cyniczna Re: Jakiej przeglądarki używacie i dlaczego akura 02.04.11, 09:44 Firefox, generalnie szybka i dlatego ją lubię Odpowiedz Link Zgłoś
milkkaa Re: Jakiej przeglądarki używacie i dlaczego akura 06.05.11, 19:23 Ja osobiście używam Firefoxa i nie mam jak na razie zamiaru jej zmieniać, na przykład dlatego, że jest szybka, nowoczesna i ma świetne dodatki, takie jak: motywy, programy pozwalające oglądać filmy bez limitu itp. Odpowiedz Link Zgłoś
404notfoundlove Re: Jakiej przeglądarki używacie i dlaczego akura 07.05.11, 13:25 Opera, bo mi się tak podoba XD Odpowiedz Link Zgłoś
sammy Re: Jakiej przeglądarki używacie i dlaczego akura 07.05.11, 14:17 Google Chrome. dlaczego? bo tak Odpowiedz Link Zgłoś
karmel_ Re: Jakiej przeglądarki używacie i dlaczego akura 07.05.11, 14:21 mozilla.. nie wiem sama. Odpowiedz Link Zgłoś
jessicakaulitz Re:Google Chrome 07.05.11, 14:36 Bo ktoś mi ją zainstalował. Ale jak tak patrzę na inne przeglądarki, to chrome jest jakaś ładniejsza xd Odpowiedz Link Zgłoś
elena98 Re: Jakiej przeglądarki używacie i dlaczego akura 07.05.11, 14:52 Mozilla Firefox. Wydaję mi się najprostsza w obsłudze, a poza tym już się przyzwyczaiłam. Czasem używam jeszcze Google Chrome. Odpowiedz Link Zgłoś
candys Re: Jakiej przeglądarki używacie i dlaczego akura 07.05.11, 15:27 Opera, bo Mozilla odmawia współpracy.. Odpowiedz Link Zgłoś
yyep Re: Jakiej przeglądarki używacie i dlaczego akura 08.05.11, 16:49 OPERA jest dla mnie najwygodniejsza, przyzwyczaiłam się ;D Odpowiedz Link Zgłoś
alexis69 Re: Jakiej przeglądarki używacie i dlaczego akura 10.06.11, 00:54 mozilla firefox ;d Odpowiedz Link Zgłoś
mlecyk_mine Re: Jakiej przeglądarki używacie i dlaczego akura 10.06.11, 19:23 google chrome - bp jest szybka. Odpowiedz Link Zgłoś