drabina 17.08.10, 14:35 Podczas wakacji,gdy gdzieś jedziemy możemy zapoznać parę osób.Potem można być przyjaciółmi,kumplami itd. Ale ja mam problem nikogo podczas wakacji nie poznaje.A wy poznaliście już kogoś na wakacjach? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
katsuumi_17 Re: Nowa znajomość 17.08.10, 14:51 Oczywiście, poznałam wielu nowych ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
papryka167 Re: Nowa znajomość 17.08.10, 14:55 Ja poznałam swoją nową sąsiadkę xd. Chociaż liczyłam i nadal liczę, że uda mi się poznać kogoś takiego tego ^^ xd Odpowiedz Link Zgłoś
papusia96 Re: Nowa znajomość 17.08.10, 14:56 Ja co roku kogoś poznaje . A, żeby poznać, trzeba umieć rozmawiać ; ) A to ja mam obcykane . ; PP Odpowiedz Link Zgłoś
bouche2 Re: Nowa znajomość 17.08.10, 15:02 a wychodzisz gdzieś ze znajomymi? ja prawie całe wakacje siedzę w swoim mieście, a poznałam baaaaaaardzo wielu nowych ludzi. a teraz czeka mnie coke live music festival i wiem, że tam też czeka mnie dużo nowych, fajnych znajomości... ludzi poznaje się najczęściej na jakiś wyjazdach, koloniach... Odpowiedz Link Zgłoś
elf97 Re: Nowa znajomość 17.08.10, 15:20 tiaak .na obozie poznałam wielu nowych ludzi ; ** Odpowiedz Link Zgłoś
hektor18 Re: Nowa znajomość 17.08.10, 15:17 kogoś tam poznałam ale żeby utrzymywać znajomość to raczej nie Odpowiedz Link Zgłoś
temptation Re: Nowa znajomość 17.08.10, 16:52 Nie zależy mi na kontaktach na odległość Odpowiedz Link Zgłoś
seneka4 Re: Nowa znajomość 17.08.10, 17:01 Poznałam kilka osób ,ale niezbyt interesujących. ;d Odpowiedz Link Zgłoś
nick_jonas_jb Re: Nowa znajomość 17.08.10, 17:05 Nie, bo tam gdzie byłam na wczasach nie było żadnych ludzi w moim wieku, tylko ostatniego dnia wprowadzili się jacyś Anglicy... ;p Odpowiedz Link Zgłoś
fankazmierzch3 Re: Nowa znajomość 17.08.10, 17:07 Poznałam pare osób nie wyjeżdżając nigdzie z domu, a pare innych osób gdy byłam u babci. Odpowiedz Link Zgłoś
czarnaplyta Re: Nowa znajomość 17.08.10, 17:09 poznałam całą masę nowych, świetnych ludzi. ;d trzeba być otwartym na nowe znajomości. w tamtym roku, bylam w tym samym miejscu co w tym roku. jednak w ubiegłe wakacje, byłam zamknięta w sobie, bałam się do kogokolwiek zagadać. w te wakacje, postawiłam na zabawę, zagadywałam do wszystkich osób które spotkałam na swojej drodze ;d głownie to nad jeziorem. trzeba uwierzyć w siebie. nie bać się zdania innych. ;d dzięki temu na pewno poznasz wielu wartościowych ludzi ;] Odpowiedz Link Zgłoś
trampeczek Oczywiście.! 17.08.10, 17:09 Wakacje to świetny czas na nowe znajomości . ) Hmm.. A ilu przystojniaków ... Odpowiedz Link Zgłoś
nobody_wins_ Re: Nowa znajomość 17.08.10, 17:15 Ja poznałam pare osób, ale nie są w moim wieku, mimo to bardzo ich lubię Odpowiedz Link Zgłoś
fanka_arbuza Re: Nowa znajomość 17.08.10, 17:17 Jasne Ze sto znajomych i 7 przyjaciół XD Odpowiedz Link Zgłoś
bieberowa. Re: Nowa znajomość 25.08.10, 18:53 Poznalam ok . 15 osob .xd<br /> U siostry ciotecznej na urodzinach .xd i na placu zabaw Odpowiedz Link Zgłoś
martusia_16 Re: Nowa znajomość 25.08.10, 18:57 Tak i bardzo się z tego cieszę ;> Odpowiedz Link Zgłoś
benna94 taaa, no jasne 25.08.10, 19:00 kilka osob z mojej nowej klasy i to by było na tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
decode ihi. 25.08.10, 19:40 ja poznałam na kotku kilka świetnych dziewczyn *; decode Was kosia. Odpowiedz Link Zgłoś
lady_cat Re: Nowa znajomość 02.09.10, 18:32 hmm. takiego olka i kamila. ale to tak tylko ' na chwilę . i jeszcze takiego jednego. ale go nienawidżę . Odpowiedz Link Zgłoś
agusiax3 TAK. 02.09.10, 18:38 tak, poznalam bardzo duzo swietnych ludzi. bylam na kolonii. z niektorymi sie przyjaznie, z niektorymi tylko koleguje. Odpowiedz Link Zgłoś