Dodaj do ulubionych

Nowa znajomość

17.08.10, 14:35
Podczas wakacji,gdy gdzieś jedziemy możemy zapoznać parę osób.Potem można być
przyjaciółmi,kumplami itd. Ale ja mam problem nikogo podczas wakacji nie
poznaje.A wy poznaliście już kogoś na wakacjach?
Obserwuj wątek
    • katsuumi_17 Re: Nowa znajomość 17.08.10, 14:51
      Oczywiście, poznałam wielu nowych ludzi.
      • sandika001 Re: Nowa znajomość 02.09.10, 18:23
        taksmile
    • papryka167 Re: Nowa znajomość 17.08.10, 14:55
      Ja poznałam swoją nową sąsiadkę xd. Chociaż liczyłam i nadal liczę, że uda mi się poznać
      kogoś takiego tego ^^ xd
    • papusia96 Re: Nowa znajomość 17.08.10, 14:56
      Ja co roku kogoś poznaje .
      A, żeby poznać, trzeba umieć rozmawiać ; )
      A to ja mam obcykane . ; PP
    • bouche2 Re: Nowa znajomość 17.08.10, 15:02
      a wychodzisz gdzieś ze znajomymi? ja prawie całe wakacje siedzę w swoim mieście,
      a poznałam baaaaaaardzo wielu nowych ludzi. a teraz czeka mnie coke live music
      festival i wiem, że tam też czeka mnie dużo nowych, fajnych znajomości...

      ludzi poznaje się najczęściej na jakiś wyjazdach, koloniach...
      • elf97 Re: Nowa znajomość 17.08.10, 15:20
        tiaak .na obozie poznałam wielu nowych ludzi ; **
    • hektor18 Re: Nowa znajomość 17.08.10, 15:17
      kogoś tam poznałam ale żeby utrzymywać znajomość to raczej nie crying sad
    • chocolatex Re: Nowa znajomość 17.08.10, 16:49
      No pewnie. Na obozach np.
    • temptation Re: Nowa znajomość 17.08.10, 16:52
      Nie zależy mi na kontaktach na odległość wink
    • zuziora_ Jasne C; 17.08.10, 16:56
      Moje ogórki < 33
    • seneka4 Re: Nowa znajomość 17.08.10, 17:01
      Poznałam kilka osób ,ale niezbyt interesujących. ;d
    • nick_jonas_jb Re: Nowa znajomość 17.08.10, 17:05
      Nie, bo tam gdzie byłam na wczasach nie było żadnych ludzi w moim wieku, tylko
      ostatniego dnia wprowadzili się jacyś Anglicy... ;p
    • fankazmierzch3 Re: Nowa znajomość 17.08.10, 17:07
      Poznałam pare osób nie wyjeżdżając nigdzie z domu, a pare innych osób gdy byłam u
      babci.
    • czarnaplyta Re: Nowa znajomość 17.08.10, 17:09
      poznałam całą masę nowych, świetnych ludzi. ;d
      trzeba być otwartym na nowe znajomości.
      w tamtym roku, bylam w tym samym miejscu co w tym roku.
      jednak w ubiegłe wakacje, byłam zamknięta w sobie, bałam się do kogokolwiek
      zagadać.
      w te wakacje, postawiłam na zabawę, zagadywałam do wszystkich osób które
      spotkałam na swojej drodze ;d głownie to nad jeziorem. trzeba uwierzyć w siebie.
      nie bać się zdania innych. ;d dzięki temu na pewno poznasz wielu wartościowych
      ludzi ;]
    • trampeczek Oczywiście.! 17.08.10, 17:09
      Wakacje to świetny czas na nowe znajomości . wink)
      Hmm.. A ilu przystojniaków ... wink
    • bellacullenx Re: Nowa znajomość 17.08.10, 17:10
      poznałam dwie fajne dziewczyny wink
    • nobody_wins_ Re: Nowa znajomość 17.08.10, 17:15
      Ja poznałam pare osób, ale nie są w moim wieku, mimo to bardzo ich lubię wink
    • fanka_arbuza Re: Nowa znajomość 17.08.10, 17:17
      Jasne big_grin Ze sto znajomych i 7 przyjaciół XD
    • kazymuu Re: Nowa znajomość 22.08.10, 20:37
      poznałam jednego chłopaka ;*
    • bieberowa. Re: Nowa znajomość 25.08.10, 18:53
      Poznalam ok . 15 osob .xd<br />
      U siostry ciotecznej na urodzinach .xd
      i na placu zabaw
    • martusia_16 Re: Nowa znajomość 25.08.10, 18:57
      Tak i bardzo się z tego cieszę ;>
    • corba . 25.08.10, 18:59
      nie .
      ja tam nigdy nikogo nie poznaje w wakacje .
    • benna94 taaa, no jasne 25.08.10, 19:00
      kilka osob z mojej nowej klasy i to by było na tyle.
    • decode ihi. 25.08.10, 19:40
      ja poznałam na kotku kilka świetnych dziewczyn *;

      decode Was kosia. serce
    • lady_cat Re: Nowa znajomość 02.09.10, 18:32
      hmm. takiego olka i kamila. ale to tak tylko ' na chwilę .

      i jeszcze takiego jednego. ale go nienawidżę .
      • agusiax3 TAK. 02.09.10, 18:38
        tak, poznalam bardzo duzo swietnych ludzi. bylam na kolonii. z niektorymi sie
        przyjaznie, z niektorymi tylko koleguje.
        big_grin
    • dominikax3 Re: Nowa znajomość 02.09.10, 18:35
      nie.
      • cocacolaa Re: Nowa znajomość 02.09.10, 18:36
        noo

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka