*przepraszam za błąd ortograficzny w temacie, ale mam dysortografię.
właśnie... jakiej używacie przeglądarki? polecacie ją?
osobiście używam opery, google chrome i firefoxa, ale moją ulubioną jest google chrome, bo jest szybka, nowoczesna i łatwa w obsłudze (a z moim zacofaniem technologicznym obsługa niektórych telefonów jest trudnością, haha).
miłych ferii, jak kto ma, lub tygodnia.