Dodaj do ulubionych

galerie handlowe - są u was?

29.08.10, 14:00
jak wyżej. jeśli tak, to ile? wolicie je od takich centrów handlowych, w których jest kilka
sklepów?
wypowiadajcie się ! <33

nie znalazłam wątku jak coś.
Obserwuj wątek
    • avrilkaskate Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 14:02
      nie.
      • alice.... tiuuuu!!!!! 29.08.10, 18:32
        taaa Wzorcownia . od prawie roku jedyne miejsce wagarów i spotkań nastolatków
    • natzal są. 29.08.10, 14:05
      Mieszkam w Warszawie <3
      • vamirella Klik <33 29.08.10, 14:10
        tak, pełno. serceserceserceserceserce

        Mieszkam we Wrocławiu i jest ich pełno, więc mymienię tylko najpopularniejsze wśród
        Wrocławianinów

        1.Magnolia serce
        2.Galeria Dominikańskaserce
        3.Arkadyserce
        4.Pasaż Grunwaldzkiserce
        5.Factoryserce
        6. Koronaserce
        <kolejność przypadkowa>

        jest ich jeszcze pełno, ale żęby wszystkie wymienić trzeba być nieźle powaloną :dsciana
        • ema11 Re: Klik <33 30.08.10, 11:41
          vamirella napisał(a):

          > tak, pełno. serceserceserceserceserce
          >
          > Mieszkam we Wrocławiu i jest ich pełno, więc mymienię tylko najpopularniejsze w
          > śród
          > Wrocławianinów
          >
          > 1.Magnolia serce
          > 2.Galeria Dominikańskaserce
          > 3.Arkadyserce
          > 4.Pasaż Grunwaldzkiserce
          > 5.Factoryserce
          > 6. Koronaserce
          > <kolejność przypadkowa>
          >
          > jest ich jeszcze pełno, ale żęby wszystkie wymienić trzeba być nieźle powaloną
          > :dsciana
          Dokładnie we Wrocławiu jest ich bardzo dużo i uwielbiam np; arkady czy pasaż
          Grunwaldzk
    • blyszczaca Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 14:07
      Galerie Handlowe ??
      Tak są u mnie dwie,trzy....
      I o wiele bardziej wolę je od zwykłych sklepów big_grin
    • brand.of.heroin Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 14:08
      Niestety nie ma..
    • cukierkowa09 Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 14:09
      nie
      • karmel_ Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 14:12
        mieszkam w krakowie , więc jest ich trochę.

        galeria krk , galeria kazimierz , bonarka , plaza , m1 i inne.
        • pretty_lady nie : c 29.08.10, 14:15
        • karolcia14 Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 14:15
          Ja mieszkam w Ciechanowie i nie ma u mnie galerii handlowych, ale czasami jeżdżę
          do Warszawy.smilesmile
        • princii Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 14:16
          Trudno żeby w Warszawie nie było XD

          Promenada, Złote Tarasy, Galeria Mokotów, Galeria Centrum, Wola park, Blue city,
          Bestmoll , Arkadia. jeszcze coś tam się znajdzie ale nie chce mi się myślec.devildevil
        • decode Re: galerie handlowe - są u was? 30.08.10, 18:50
          ależ jest :d
    • wyimaginowana_ Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 14:19
      No jest kilka, chyba 4 .. i budują piątą + od czasu postawienia jednego z centrum
      handlowego - czyli od jakichś 2 lat - stawiają drugą część, rozrywkową, ale jeszcze nic nie ma
      sciana A tą piętą galerię też z jakiś rok budują i nie widać żadnych postępów sciana
    • lorente Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 14:22
      W Rybniku są 2 galerie handlowe:
      Plaza i Focus Park
    • mary_ Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 14:24
      Tak są dwie. Nie są ogromne, ale są. W każdym razie sklepy takie jak h&m, house, c&a,
      croop, orsay, troll itp. itd. spokojnie można u nas w mieście znaleść.
    • slodziudka14 Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 14:30
      W Tarnowie są dwie, Tarnovia która jest już prawie rok oraz Gemini, która miała
      otwarcie 25 sierpnia więc jest nowiutka wink znacznie wole galerie handlowe, bo
      uwielbiam chodzić po sklepach big_grin
    • zigii Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 15:05
      najbliższa w nowym sączu, czyli jakieś 40km.
      dość często jeżdżę.

      mnie to kilka sklepów zadowala, ważne że jest hm. c;
    • anahi_loveyou Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 17:48
      są są ... big_grin Mieszkam w Krakowie :

      *Galeria Krakowska
      *Galeria Kazimierz
      *Plaza

      To takie najlepsze. Uwielbiam do nich chodzić,wolę od takich mniejszych sklepów
      bo jest więcej fajnych rzeczy.
    • drezek Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 17:54
      Mieszkam w Warszawie, więc nie jestem w stanie nawet policzyć.
      • vhyf_ Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 18:00
        jest, kilka jest.
    • anja_ Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 18:06
      jest. tzw. Rywal. jest kilkanaście sklepów + dwie pizzerie, mini kawiarenka i stoisko z fornetti i zapiekankami.
      • limka Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 18:25
        Jest Silesia i bardzo często do niej jeżdżę. Mieszkam w dzielnicy Katowic.
    • linda Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 18:10
      no wlasnie otworzyli gemini park i jeest ogroomnaaa !!! jeszcze jej calej nie zwiedzilam bo tam trzeba calego dnia zeby pozwiedzac ale jakos mi sie nie spieszy a z takich galerii to sa juz 2 tylko jedna alutkaasuspicious
    • ewelcia553 Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 18:12
      Jestem z Łodzi, są u mnie
      1. Galeria Łódzka
      2. Manufaktura
      3. Port Łódź
      4. Pasaż Łódzki
      oraz jeszcze tam jakieś ale nie chce mi się wyliczać smile
      • alice.... Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 18:36
        Manufaktura jest boska!!!
    • antikowa Nie ma. 29.08.10, 18:19
      Ale zlewamy to, latamy po całym mieście i jest wesoło, chociaż czasem chciałabym, żeby nam
      walnęli coś w stylu krakowskiej Bonarki.
    • london1 SĄ:) 29.08.10, 18:26
    • wercia321 Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 18:31
      Nie ma u mnie w miejscowości galerii handlowej ale słyszałam że mają zrobić.
    • spongebob. Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 18:36
      kilka jest. mieszkam w Katowicach. ale przeklęte są te galerie, bo każda osoba chce się tam
      z tobą umówić, a i tak za dużo do roboty tam nie ma. przecież spotkanie nie może polegać
      na tym, by oglądać i przymierzać ciuchy, czyż nie?
    • bellacullenx Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 18:39
      W Krakowie jest ich pełno wink
      Galeria centrum,Galeria Kraków,Galeria Kazimierz,Plaza,Bonarka City Center,M1 i
      inne ;p
    • okay Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 18:40
      u mnie niestety nie ma.. łee...

      ale często jeżdże do krakowa, a tam jest ich dużo smile big_grin
    • sweet94 Re: galerie handlowe - są u was? 29.08.10, 18:43
      galerie są takie: tesco, real, l.eclerc a reszta to budowlane.
    • majullo Kraków 29.08.10, 18:48
      tak i to 3 duze:Bonarka,Galeria Krakowska i Galeria Kazimierz.Jest jeszcze Plaza[ale tam
      prawie nikt nie chodzi]no i supermarkety np Real,Tesco gdzie sa tez sklepy z ciuchami.Ja
      lubie galerie takie wieksze,ale nie za czesto.Lubie Westfield w Londynie,bo tam sa fajne
      sklepy.cool
      • funnygirl Re: Kraków 30.08.10, 18:21
        jest jeszcze M1. najfajniejsza moim zdaniem jest galeria krakowska, jest wielka i ma super
        fajne skelpywink co do plazy to jakby nikt do niej nie chodził to juz dawno zamknełaby
        sie;PP
    • blackout_ nie. 29.08.10, 18:50
      Najbliższa ok. 60 km od mojej miejscowości.
      Jeżdżę tam czasem na zakupy. *_*

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka