Hej kociaki.
Hm.. tak się zastanawiam. Dzisiaj byłam w sklepie z bielizną i przymierzałam
staniczek i okazało się że mam dość duży rozmiar. Mam 13 lat i według tej
rozmiarówki mam 75 BB (rozmiarówka taka dziecięco-damska). I tak z ciekawości
zapytam ile wy macie lat i jaki rozmiar to wy macie ?

Żeby nie było, nie
jestem jakaś nienormalna. Moim zdaniem to normalne dziewczyńskie sprawy więc
nie nie burwelsujcie