Dodaj do ulubionych

Do fanów książki "Szeptem" <33

20.10.10, 22:28
Hejo! Chciałabym poruszyć temat książki "Crescendo" ,czyli drugiej części
"Szeptem".W Ameryce jest już w sprzedaży więc czekam na nią w Polsce (może nie
tak długo).
A jakie są wasze odczucia? Bo ja nie mogę się doczekać! A może wiecie
dokładniej kiedy wyjdzie w Polsce?


Jak coś to koszz

xoxo cotton.caandyy
Obserwuj wątek
    • cotton.caandyy. Re: Do fanów książki "Szeptem" <33 20.10.10, 22:31
      pisać! Nie wstydzić się!kiss
    • emily. Kurdę, no... 21.10.10, 17:32
      też czekam na "Crescendo", ale chyba się nie doczekam...
    • x.pati.x Re: Do fanów książki "Szeptem" <33 21.10.10, 17:51
      ja też czekam.
    • niewiadoma_xxxx Re: Do fanów książki "Szeptem" <33 21.10.10, 19:39
      Czekam z niecierpliwością big_grin Moja przyjaciółka tak samo. Zakochałam się w
      ''Szeptem'' od pierwszej przeczytanej strony big_grin

      There is no pretending...
      niewiadoma_xxxx
    • scaryblood Re: Do fanów książki "Szeptem" <33 21.10.10, 20:34
      ja też.Uwielbiam historię o Norze.Jedna z lepszych książek jakie w tym roku czytałam
    • klaudi073 Patch!! 21.10.10, 20:40
      Po pierwszej częsci "szeptem" poprostu zwariowałam na punkcie tej ksiazki i Patcha;D
      przeczytalam ja jednym tchem i spokojnie moge przyznac ze to najlepsza ksiazka
      jaka czytalam ( a bylo ich sporo) borze drugiej czescie sie nie doczekam! patrze
      na strone empika codziennie czy juz jest xD
      pozdr wszystkich fanow ksiazki.^^
    • cotton.caandyy. Re: Do fanów książki "Szeptem" <33 21.10.10, 20:57
      Wgl jak dla mnie książki o Upadłych Aniołach są o NIEBO
      lepsze
      od wampirów ;pp Dziś skończyłam Upadłych i to i Szeptem
      są najlepszymi książkami jakie czytałam! Czekam i na [b]Crescendo i na Udrękę[b]

      peace.
      • klaudi073 Re: Do fanów książki "Szeptem" <33 21.10.10, 21:48
        Upadli tez mam i przeczytalam tez swietne ale szeptem lepsze!
        a Udreke jez zamowlam;D
    • cotton.caandyy. Re: Do fanów książki "Szeptem" <33 23.10.10, 14:48
      Ja jeszcze poczekam na Udrękę, bo nie lubię zamawiać ;pp

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka