szkole podstawowej.
      Nie będę się zmieniała dla czyichś upodobań. (:
    • sakura134 :P 14.08.10, 18:59
      Ja tam chce by mnie polubili ;D Idę do klasy, gdzie nikogo nie znam więc sad
      Mam nadzieję, że będzie fajnie nio i poznam fajnych ludzi ;D Choć w gim znam
      ludzi tylko ze starszych klas, bo mam brata w trzeciej (to znaczy idzie)
    • seneka4 Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 14.08.10, 19:04
      gimnazjum to nic fajnego. ;l opuściłam sie w ocenach przez złe towarzystwo. -.-'
      i mam dwa komisy. Jeszcze jeden rok i wychodze całe szczeście. ;o
      • sonia321 Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 14.08.10, 19:16
        mi jakoś szybko zleciało gimnazjum
        teraz dopiero się zacznie big_grin
    • caterina97 Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 14.08.10, 23:53
      spodziewam się dużo nauki i odpytywań. Nie mam zamiaru się zmieniać ; DD . mam
      nadzieję, że poznam nowych ludzi <3
    • llena Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 14.08.10, 23:56
      ja już skończyłam, gimnazjum zmienia, ale często na lepsze... trzymajcie się ;];]

      pozdrawiam llenakiss
    • madziek67 Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 15.08.10, 00:01
      idę tylko z jedną koleżanką , ale mam nadzieję , że będę miała super klasę i się
      zakumplujemy <3
    • kajuchna Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 15.08.10, 00:12
      trochę się boje..
    • indigo Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 15.08.10, 00:13
      Chcę kogoś poznać.Mieć fajną klasę ,chociaż to raczej się nie spełni ;p
    • tiin55 Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 15.08.10, 00:19
      Chcę się zmienić na lepszą uczennicę smilesmile
      • majka04 Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 15.08.10, 11:41
        chcę się lepiej uczyć i mieć chociaż raz pasek xd .
        mam nadzieję że będę mieć fajną klasę i fajnych nauczycieli .
      • paramore.x33 Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 15.08.10, 12:31
        weee. tez ide do 1 gim. ale mam gim obok podstawowki, wiec.. big_grin
        ale jeszcze nie ma list klas... maja byc jak sekretarka wrociz urlopu [ dobrze
        napislam ? big_grin ]
        a ' noł łan knoł ' kiedy ona wróci big_grin

        bd jak zawsze mnostwo nowych, to pewne. big_grin
        a chcialabym być z moją najlepsza przyjaciółka w kl.
        mieć fajną wych, chcialabym by nauczyciele byli spoko ; ]
        i nie chce sie zmieniac,chce byc soba.
        neichce spaść z ocenami.
        a co do chlopaka to obiecalam sobie rok temu [ i o trzymalam obietnicy. ]ze
        chlopaka zaczne szukac w gimnazjum, moge zaczac juz w 1 kl.. tongue_out
    • lady_cat Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 15.08.10, 11:47
      świetnie. bądźcie soba, anie durnymi pozerami. c ;

      ja przeżywałam to rok temu. c; teraz jestem za stara na to. x d
      • martulla Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 15.08.10, 12:37
        ehh . ja juz to przezylam i powiem wam, ze 90% osob straasznie sie zmienia w gimnazjum
        dorosleje, ale tez zaczyna olewac wszystko hahah wink powodzeniakiss
    • justn6 Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 15.08.10, 12:39
      chce żeby mnie lubili taką jaką jeste smile
    • nektarynka123 Ja się mam fajnie:) 15.08.10, 15:49
      w gim. mam 2 koleżanki w tym jedna to sąsiadka, do tego gim. chodzili mój kuzyn i kuzynka
      (w tym roku to była ich 3),jedna z nauczycielek jest z mojej rodzinybig_grin,a podstawówka do
      której chodziłam jest połączona z gim.wink luzik
      • klaudia10621 Ci co idą teraz do gimnazjum ... 15.08.10, 18:09
        Ja ide w tym roku do gimnazjum , niczym sie nie przejmuje pponiewaz ze
        wszystkimi z podstawowki ide do gimnazjum mam razem połączone podstawowka z
        gimnazjum wink)
    • agnes_123 Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 15.08.10, 18:11
      troche sie boje ale napewno bdz wszystko spoko to znaczy taką mam najdziejewink
    • madzix1604 Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 15.08.10, 19:16
      Ja nie mam problemu bo:

      1.idę do gimnazjum które jest przy mojej podstawówce
      2.idę z tom samom klasą
      3.będę miała tą samą wychowawczyniętongue_out
    • anja_ Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 16.08.10, 16:52
      Mi szczególnie zależy na tym żebym jak najwięcej zapamiętała z gimnazjum, bo właśnie tam jest najwięcej przydatnej wiedzy. żebym poznała nowych, fajnych ludzi.
    • agusiasweet mam takie wrażenie ... 16.08.10, 16:54
      ... ,że będzie okropnie, bądź neutralnie. xD
    • kinga1552 Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 16.08.10, 16:55
      gimnazjum jak gimnazjum..ja się boję tylko, że będzie dużo nauki..
    • coca_cola Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 16.08.10, 16:59
      Ja mam nadzieję ,że będzie o wiele lepiej niż w SP myśle ze nie będzie źle dużo nowych
      ludzi i wgl
    • zuzefina24 Re: Ci co ida teraz do gimnazjum 16.08.10, 17:17
      ja mam zespół szkół. Więc podstawówa i gim w jednym budynku i wszyscy z mojej klasy idą
      tam gdzie ja więc wszystkich znam. I nauczycieli też mamy takich samych jak w
      podstawówce.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka