16.09.10, 20:36
Hej kociaki.
Hm.. tak się zastanawiam. Dzisiaj byłam w sklepie z bielizną i przymierzałam
staniczek i okazało się że mam dość duży rozmiar. Mam 13 lat i według tej
rozmiarówki mam 75 BB (rozmiarówka taka dziecięco-damska). I tak z ciekawości
zapytam ile wy macie lat i jaki rozmiar to wy macie ? wink Żeby nie było, nie
jestem jakaś nienormalna. Moim zdaniem to normalne dziewczyńskie sprawy więc
nie nie burwelsujcie kiss
Obserwuj wątek
    • jarelo 15 lat i 70 B ;d 16.09.10, 20:45
      • nikita94 .... 16.09.10, 22:05
        15 lat i 75 C
    • renooo17 Re: Rozmiar 16.09.10, 21:22
      20 lat i 70 E smile
    • dominikax3 Re: Rozmiar 16.09.10, 21:26
      15 lat i 75C ;d
    • malinka.. 13 lat-85 B xD 16.09.10, 21:27
      • olusia... Re: 13 lat-75aa xD 16.09.10, 21:29
      • kasiula1997 Re: 13 lat - 80 B xD 16.09.10, 21:30
    • doggy Re: Rozmiar 16.09.10, 21:29
      70 A albo B. Zależy jaka firma. xd
    • dochuu. 15 lat i 75 D ;D 16.09.10, 21:30
      • izuunia55 Re: 15 lat i 75 D ;D 16.09.10, 21:35
        17 lat-80 D
    • kia Re: Rozmiar 16.09.10, 21:33
      65/70 C big_grin
    • ensuite 14 lat i 85 B xd 16.09.10, 21:34
    • pauliska1212 Re: Rozmiar 16.09.10, 21:36
      nie mam pojęcia, biorę na oko i są dobre ; d
    • lily_95 15 lat i 8oB jedne biustonosz 34C . dziwne? 16.09.10, 21:42
      scianasciana tongue_outtongue_out
      • jonas1139 13 i c 16.09.10, 21:51
    • mileyoxox .... 16.09.10, 21:53
      yyy, nie wiem mam 13 lat i chyba ale chyba 85 ( ale nie wiem o co chodzi z tymi literkami )
      chyba B : /
    • sami. Re: Rozmiar 16.09.10, 21:58
      Ja mam 13 i 15a
    • monicaame Re: Rozmiar 16.09.10, 22:00
      15 lat i 75 B

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka