cotton.caandyy.
20.10.10, 22:28
Hejo! Chciałabym poruszyć temat książki "Crescendo" ,czyli drugiej części
"Szeptem".W Ameryce jest już w sprzedaży więc czekam na nią w Polsce (może nie
tak długo).
A jakie są wasze odczucia? Bo ja nie mogę się doczekać! A może wiecie
dokładniej kiedy wyjdzie w Polsce?
Jak coś to koszz
xoxo cotton.caandyy