Dodaj do ulubionych

Zdarza wam sie płakać, słuchając piosenki?

    • doggy Re: Zdarza wam sie płakać, słuchając piosenki? 17.01.11, 21:30
      zdarzyło mi się.
    • light Re: Zdarza wam sie płakać, słuchając piosenki? 17.01.11, 21:38
      Zdarza się. Bo niektóre piosenki są zbyt piękne, żeby słuchać je obojętnie.
    • star_is_best Re: Zdarza wam sie płakać, słuchając piosenki? 17.01.11, 21:44
      takk
    • magdalena13072 Re: Zdarza wam sie płakać, słuchając piosenki? 17.01.11, 21:50
      Raz czy dwa się zdarzyło zależy jakiej słucham piosenkitongue_out
      Jeżeli mama zły humor wole słuchać wesołe aby bardziej się nie dołowaćbig_grin
    • kcjb Re: Zdarza wam sie płakać, słuchając piosenki? 17.01.11, 21:57
      Noo
      • jessicakaulitz Re: Nie. 17.01.11, 21:58
    • drama_queen Re: Zdarza wam sie płakać, słuchając piosenki? 17.01.11, 21:59
      płaczę. zawsze na blue - breathe easy. może to być najlepszy dzień w moim życiu, a jak puszczę tą piosenkę to ryczę. eh, wspomnienia..
    • fanka7137 .'' 17.01.11, 22:01
      Niee.. Mimo, że bardzo lubię słuchać muzykę, to raczej nie płaczę słysząc moją ulubioną piosenkę.indifferent Co innego na filmach ;D
    • green_alien Re: Zdarza wam sie płakać, słuchając piosenki? 17.01.11, 22:26
      Ja również nie wyobrażam sobie życia bez muzyki. Jeżeli nie pogram na gitarze i nie posłucham czegoś na mp3 to dzień jest stracony. Nigdy nie płaczę. Jestem bardzo wytrzymała. Nie płaczę jak ktoś umrze, nie płaczę z jakiegokolwiek bólu. Jest jedna piosenka przy której ryczę jak bóbr. Nawet wykonawca tej piosenki, który jest punkiem płaczę, gdy ją wykonuję. Ale on ma swoje powody, nie będę się tu zagłębiać, podam jedynie tytuł.

      Green Day- Wake me up when september ends

      Dla tych, którzy wyszli ze stwierdzenia, zę jest to jedyna piosenka tego zespołu jaką znam : jesteście w błędzie.
    • squash nie pod wpływem samej piosenki, ale... 17.01.11, 22:30
      często muzyka jest akompaniamentem moich smutnych myśli.
      i tak, wtedy płaczę.
    • miastowa. Re: Zdarza wam sie płakać, słuchając piosenki? 18.01.11, 14:21
      szczerze ? to czasem tak .
    • grenade Re: Zdarza wam sie płakać, słuchając piosenki? 18.01.11, 15:47
      Tak, czasami..
      • autre Re: Zdarza wam sie płakać, słuchając piosenki? 18.01.11, 15:51
        hmm, no zależy do jakiej/jakich piosenki/piosenek.
        jeśli przy takich smutnych, bo mam doła, to płaczę, owszem.
        ale jeśli gra wcale nie taka smutna w tekście, w przesłaniu bądź w teledysku piosenka, to płaczę, bo owa piosenka przypomina mi jakieś wydarzenie albo osobę.



        ;]
    • justine1495 Czasem...;) 18.01.11, 15:52
      • muszelka Re: <serce> 18.01.11, 15:55
        tylko przy jednej.

        Scorpions 'Still Loving You'. serce
    • newborn. . 18.01.11, 15:57
      Często. A gdy dodatkowo jestem przez coś/kogoś załamana to baardzo często.
    • cukiereczek. Re: Zdarza wam sie płakać, słuchając piosenki? 18.01.11, 15:58
      'Płakać' to może za dużo powiedziane,ale niejednokrotnie jakaś piosenka przywołuje dobre,niekiedy złe wspomnienia,wtedy przychodzi wzruszenie.
    • deedee taak ! 18.01.11, 15:59
      taak . szczególnie do jednej piosenki chyba Concrete Angel
      po prostu brak słów taka cudna
    • nora. Re: Zdarza wam sie płakać, słuchając piosenki? 18.01.11, 16:01
      kiedy wracają wspomnienia..
    • cotton.caandyy. Re: Zdarza wam sie płakać, słuchając piosenki? 18.01.11, 16:02
      czasami ;pp na ogół przy piosenkach Demi Lovato ;pp
      np. Don't forget i wgl przy innych bo mają takie ładne teksty i ... wgl nie potrafię tego opisać ;D

      But somewhere we went wrong
      We were once so strong
      Our love is like a song
      You can't forget it
      • rabid_squirrel Re: Zdarza wam sie płakać, słuchając piosenki? 27.01.11, 16:28
        czasem się zdarza ale rzadko tongue_out
    • karina545 Re: Zdarza wam sie płakać, słuchając piosenki? 18.01.11, 16:03
      Nie nigdy mi się nie zdarzyło. Na filmach to co innego, ale słuchając muzyki niee.
    • plombrng_mary Re: Zdarza wam sie płakać, słuchając piosenki? 18.01.11, 16:04
      czasami jak piosenka jest wzruszająca
    • kcjustinbiebier Re: Zdarza wam sie płakać, słuchając piosenki? 18.01.11, 16:06
      Mi się zdarza smile
      niekiedy nawet same łzy lecą smile
      wink
    • a_vie posłuchaj sobie... 19.01.11, 17:02
      ... reqiuem for a dream to też będziesz płakać.
    • maniaczka Raz... 26.01.11, 18:17
      Raz mi sie zdarzylo a tak to raczej lzy w oczach sie pojawiaja ale tam zostaja
      Ja praktycznie caly dzien slucham muzyki i jestem wrazliwa dlatego slowa maja dla mnie takie znaczenie
    • olciaaa03 Tak, ponieważ piosenki przywołują wspomnienia.. 26.01.11, 18:25
      by Olciaaa03kwiat
    • badgirldoda Re: Zdarza wam sie płakać, słuchając piosenki? 27.01.11, 00:57
      Tak , zdarza mi sie smile . Zwłaszcza gdy jest mi smutno i wgl . Pozdrawiam i zapraszam na www.queen-diamond-doda.bloog.pl
    • toshanned Re: Westlife - You raise me up 27.01.11, 01:11
      Usłyszałam ostatnio piosenkę Westlife - You raise me up i nie mogę się od niej uwolnić cały czas płacząc za każdym razem jak ją usłyszę...smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka