kropeczka23
08.02.11, 09:37
Hej kociaki .! Od kilku miesięcy podoba mi się pewien chłopak o 2 lata starszy ode mnie. Kiedyś klikałam z nim na nktalk, gadaliśmy o miłości .! Z tej rozmowy wynika że ja też mu wpadłam w oko =) Pytał się czy mam chłopaka, i takie tam .. Chciałabym żeby to on nim został .. Tylko że już dawno nie pisaliśmy ze sobą. Mówimy sobie tylko "cześć" w szkole, i nie wiem czy on do mnie coś czuje. Chciałabym żeby te walentynki były takie inne. W sensie że fajne, tylko boję się dosać od Marcela kosza. ;// Nie wiem co mam robić ?! Liczę na waszą pomoc..! Aaa. i jeszcze jedno.. czy według Was 2 lata różnicy do dużo.?;]