cameron 29.08.10, 14:00 jak wyżej. jeśli tak, to ile? wolicie je od takich centrów handlowych, w których jest kilka sklepów? wypowiadajcie się ! <33 nie znalazłam wątku jak coś. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
alice.... tiuuuu!!!!! 29.08.10, 18:32 taaa Wzorcownia . od prawie roku jedyne miejsce wagarów i spotkań nastolatków Odpowiedz Link Zgłoś
vamirella Klik <33 29.08.10, 14:10 tak, pełno. Mieszkam we Wrocławiu i jest ich pełno, więc mymienię tylko najpopularniejsze wśród Wrocławianinów 1.Magnolia 2.Galeria Dominikańska 3.Arkady 4.Pasaż Grunwaldzki 5.Factory 6. Korona <kolejność przypadkowa> jest ich jeszcze pełno, ale żęby wszystkie wymienić trzeba być nieźle powaloną :d Odpowiedz Link Zgłoś
ema11 Re: Klik <33 30.08.10, 11:41 vamirella napisał(a): > tak, pełno. > > Mieszkam we Wrocławiu i jest ich pełno, więc mymienię tylko najpopularniejsze w > śród > Wrocławianinów > > 1.Magnolia > 2.Galeria Dominikańska > 3.Arkady > 4.Pasaż Grunwaldzki > 5.Factory > 6. Korona > <kolejność przypadkowa> > > jest ich jeszcze pełno, ale żęby wszystkie wymienić trzeba być nieźle powaloną > :d Dokładnie we Wrocławiu jest ich bardzo dużo i uwielbiam np; arkady czy pasaż Grunwaldzk Odpowiedz Link Zgłoś
blyszczaca Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 14:07 Galerie Handlowe ?? Tak są u mnie dwie,trzy.... I o wiele bardziej wolę je od zwykłych sklepów Odpowiedz Link Zgłoś
brand.of.heroin Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 14:08 Niestety nie ma.. Odpowiedz Link Zgłoś
karmel_ Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 14:12 mieszkam w krakowie , więc jest ich trochę. galeria krk , galeria kazimierz , bonarka , plaza , m1 i inne. Odpowiedz Link Zgłoś
karolcia14 Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 14:15 Ja mieszkam w Ciechanowie i nie ma u mnie galerii handlowych, ale czasami jeżdżę do Warszawy. Odpowiedz Link Zgłoś
princii Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 14:16 Trudno żeby w Warszawie nie było XD Promenada, Złote Tarasy, Galeria Mokotów, Galeria Centrum, Wola park, Blue city, Bestmoll , Arkadia. jeszcze coś tam się znajdzie ale nie chce mi się myślec. Odpowiedz Link Zgłoś
wyimaginowana_ Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 14:19 No jest kilka, chyba 4 .. i budują piątą + od czasu postawienia jednego z centrum handlowego - czyli od jakichś 2 lat - stawiają drugą część, rozrywkową, ale jeszcze nic nie ma A tą piętą galerię też z jakiś rok budują i nie widać żadnych postępów Odpowiedz Link Zgłoś
lorente Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 14:22 W Rybniku są 2 galerie handlowe: Plaza i Focus Park Odpowiedz Link Zgłoś
mary_ Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 14:24 Tak są dwie. Nie są ogromne, ale są. W każdym razie sklepy takie jak h&m, house, c&a, croop, orsay, troll itp. itd. spokojnie można u nas w mieście znaleść. Odpowiedz Link Zgłoś
slodziudka14 Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 14:30 W Tarnowie są dwie, Tarnovia która jest już prawie rok oraz Gemini, która miała otwarcie 25 sierpnia więc jest nowiutka znacznie wole galerie handlowe, bo uwielbiam chodzić po sklepach Odpowiedz Link Zgłoś
zigii Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 15:05 najbliższa w nowym sączu, czyli jakieś 40km. dość często jeżdżę. mnie to kilka sklepów zadowala, ważne że jest hm. c; Odpowiedz Link Zgłoś
anahi_loveyou Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 17:48 są są ... Mieszkam w Krakowie : *Galeria Krakowska *Galeria Kazimierz *Plaza To takie najlepsze. Uwielbiam do nich chodzić,wolę od takich mniejszych sklepów bo jest więcej fajnych rzeczy. Odpowiedz Link Zgłoś
drezek Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 17:54 Mieszkam w Warszawie, więc nie jestem w stanie nawet policzyć. Odpowiedz Link Zgłoś
anja_ Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 18:06 jest. tzw. Rywal. jest kilkanaście sklepów + dwie pizzerie, mini kawiarenka i stoisko z fornetti i zapiekankami. Odpowiedz Link Zgłoś
limka Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 18:25 Jest Silesia i bardzo często do niej jeżdżę. Mieszkam w dzielnicy Katowic. Odpowiedz Link Zgłoś
linda Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 18:10 no wlasnie otworzyli gemini park i jeest ogroomnaaa !!! jeszcze jej calej nie zwiedzilam bo tam trzeba calego dnia zeby pozwiedzac ale jakos mi sie nie spieszy a z takich galerii to sa juz 2 tylko jedna alutkaa Odpowiedz Link Zgłoś
ewelcia553 Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 18:12 Jestem z Łodzi, są u mnie 1. Galeria Łódzka 2. Manufaktura 3. Port Łódź 4. Pasaż Łódzki oraz jeszcze tam jakieś ale nie chce mi się wyliczać Odpowiedz Link Zgłoś
alice.... Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 18:36 Manufaktura jest boska!!! Odpowiedz Link Zgłoś
antikowa Nie ma. 29.08.10, 18:19 Ale zlewamy to, latamy po całym mieście i jest wesoło, chociaż czasem chciałabym, żeby nam walnęli coś w stylu krakowskiej Bonarki. Odpowiedz Link Zgłoś
wercia321 Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 18:31 Nie ma u mnie w miejscowości galerii handlowej ale słyszałam że mają zrobić. Odpowiedz Link Zgłoś
spongebob. Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 18:36 kilka jest. mieszkam w Katowicach. ale przeklęte są te galerie, bo każda osoba chce się tam z tobą umówić, a i tak za dużo do roboty tam nie ma. przecież spotkanie nie może polegać na tym, by oglądać i przymierzać ciuchy, czyż nie? Odpowiedz Link Zgłoś
bellacullenx Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 18:39 W Krakowie jest ich pełno Galeria centrum,Galeria Kraków,Galeria Kazimierz,Plaza,Bonarka City Center,M1 i inne ;p Odpowiedz Link Zgłoś
okay Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 18:40 u mnie niestety nie ma.. łee... ale często jeżdże do krakowa, a tam jest ich dużo Odpowiedz Link Zgłoś
sweet94 Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 18:43 galerie są takie: tesco, real, l.eclerc a reszta to budowlane. Odpowiedz Link Zgłoś
majullo Kraków 29.08.10, 18:48 tak i to 3 duze:Bonarka,Galeria Krakowska i Galeria Kazimierz.Jest jeszcze Plaza[ale tam prawie nikt nie chodzi]no i supermarkety np Real,Tesco gdzie sa tez sklepy z ciuchami.Ja lubie galerie takie wieksze,ale nie za czesto.Lubie Westfield w Londynie,bo tam sa fajne sklepy. Odpowiedz Link Zgłoś
funnygirl Re: Kraków 30.08.10, 18:21 jest jeszcze M1. najfajniejsza moim zdaniem jest galeria krakowska, jest wielka i ma super fajne skelpy co do plazy to jakby nikt do niej nie chodził to juz dawno zamknełaby sie;PP Odpowiedz Link Zgłoś
blackout_ nie. 29.08.10, 18:50 Najbliższa ok. 60 km od mojej miejscowości. Jeżdżę tam czasem na zakupy. *_* Odpowiedz Link Zgłoś