Dodaj do ulubionych

Czarodzieje z Waverly Place

12.09.10, 11:39
Ostatnio oglądałam Disney Channel i pokazywali właśnie że będą nowe odcinki
Hannah Montana,Jonas i Camp Rock2.A Czarodziejów nie pokazywali.Myślicie że
będzie już koniec z Czarodziejami,czy po prostu będą lecieć stare
odcinki?Pytam bo po prostu bardzo lubię ten serial.Jak się nie podoba to
koszyk...ale gdybyście mogli to proszę napiszcie....proszę proszę!!!
Obserwuj wątek
    • niki98 Re: Czarodzieje z Waverly Place 12.09.10, 12:15
      Śmiało...
      • pinkax3 Re: Czarodzieje z Waverly Place 12.09.10, 12:18
        To chyba jeszcze nie koniec .! ;D . Bo w bravo widziałam że Shakira będzie w jednym
        odcinku i jakoś tego odcinka nie widziałam . ; ]
    • olcia1995 tu 12.09.10, 12:20
      będą na pewno...jeszcze 4 seria nie została wyemitowana w Polsce i jakieś pare
      odcinków 3 serii...na YT można zbaczyć po angielsku 4 serię...nie wiem kiedy ale
      na pewno będzie niestety 4 seria to ostatnia seria Czarodziejów.
    • selena117 look 12.09.10, 12:21
      bosh.. czaj chyba czarodzieji nowe były juz pare miesiecy temu zaowiadanie i juz
      puszczoone to teraz kolej na inne seriale bo jak czarodziejej mnieli nowe to inne seriale nie
      miłay.. zal trudno pomyslec?
    • avril993 Re: Czarodzieje z Waverly Place 12.09.10, 12:21
      Bo o Czarodziejach mówili, ze bedą nowe odcinki już dawno i były ja od czasu do czasu
      widzę jakieś tam nowe, ale jak na razie pewnie nie będzie ich dużo o ile jeszcze mają jakieś
      nowe w zapasie, bo muszą trochę je popuszczać. Troche pogmatwałam big_grin
    • hayleys Re: Czarodzieje z Waverly Place 12.09.10, 12:27
      Nie reklamują Czarodziei dlatego, że nie będzie w najbliższym czasie ani nowego
      odcinka , ani nowej serii, jak jest w przypadku Słonecznej Sonny, Hannah Montana
      , Jonas czy Camp Rock 2.
      • fantabuu Re: Czarodzieje z Waverly Place 12.09.10, 12:30
        będa leciały.
        przed nami 4 seria. big_grin

        blesss
    • colaxdd ... 12.09.10, 12:32
      Czy jak dla Ciebie jeżeli nie ma nowych odcinków jak na razie to koniec z
      serialem? Myśl -.- Może potem będą, po co tyle premier od razu?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka