doggy Re: Zdarza wam sie płakać, słuchając piosenki? 17.01.11, 21:30 zdarzyło mi się. Odpowiedz Link Zgłoś
light Re: Zdarza wam sie płakać, słuchając piosenki? 17.01.11, 21:38 Zdarza się. Bo niektóre piosenki są zbyt piękne, żeby słuchać je obojętnie. Odpowiedz Link Zgłoś
star_is_best Re: Zdarza wam sie płakać, słuchając piosenki? 17.01.11, 21:44 takk Odpowiedz Link Zgłoś
magdalena13072 Re: Zdarza wam sie płakać, słuchając piosenki? 17.01.11, 21:50 Raz czy dwa się zdarzyło zależy jakiej słucham piosenki Jeżeli mama zły humor wole słuchać wesołe aby bardziej się nie dołować Odpowiedz Link Zgłoś
drama_queen Re: Zdarza wam sie płakać, słuchając piosenki? 17.01.11, 21:59 płaczę. zawsze na blue - breathe easy. może to być najlepszy dzień w moim życiu, a jak puszczę tą piosenkę to ryczę. eh, wspomnienia.. Odpowiedz Link Zgłoś
fanka7137 .'' 17.01.11, 22:01 Niee.. Mimo, że bardzo lubię słuchać muzykę, to raczej nie płaczę słysząc moją ulubioną piosenkę. Co innego na filmach ;D Odpowiedz Link Zgłoś
green_alien Re: Zdarza wam sie płakać, słuchając piosenki? 17.01.11, 22:26 Ja również nie wyobrażam sobie życia bez muzyki. Jeżeli nie pogram na gitarze i nie posłucham czegoś na mp3 to dzień jest stracony. Nigdy nie płaczę. Jestem bardzo wytrzymała. Nie płaczę jak ktoś umrze, nie płaczę z jakiegokolwiek bólu. Jest jedna piosenka przy której ryczę jak bóbr. Nawet wykonawca tej piosenki, który jest punkiem płaczę, gdy ją wykonuję. Ale on ma swoje powody, nie będę się tu zagłębiać, podam jedynie tytuł. Green Day- Wake me up when september ends Dla tych, którzy wyszli ze stwierdzenia, zę jest to jedyna piosenka tego zespołu jaką znam : jesteście w błędzie. Odpowiedz Link Zgłoś
squash nie pod wpływem samej piosenki, ale... 17.01.11, 22:30 często muzyka jest akompaniamentem moich smutnych myśli. i tak, wtedy płaczę. Odpowiedz Link Zgłoś
miastowa. Re: Zdarza wam sie płakać, słuchając piosenki? 18.01.11, 14:21 szczerze ? to czasem tak . Odpowiedz Link Zgłoś
grenade Re: Zdarza wam sie płakać, słuchając piosenki? 18.01.11, 15:47 Tak, czasami.. Odpowiedz Link Zgłoś
autre Re: Zdarza wam sie płakać, słuchając piosenki? 18.01.11, 15:51 hmm, no zależy do jakiej/jakich piosenki/piosenek. jeśli przy takich smutnych, bo mam doła, to płaczę, owszem. ale jeśli gra wcale nie taka smutna w tekście, w przesłaniu bądź w teledysku piosenka, to płaczę, bo owa piosenka przypomina mi jakieś wydarzenie albo osobę. ;] Odpowiedz Link Zgłoś
muszelka Re: <serce> 18.01.11, 15:55 tylko przy jednej. Scorpions 'Still Loving You'. Odpowiedz Link Zgłoś
newborn. . 18.01.11, 15:57 Często. A gdy dodatkowo jestem przez coś/kogoś załamana to baardzo często. Odpowiedz Link Zgłoś
cukiereczek. Re: Zdarza wam sie płakać, słuchając piosenki? 18.01.11, 15:58 'Płakać' to może za dużo powiedziane,ale niejednokrotnie jakaś piosenka przywołuje dobre,niekiedy złe wspomnienia,wtedy przychodzi wzruszenie. Odpowiedz Link Zgłoś
deedee taak ! 18.01.11, 15:59 taak . szczególnie do jednej piosenki chyba Concrete Angel po prostu brak słów taka cudna Odpowiedz Link Zgłoś
nora. Re: Zdarza wam sie płakać, słuchając piosenki? 18.01.11, 16:01 kiedy wracają wspomnienia.. Odpowiedz Link Zgłoś
cotton.caandyy. Re: Zdarza wam sie płakać, słuchając piosenki? 18.01.11, 16:02 czasami ;pp na ogół przy piosenkach Demi Lovato ;pp np. Don't forget i wgl przy innych bo mają takie ładne teksty i ... wgl nie potrafię tego opisać ;D But somewhere we went wrong We were once so strong Our love is like a song You can't forget it Odpowiedz Link Zgłoś
rabid_squirrel Re: Zdarza wam sie płakać, słuchając piosenki? 27.01.11, 16:28 czasem się zdarza ale rzadko Odpowiedz Link Zgłoś
karina545 Re: Zdarza wam sie płakać, słuchając piosenki? 18.01.11, 16:03 Nie nigdy mi się nie zdarzyło. Na filmach to co innego, ale słuchając muzyki niee. Odpowiedz Link Zgłoś
plombrng_mary Re: Zdarza wam sie płakać, słuchając piosenki? 18.01.11, 16:04 czasami jak piosenka jest wzruszająca Odpowiedz Link Zgłoś
kcjustinbiebier Re: Zdarza wam sie płakać, słuchając piosenki? 18.01.11, 16:06 Mi się zdarza niekiedy nawet same łzy lecą Odpowiedz Link Zgłoś
a_vie posłuchaj sobie... 19.01.11, 17:02 ... reqiuem for a dream to też będziesz płakać. Odpowiedz Link Zgłoś
maniaczka Raz... 26.01.11, 18:17 Raz mi sie zdarzylo a tak to raczej lzy w oczach sie pojawiaja ale tam zostaja Ja praktycznie caly dzien slucham muzyki i jestem wrazliwa dlatego slowa maja dla mnie takie znaczenie Odpowiedz Link Zgłoś
olciaaa03 Tak, ponieważ piosenki przywołują wspomnienia.. 26.01.11, 18:25 by Olciaaa03 Odpowiedz Link Zgłoś
badgirldoda Re: Zdarza wam sie płakać, słuchając piosenki? 27.01.11, 00:57 Tak , zdarza mi sie . Zwłaszcza gdy jest mi smutno i wgl . Pozdrawiam i zapraszam na www.queen-diamond-doda.bloog.pl Odpowiedz Link Zgłoś
toshanned Re: Westlife - You raise me up 27.01.11, 01:11 Usłyszałam ostatnio piosenkę Westlife - You raise me up i nie mogę się od niej uwolnić cały czas płacząc za każdym razem jak ją usłyszę... Odpowiedz Link Zgłoś