kitty_ Re: Co aktualnie czytacie? 15.09.10, 20:05 lekturę - Tomek w krainie kangurów. :p Odpowiedz Link Zgłoś
natip11 Re: Co aktualnie czytacie? 15.09.10, 20:18 Naznaczona. Ściągnęłam sb ebooka, ale doszłam do połowy książki i już nie mogę jej czytać, bo dostaję oczopląsu xd Odpowiedz Link Zgłoś
7_things Re: Co aktualnie czytacie? 15.09.10, 20:20 '' Tam gdzie spadają anioły ''. Odpowiedz Link Zgłoś
wercia14 Re: Co aktualnie czytacie? 15.09.10, 20:28 Niestety,ale musiałam przerwać czytanie sagi Pamiętników Wampirów, aby przeczytać lekturę pt: "Balladyna", ale ją właśnie skończyłam, więc już mogę wracać do moich wampirków Odpowiedz Link Zgłoś
bliss. Re: Co aktualnie czytacie? 17.09.10, 17:27 "XX wiek - stulecie zagadek i fenomenów. Najbardziej tajemnicze wydarzenia, zjawiska, sensacje i katastrofy" - uwielbiam takie klimaty xD Odpowiedz Link Zgłoś
alice266 Re: Co aktualnie czytacie? 17.09.10, 17:32 ja teraz czytam Po prostu idealnie!, Alice (na wakacjach,się waha,tylko nie...),Pamietnik jedynaczki i takie tam jeszcze hehee Serdecznie polecam Odpowiedz Link Zgłoś
hatterka Re: Co aktualnie czytacie? 17.09.10, 19:04 "Wenecką intrygę" Steve'a Berry'ego. Uwielbiam jego książki Odpowiedz Link Zgłoś
nick_zajety Re: Co aktualnie czytacie? 15.10.10, 21:41 Okruchy codzienności, Elizabeth Strout Odpowiedz Link Zgłoś
miastowa. Re: Co aktualnie czytacie? 05.11.10, 15:21 stowarzyszenie wędrujących jeansów . i Zaćmienie po angielsku polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
joszkaa Re: Co aktualnie czytacie? 05.11.10, 15:26 ja aktualnie czytam nekroskop ;] Odpowiedz Link Zgłoś
kama10xd Re: Co aktualnie czytacie? 05.11.10, 15:32 Łowca ciemności super ksiażka jaki również 1 częśc- Nocny wędrowiec . Seria to Dni mroku , ale pewnie nie lubisz tego typu książek , bo one mają inny klimacik , a Tydo tego typu osób raczej sie nie zaliczasz Odpowiedz Link Zgłoś
kolorowa_x Co aktualnie czytacie? 05.11.10, 15:58 Obecnie czytam ,, The Last Song'' Nicholasa Sparksa, ale mam do przeczytania Króla Edypa. Odpowiedz Link Zgłoś
panibieberovva Re: Co aktualnie czytacie? 05.11.10, 17:18 emm, 'Opowieści z Narnii . Srebrne krzeslo ' . ; D Odpowiedz Link Zgłoś
roxy11 Re: Co aktualnie czytacie? 05.11.10, 17:23 nic, ale przydałoby się wziąć za Krzyżaków, skoro za miesiąc mamy tą lekturę omawiać ;c Odpowiedz Link Zgłoś
masterofpuppets Re: Co aktualnie czytacie? 05.11.10, 17:24 Stephen King- Lśnienie Odpowiedz Link Zgłoś
karmel_ Re: Co aktualnie czytacie? 05.11.10, 19:26 znowu po raz kolejny zabieram się na pod kopułą , kinga. Odpowiedz Link Zgłoś
xooxoo gucci 06.11.10, 13:13 Gucci : Potęga mody, szaleństwo pieniędzy, gorycz upadku a w między czasie lekturę Pan Tadeusz .;d Odpowiedz Link Zgłoś
never Re: Co aktualnie czytacie? 06.11.10, 13:20 "Bale maturalne z piekła" na przemian z "Na zachodzie bez zmian"; Odpowiedz Link Zgłoś
amatorka_ Re: Co aktualnie czytacie? 06.11.10, 13:23 Duża kieszeń na kłopoty Agata Mańczyk i Zmierzch, bo nigdy nie czytałam, LOL4ever. Odpowiedz Link Zgłoś