belatriks 18.07.11, 16:06 Pytanie, jak powyżej. Zapraszam do dyskusji. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bbika Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsza 19.07.11, 00:56 Zmierzch, ha ha. Albo przed Świtem. Potem Zaćmienie i ostatni Księżyc w nowiu. Zbyt pretensjonalny, a w Zaćmieniu Bella coś trochę zbyt napalona... ;/. Choć w Zmierzchu też coś rozumem nie grzeszy, ale powiedzmy sobie szczerze, kiedy ona nim grzeszyła ? ! A Przed Świtem ma księgę Jake'a i super. ha ha. Odpowiedz Link Zgłoś
sylwek11 Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 19.07.11, 02:43 Właśnie drugi raz czytam Przed Świtem . Uważam , że to najlepsza część . Najgorszą nazwałabym Księżyc w Nowiu , ponieważ nie ma tam Edwarda . xd Odpowiedz Link Zgłoś
julka99 Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsza 20.07.11, 21:37 Najlepsza Przad Świtem, najgorsza Księżyc w nowiu. Odpowiedz Link Zgłoś
twilight1234 Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 21.07.11, 12:02 Najlepsze według mnie jest Przed Świtem Odpowiedz Link Zgłoś
roxana15 Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 21.07.11, 13:11 Najlepsza Przed Świtem, potem Zaćmienie, Zmierzch i na końcu Księżyc W Nowiu... <3 Odpowiedz Link Zgłoś
limonka2 Re 21.07.11, 14:20 Ja jestem w trakcie czytania ostatniej części, dlatego nie jestem w stanie określić która jest naj. Myślę, że Przed świtem, ale skoro jeszcze nie przeczytałam..... WSZYSTKIE SĄ FANTASTYCZNE!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kamilcia9601 Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 15.08.11, 17:57 najlepsza książka z sagi zmierzch to " Przed świtem" Odpowiedz Link Zgłoś
mini171 Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 24.07.11, 13:06 Najlepsza to Zmierzch potem jest Przed Świtem potem Zaćmienie i na końcu Księżyc W Nowiu Odpowiedz Link Zgłoś
nad Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 20.07.11, 19:06 1. Przed świtem 2. Zaćmienie 3. Zmierzch 4. Księżyc w nowiu Odpowiedz Link Zgłoś
blondzia Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 19.07.11, 06:10 Najgorsza to Księżyc w Nowiu szczerze to nudziła mnie ta książka . Najlepsza to chyba Przed Świtem . Choć Zmierzch i Zaćmienie też jest super Odpowiedz Link Zgłoś
andzia223 zmierzch 19.07.11, 07:03 Najlepsza przed switem potem egzekwo zmierzch i zaćmienie a najgorsza ksieżyc w nowiu Odpowiedz Link Zgłoś
coldprincess Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 19.07.11, 08:43 Nie przepadam za żadną, ale jak się tak zastanowić to księżyc w nowiu nie był najgorszy. Odpowiedz Link Zgłoś
demi261 Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 20.07.11, 20:11 1. Przed Świtem i Zmierzch 2. Księżyc w nowiu 3. Zaćmienie Odpowiedz Link Zgłoś
kinia.. Więc : 20.07.11, 22:11 1. Przed świtem 2. Zmierzch 3. Zaćmienie 4. Księżyc w nowiu Odpowiedz Link Zgłoś
charlotte__ Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 19.07.11, 09:22 Zadna, wszystkie są masakryczne. I żeby nie było przeczytała wszystkie części,. Odpowiedz Link Zgłoś
anusia1120 Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 19.07.11, 20:54 według mnie ostatnia Odpowiedz Link Zgłoś
pieknaxd Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 20.07.11, 18:44 ZMIERZCH I PRZED ŚWITEM Odpowiedz Link Zgłoś
aneccia tak jak w temacie. 20.07.11, 18:59 Wszystkie są genialne..nigdy wczesniej nie uwielbiałam tak księżek..a troszkę czytam. najbardziej podoba mi się Przed Świtem..! i Zmierzch.! ale tak wogóle to wszystkie sa genialne..ale jak mam wybierać to jw. Odpowiedz Link Zgłoś
sara297 Re: tak jak w temacie. 21.07.11, 09:32 1 zmierzch i przed świtem 2 księżyc w nowiu 3 zaćmienie Odpowiedz Link Zgłoś
fire_in_my_soul Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 20.07.11, 19:00 Księżyc w nowiu . Odpowiedz Link Zgłoś
aggg Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 20.07.11, 19:05 Nie przepadam za zmierzchem ale najlepsza z całej sagi byla chyba "Księżyc w nowiu". Odpowiedz Link Zgłoś
easy_me Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 06.08.11, 19:21 zmierzch i zaćmienie;]] Odpowiedz Link Zgłoś
lili96reggae mmm 20.07.11, 18:45 najlepsza ze wszystkich była pierwsza część! Głównie dlatego, ponieważ nie było tam tak zbytnio Jackoba! I wgl oni się dopiero poznawali, taka ciekawa była Odpowiedz Link Zgłoś
martix_140 Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 20.07.11, 18:49 Najgorsze bylo Księżyc w nowiu ( bo nie było Edzia;*) A tak wogle to byly super! Zwłaszcza Przed Świtem! Nie mogę się doczekać ekranizacji! Odpowiedz Link Zgłoś
bella32 Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 21.07.11, 10:27 Najlepsze było : 1. Przed Świtem i Zmierzch 2. Zaćmienie 3. Księżyc w Nowiu Odpowiedz Link Zgłoś
buniaczek541 Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 20.07.11, 18:50 pierwsza ! Odpowiedz Link Zgłoś
mika1604 Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 20.07.11, 18:50 Przed świtem;p zreszta wszystkie*********** Odpowiedz Link Zgłoś
renesmeee Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 20.07.11, 18:54 PRZED ŚWITEM KSIĘŻYC W NOWIU : masakra. ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
tvd Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 20.07.11, 18:53 Czytałam wszyściutkie ale najlepsze jest PRZED ŚWITEM, a szczególnie 2 księga Belli.... polecam jest super Odpowiedz Link Zgłoś
kwiatlotosu89 Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 20.07.11, 18:55 Dla mnie wszystkie są super, ale najlepsza Przed świtem _________________________ megavideo-bezlimitu.pl/MTA/ Odpowiedz Link Zgłoś
kicia_21 Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 20.07.11, 18:57 Wszystkie !:serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce: Odpowiedz Link Zgłoś
gosia_123 Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 20.07.11, 18:57 wg. mnie część pierwsza ;D Zmierzch Odpowiedz Link Zgłoś
alaska27 Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsza 20.07.11, 18:57 A ja będę inna bo moim zdaniem najlepszą częścią jest Księżyc w nowiu : D Odpowiedz Link Zgłoś
karolina15544 Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 20.07.11, 18:57 Jasne że "Przed Świtem" Odpowiedz Link Zgłoś
nataluuuunia369 Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 20.07.11, 18:57 Przed Świtem,Zmierzch,Zaćmienie,Księżyc w nowiu Odpowiedz Link Zgłoś
fanka1zmierzchu Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 20.07.11, 19:09 mi osobiście najbardziej podobało się Przed Świtem potem Zaćmienie Zmierzch i KwN Odpowiedz Link Zgłoś
kama552 Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 20.07.11, 19:23 ja najbarsziej lubie przed świtem najlepsza , a zaćmienie i zmierzch tak samo księżyc w nowiu okropny nie lubie (bo jest Jackob) Odpowiedz Link Zgłoś
zmierzchowka Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 20.07.11, 19:21 zdecydowanie "Przed Świtem" Odpowiedz Link Zgłoś
doggy Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 20.07.11, 19:24 chyba "Zaćmienie". Odpowiedz Link Zgłoś
klaudis19 Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 20.07.11, 19:27 Według mnie najlepsza jest "Zaćmienie" i "Przed świtem" Odpowiedz Link Zgłoś
gwiazda13 Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 20.07.11, 19:33 Przed Świtem jest najlepsza ! <3 Potem zaćmienie, Zmierzch i Księżyc w Nowiu. ,, New Moon '' jest ostatni bo, nie było tam Edwarda ani żadnej ciekawej akcji. Oprócz końca, kiedy to zawitali do Włoch :p to było The Best Odpowiedz Link Zgłoś
emmaj660 Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 20.07.11, 19:35 przed świtem jest super Odpowiedz Link Zgłoś
gwiazdka_1997 Re: Która książka z Sagi "Zmierzch" jest najlepsz 20.07.11, 19:40 Przed świtem ;D Odpowiedz Link Zgłoś