Dodaj do ulubionych

Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsza?

18.07.11, 16:06
Pytanie, jak powyżej. Zapraszam do dyskusji.
Obserwuj wątek
    • bbika Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsza 19.07.11, 00:56
      Zmierzch, ha ha. Albo przed Świtem. Potem Zaćmienie i ostatni Księżyc w nowiu. Zbyt pretensjonalny, a w Zaćmieniu Bella coś trochę zbyt napalona... ;/. Choć w Zmierzchu też coś rozumem nie grzeszy, ale powiedzmy sobie szczerze, kiedy ona nim grzeszyła ? !
      A Przed Świtem ma księgę Jake'a i super. ha ha.
      • sylwek11 Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 19.07.11, 02:43
        Właśnie drugi raz czytam Przed Świtem . Uważam , że to najlepsza część . Najgorszą nazwałabym Księżyc w Nowiu , ponieważ nie ma tam Edwarda . xd
        • julka99 Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsza 20.07.11, 21:37
          Najlepsza Przad Świtem, najgorsza Księżyc w nowiu. smile
        • twilight1234 Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 21.07.11, 12:02
          Najlepsze według mnie jest Przed Świtembig_grin
          • roxana15 Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 21.07.11, 13:11
            Najlepsza Przed Świtem, potem Zaćmienie, Zmierzch i na końcu Księżyc W Nowiu... <3
          • limonka2 Re 21.07.11, 14:20
            Ja jestem w trakcie czytania ostatniej części, dlatego nie jestem w stanie określić która jest naj. Myślę, że Przed świtem, ale skoro jeszcze nie przeczytałam..... WSZYSTKIE SĄ FANTASTYCZNE!!!!!!kisskiss
          • kamilcia9601 Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 15.08.11, 17:57
            najlepsza książka z sagi zmierzch to " Przed świtem" smilecool
        • mini171 Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 24.07.11, 13:06
          Najlepsza to Zmierzch potem jest Przed Świtem potem Zaćmienie i na końcu Księżyc W Nowiu wink
      • nad Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 20.07.11, 19:06
        1. Przed świtem
        2. Zaćmienie
        3. Zmierzch
        4. Księżyc w nowiu
    • blondzia Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 19.07.11, 06:10
      Najgorsza to Księżyc w Nowiu szczerze to nudziła mnie ta książka .

      Najlepsza to chyba Przed Świtem . Choć Zmierzch i Zaćmienie też jest super tongue_out
      • andzia223 zmierzch 19.07.11, 07:03
        Najlepsza przed switem potem egzekwo zmierzch i zaćmienie a najgorsza ksieżyc w nowiu
    • coldprincess Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 19.07.11, 08:43
      Nie przepadam za żadną, ale jak się tak zastanowić to księżyc w nowiu nie był najgorszy.
      • demi261 Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 20.07.11, 20:11
        1. Przed Świtem i Zmierzch
        2. Księżyc w nowiu
        3. Zaćmienie
      • kinia.. Więc : 20.07.11, 22:11
        1. Przed świtem
        2. Zmierzch
        3. Zaćmienie
        4. Księżyc w nowiu
        wink
    • charlotte__ Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 19.07.11, 09:22
      Zadna, wszystkie są masakryczne. I żeby nie
      było przeczytała wszystkie części,.
    • anusia1120 Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 19.07.11, 20:54
      według mnie ostatniasmilebrawo
    • pieknaxd Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 20.07.11, 18:44
      serce serce ZMIERZCH serce I serce PRZED ŚWITEM serce serce
      • aneccia tak jak w temacie. 20.07.11, 18:59
        Wszystkie są genialne..nigdy wczesniej nie uwielbiałam tak księżek..a troszkę czytam.
        najbardziej podoba mi się Przed Świtem..!
        i Zmierzch.!

        ale tak wogóle to wszystkie sa genialne..ale jak mam wybierać to jw.
        • sara297 Re: tak jak w temacie. 21.07.11, 09:32
          1 zmierzch i przed świtem
          2 księżyc w nowiu
          3 zaćmienie
      • fire_in_my_soul Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 20.07.11, 19:00
        Księżyc w nowiu .serce
        • aggg Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 20.07.11, 19:05
          Nie przepadam za zmierzchem ale najlepsza z całej sagi byla chyba "Księżyc w nowiu".
      • easy_me Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 06.08.11, 19:21
        zmierzch i zaćmienie;]]
    • lili96reggae mmm 20.07.11, 18:45
      najlepsza ze wszystkich była pierwsza część!
      Głównie dlatego, ponieważ nie było tam tak zbytnio Jackoba!
      I wgl oni się dopiero poznawali, taka ciekawa była wink
    • martix_140 Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 20.07.11, 18:49
      Najgorsze bylo Księżyc w nowiu ( bo nie było Edzia;*)
      A tak wogle to byly super! Zwłaszcza Przed Świtem! winkNie mogę się doczekać ekranizacji!
      • bella32 Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 21.07.11, 10:27
        Najlepsze było :
        1. Przed Świtem i Zmierzch serceserceserceserce
        2. Zaćmienie serceserceserce
        3. Księżyc w Nowiu serceserce
    • buniaczek541 Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 20.07.11, 18:50
      pierwsza !
    • mika1604 Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 20.07.11, 18:50
      Przed świtem;p
      zreszta wszystkiekiss***********
      • renesmeee Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 20.07.11, 18:54

        PRZED ŚWITEM serceserceserceserceserce
        KSIĘŻYC W NOWIU :sciana masakra. ;/

    • tvd Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 20.07.11, 18:53
      Czytałam wszyściutkie wink ale najlepsze jest PRZED ŚWITEM, a szczególnie 2 księga Belli.... polecam jest super smileserceshocksmirk
    • kwiatlotosu89 Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 20.07.11, 18:55
      Dla mnie wszystkie są super, ale najlepsza Przed świtemsmile

      _________________________
      megavideo-bezlimitu.pl/MTA/
    • kicia_21 Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 20.07.11, 18:57
      Wszystkie !serceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserce:serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce:
    • gosia_123 Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 20.07.11, 18:57
      wg. mnie część pierwsza ;D Zmierzchsmirk
    • alaska27 Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsza 20.07.11, 18:57
      A ja będę inna bo moim zdaniem najlepszą częścią jest Księżyc w nowiu : D
    • karolina15544 Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 20.07.11, 18:57
      Jasne że "Przed Świtem"winkwink
    • nataluuuunia369 Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 20.07.11, 18:57
      Przed Świtem,Zmierzch,Zaćmienie,Księżyc w nowiubig_grin
    • fanka1zmierzchu Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 20.07.11, 19:09
      mi osobiście najbardziej podobało się Przed Świtemserce potem Zaćmienie Zmierzch i KwN
      • kama552 Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 20.07.11, 19:23
        ja najbarsziej lubie przed świtem big_grin najlepsza , a zaćmienie i zmierzch tak samo księżyc w nowiu okropnyscianasciana nie lubie (bo jest Jackobuncertain)
    • zmierzchowka Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 20.07.11, 19:21
      zdecydowanie "Przed Świtem" smile
    • doggy Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 20.07.11, 19:24
      chyba "Zaćmienie".
    • klaudis19 Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 20.07.11, 19:27
      Według mnie najlepsza jest "Zaćmienie" i "Przed świtem" big_grin
    • gwiazda13 Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 20.07.11, 19:33
      Przed Świtem jest najlepsza ! <3 Potem zaćmienie, Zmierzch i Księżyc w Nowiu.
      ,, New Moon '' jest ostatni bo, nie było tam Edwarda ani żadnej ciekawej akcji. Oprócz końca, kiedy to zawitali do Włoch :p to było The Best kiss
    • emmaj660 Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 20.07.11, 19:35
      przed świtem jest super smile
    • gwiazdka_1997 Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 20.07.11, 19:40
      Przed świtem ;D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka