To odnośnie ostatniego wątku

Ponieważ dalej cierpie na zapalenie oskrzeli więc prześledziłam wszystko dot. camp rocka czy jak to tam się zwie...no i czy faktycznie uwazacie,ze Lucia jest lepsza?;O
O to jej filmik amatorski:
www.youtube.com/watch?v=ElILUGFofUg
A to Julki:
www.youtube.com/watch?v=yQmtJBLVn50&feature=player_embedded
Mysle, ze to powod dla ktorego Lucia nie spiewa po angielsku-a tak krytykuje sie Julke...do tego falszuje...chyba najwazniejsze zeby na zywca spiewac czysto, nie?xd
A roznica w teledyskach czy czyms tam to chyba kasa..oszczedzaja na nas, biedaki jestesmy;p