Dodaj do ulubionych

Jakiej przeglądarki używacie i dlaczego akurat ją?

    • cyniczna Re: Jakiej przeglądarki używacie i dlaczego akura 02.04.11, 09:44
      Firefox, generalnie szybka i dlatego ją lubię wink
    • milkkaa Re: Jakiej przeglądarki używacie i dlaczego akura 06.05.11, 19:23
      Ja osobiście używam Firefoxa i nie mam jak na razie zamiaru jej zmieniać, na przykład dlatego, że jest szybka, nowoczesna i ma świetne dodatki, takie jak: motywy, programy pozwalające oglądać filmy bez limitu itp. wink
    • 404notfoundlove Re: Jakiej przeglądarki używacie i dlaczego akura 07.05.11, 13:25
      Opera, bo mi się tak podoba XD
      • sammy Re: Jakiej przeglądarki używacie i dlaczego akura 07.05.11, 14:17
        Google Chrome. dlaczego? bo tak
    • karmel_ Re: Jakiej przeglądarki używacie i dlaczego akura 07.05.11, 14:21
      mozilla.. nie wiem sama.
      • jessicakaulitz Re:Google Chrome 07.05.11, 14:36
        Bo ktoś mi ją zainstalował. Ale jak tak patrzę na inne przeglądarki, to chrome jest jakaś ładniejsza xd
    • elena98 Re: Jakiej przeglądarki używacie i dlaczego akura 07.05.11, 14:52
      Mozilla Firefox. Wydaję mi się najprostsza w obsłudze, a poza tym już się przyzwyczaiłam. Czasem używam jeszcze Google Chrome. smile
      • candys Re: Jakiej przeglądarki używacie i dlaczego akura 07.05.11, 15:27
        Opera, bo Mozilla odmawia współpracy..
    • yyep Re: Jakiej przeglądarki używacie i dlaczego akura 08.05.11, 16:49
      OPERA jest dla mnie najwygodniejsza, przyzwyczaiłam się ;D
    • alexis69 Re: Jakiej przeglądarki używacie i dlaczego akura 10.06.11, 00:54
      mozilla firefox ;d
      • mlecyk_mine Re: Jakiej przeglądarki używacie i dlaczego akura 10.06.11, 19:23
        google chrome - bp jest szybka.
    • lililine google chrome, bo tak! 06.08.11, 20:04

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka