Dodaj do ulubionych

Fryzury na rozpoczęcie roku :)

28.08.11, 18:37
Cześć : )
Jak wiadomo, za 3 dni rozpoczęcie roku szkolnego. Macie jakieś pomysły na fryzurę? Niezbyt elegancką, ale też niezbyt zwyczajną, jeśli tak to podajcie propozycje, mogą być linki itp.
Moje propozycje to:
(najpierw kilka przykładów z warkoczami)
data.whicdn.com/images/13976528/tumblr_lql7tiJIRR1qa0wgpo1_500_large.jpg
data.whicdn.com/images/13976868/tumblr_lqhjsp9uoU1qk0oa2o1_500_large.jpg
data.whicdn.com/images/13920848/382433231_large.jpg
data.whicdn.com/images/13872439/tumblr_l8qolcOfNa1qagqfto1_500_large.jpg
(teraz przykłady z falowanymi włosami/lokami)
www.zeberka.pl/img/b/76.jpg
data.whicdn.com/images/13917581/tumblr_lq7byuxpzV1qiwgy0o1_500_large.png
imgc.allpostersimages.com/images/P-473-488-90/10/1063/35NL000Z/posters/Mischa-Barton.jpg
To by było na tyle, podawajcie swoje przykłady : )


Obserwuj wątek
    • kamilamcr Re: Fryzury na rozpoczęcie roku :) 28.08.11, 18:46
      Odświeżam.
      • fajnagirl_xd Re: Fryzury na rozpoczęcie roku :) 28.08.11, 18:58
        A mogłabyś mi pomóc? Raczej żadnych z tamtych fryzur nie zrobię, ale i tak dzięki. Mam włosy troszkę za ramiona i długą <ale zawsze ;p> grzywkę. Nie mam pojęcia jak się uczesać, chyba będę musiała coś sama wymyślić.
        • anahi_loveyou Re: Fryzury na rozpoczęcie roku :) 28.08.11, 19:14
          po co wymyślać sobie fryzurę na rozpoczęcie roku ? co to jakaś impreza czy co -.-

          ja idę normalnie , w rozpuszczonych włosach . nie będę się wysilać .
        • kamilamcr Re: Fryzury na rozpoczęcie roku :) 28.08.11, 19:39
          Wstawie jakieś przykłady przed 22 suspicious
          • kamilamcr Re: Fryzury na rozpoczęcie roku :) 28.08.11, 19:41
            : > po co wymyślać fryzury? no wiesz, niektórzy idą do nowej szkoły i chcą sie dobrze zaprezentować, lub po prostu dobrze wyglądać, jeśli jesteś cały czas w tej samej grupie no to nie musisz sie jakoś wysilać żeby dobrze wyglądać, bo cie znają i wiedzą jaka jesteś, no i pierwsze wrażenie zawsze ma znaczenie : )
            • anahi_loveyou Re: Fryzury na rozpoczęcie roku :) 28.08.11, 20:50
              ja też idę do nowej szkoły , ale nie będę się wygłupiać . chce,żeby zaakceptowali mnie taką jaka jestem , a nie,żeby lubili mnie bo ładnie wyglądam .
              • poker Re: Fryzury na rozpoczęcie roku :) 29.08.11, 09:35
                Ja pewnie dam trochę fali i dam rozpuszczone smile

                anahi_loveyou,a mi to byłoby potrzene(byłoby,ale teraz nie,bo ciaglę chodze do tej samej klasy smile)bo jak włośy tylko wyczeszę i nałożę trochę odżywki(takzawsze robię rano) to i tak mam włosy jak bym z szopy wyszła.Niechciałabym,żeby ludzie brali mnie za flejtucha.
                • kriss.rob Re: Fryzury na rozpoczęcie roku :) 31.08.11, 19:43
                  Podobają mi sie , ale dobrze by było jeszcze wiedzieć jak je zrobić ... smirk
          • kawaiikimie Re: Fryzury na rozpoczęcie roku :) 30.08.11, 21:38
            Ja przez całe 2 miesiące nie prostowałam włosów i w końcu to zrobię, tęsknie za moją prostownicą! Więc w końcu zacznę prostować włosy, zrobię przedziałek na środku i grzywkę zepnę po bokach, albo zostawię grzywkę. smile
        • kamilamcr Fryzury na rozpoczęcie roku :) 30.08.11, 20:38
          Jeśli masz średniej długości włosy z długą grzywką to możesz się nimi trochę pobawić. Np. z grzywki zrobić warkoczyk, chodzi mi o coś w tym stylu:
          papilot2.mykmyk.pl/img/660/0/17069556.jpg
          albo powywijać włosy postownicą, lub je lekko podkręcić, co możesz zrobić lokówką, jak i prostownicą, z czego wyjdzie ci taki efekt:
          images.teamsugar.com/files/users/2/20652/19_2007/MischaHair.jpg
          możesz też rozdzielić grzywkę na pół, jeśli jest ona dłuższa łatwo ją wywiniesz na boki i to da fajny efekt, a na resztę włosów nałożyć odżywkę i je "pognieść", po wyschnięciu będą się fajnie falowały, lub po prostu użyć lokówki lub prostonicy, przykład:
          data.whicdn.com/images/12928970/tumblr_lpflktSCis1qezaudo1_400_large.png
          jeśli nie chcesz rozdzielać grzywki możesz ją lekko podkręcić na jedną stronę i to też może fajnie wyglądać : )

    • blondzia Re: Fryzury na rozpoczęcie roku :) 29.08.11, 09:50
      Ja tam idę zwyczajnie w rozpuszczonych włosach .
      Nie ma mnie kto fajnie uczesać a sama nie umiem i nie mam takich zajebiście gęstych włosów jak inni .
      • rokokoo Re: Fryzury na rozpoczęcie roku :) 31.08.11, 19:39
        ooo, ja też nie ;P
      • muffinkaa... Re: Fryzury na rozpoczęcie roku :) 01.09.11, 16:43
        fajne fryzury big_grin
    • sandrolaxd Re: Fryzury na rozpoczęcie roku :) 29.08.11, 10:59
      Ale śliczna ta z warkoczem.xd Może jakąś zrobię . ;d
      • klaudzik.. Re: Fryzury na rozpoczęcie roku :) 31.08.11, 19:03
        ja czeszę kucyka tak 14 cm od początku włosów na dole.
        'potem chwytam ręką od góry byle jak i układam koka.
        następnie wiążę gumką to i spryskuję lakierem układając te malutkie kosmyki włosów.
        jeśli chcesz z przodu wyciąg 2 krótkie pasemka włosów,
        smile
      • mel23 Re: Fryzury na rozpoczęcie roku :) 31.08.11, 20:00
        Ja pójdę w koku, coś podobnego do tego, co ma Miley:
        i309.photobucket.com/albums/kk377/ForoCine/Oscar/Miley%20Cyrus/miley-cyrus-2009-oscars-03.jpg
    • 0104 Re: Fryzury na rozpoczęcie roku :) 30.08.11, 17:17
      loki, proste, rozpuszczone, kucyk, warkocze francuskie
      wink
      • kamilamcr Re: Fryzury na rozpoczęcie roku :) 30.08.11, 20:45
        Znalazłam jeszcze kilka fajnych przykładów : )

        data.whicdn.com/images/14007348/34577609_large.jpg
        data.whicdn.com/images/14075228/tumblr_lkt19dWvVV1qf67wvo1_1280_large.jpg
        data.whicdn.com/images/14007366/39190617_large.jpg
        data.whicdn.com/images/14007429/35647210_large.jpg
        data.whicdn.com/images/14093855/10852332_large.jpg
      • paulinka_us5 Re: Fryzury na rozpoczęcie roku :) 30.08.11, 20:46
        Ja chyba się pobawię lokówką i zrobię sobie ładne fale smile
        Chociaż mam naturalnie kręcone włosy to nie podobają mi się, i robię lepsze big_grin
    • kiwi Re: Fryzury na rozpoczęcie roku :) 30.08.11, 20:50
      nie wiem jaka fryzura będzie pasowała mi do bluzki...do jednej chyba korona z warkocza, a do drugiej rozpuszczone i podpięte z boku c;
    • xjuustysx Re: Fryzury na rozpoczęcie roku :) 30.08.11, 21:22
      warkocze sa mega
    • paulusia098 Re: Fryzury na rozpoczęcie roku :) 30.08.11, 21:23
      www.zeberka.pl/img/a/754.jpg
      jak nie wiem co zrobić z włosami to robię kokardę tongue_out
      tylko niestety nie chce się trzymać na świeżo mytych włosach ;/
    • kamilamcr Fryzury na rozpoczęcie roku :) 30.08.11, 21:27
      Jak robisz kokardę z włosów? : p
    • rememberina Re: Fryzury na rozpoczęcie roku :) 30.08.11, 21:34
      uwielbiam kiedy ktoś ma na boku warkocz. ja niestety mam za krótkie włosy i znając mnie - pójdę w rozpuszczonych.
      • paulusia098 Re: Fryzury na rozpoczęcie roku :) 30.08.11, 23:52
        https://www.youtube.com/watch?v=-MWqyGtzclQ<br />
        ja robię 2 metodą smile
        • paulusia098 edit* 30.08.11, 23:53
          www.youtube.com/watch?v=-MWqyGtzclQ
    • sanique Re: Fryzury na rozpoczęcie roku :) 31.08.11, 15:06
      Spinam grzywkę do tyłu, resztę włosów chcę zostawić rozpuszczoną.
    • smileyy776 Re: Fryzury na rozpoczęcie roku :) 31.08.11, 15:13
      Ja idę w rozpuszczonych wyprostowanych...
      • kotkaevita15 Re: Fryzury na rozpoczęcie roku :) 31.08.11, 21:07
        i34.tinypic.com/nmyp3a.jpg
        www.zeberka.pl/img_users/1204146328.jpg
    • hanisiaa Re: Fryzury na rozpoczęcie roku :) 31.08.11, 18:08
      o jej , po co tak się stroić ? : ) Godzina czy dwie i koniec , więc poprostu tak podepnę grzywkę , żeby nie przeszkadzała i może jeszcze tak delikatnie pofaluję końce . Minilutko ; )
    • emwatson Re: Fryzury na rozpoczęcie roku :) 31.08.11, 18:16
      Ja nie będę się jakoś stroić. Idę w zwykłych rozpuszczonych włosach. Nie mam zajbiście gęstych włosów jak inni -.-
      • kosiarka_xd Re: Fryzury na rozpoczęcie roku :) 31.08.11, 18:30
        Mam naturalnie proste włosy, więc tylko je rano przeczeszę i dziękuje tongue_out
      • buniaczek541 Re: Fryzury na rozpoczęcie roku :) 31.08.11, 19:05
        idę w rozpuszczonych a jak bym miała już coś robić to może coś takiego : [url=http://www.google.pl/imgres?q=fryzury&num=10&um=1&hl=pl&biw=1280&bih=834&tbm=isch&tbnid=njYn5cmPBUh0FM:&imgrefurl=http://modnefryzury.com.pl/fryzurysylwestrowe.htm&docid=ipkr5O4fZsworM&w=309&h=380&ei=XWleTof7KZCL4gTx6swj&zoom=1&iact=hc&vpx=319&vpy=80&dur=353&hovh=249&hovw=202&tx=88&ty=148&sqi=2&page=1&tbnh=166&tbnw=136&start=0&ndsp=28&ved=1t:429,r:1,s:0]Fryzura/url]
        • buniaczek541 Re: Fryzury na rozpoczęcie roku :) 31.08.11, 19:06
          Fryzura
    • kasia_15 Re: Fryzury na rozpoczęcie roku :) 31.08.11, 18:27
      Ja mam kręcone włosy wystarczy że je rozpuszczę, będą loczki i w takich pewnie pójde big_grin
      • wampire13 Re: Fryzury na rozpoczęcie roku :) 31.08.11, 18:29
        Ja sobie chyba wyprostuję i tyle.
        • silve Re: Fryzury na rozpoczęcie roku :) 31.08.11, 18:51
          ja tylko prostuję i robię w kitkę wink
        • klaudia_25 . 31.08.11, 18:54
          Brzydkie tongue_out
          Bez urazy xd
          Ja chyba normalnie i już, przecież to nie pokaz mody, c' nie? Może dla niektórych, ale dla mnie nie!


          Bądź kim chcesz - pieprz opinię innych nie bądź jednym z tych stereotypowych ludzi!
    • sammy Re: Fryzury na rozpoczęcie roku :) 31.08.11, 18:54
      hahahaha fryzury? co to wesele? hahaha
      wybacz, ale to żałosny wątek
    • karolcia909 Re: Fryzury na rozpoczęcie roku :) 31.08.11, 19:08
      hm , ja zamierzam iść w rozpuszczonych włosach , ewentualnie zrobię sobie warkoczyki dwa . : - DD nie mam zbyt wielu możliwości bo mam nie co krótkie włosy ... .
      cool
      • camille10 Re: Fryzury na rozpoczęcie roku :) 31.08.11, 19:15
        Ja właśnie byłam dziś u fryzjera i pocieniowałam sobie przód i zrobilam "pazurki" na grzywce smile Oczywiście zamierzam iść w rozpuszczonych włosach serce
    • wilkolak Re: Fryzury na rozpoczęcie roku :) 31.08.11, 19:47
      ja sobie robię tę drugą z twoich linków
    • emciaaa Re: Fryzury na rozpoczęcie roku :) 31.08.11, 19:56
      ja ostatnio często czeszę się właśnie identycznie jak tutaj :Tekst linka<br />
      tylko robie sobie kłosa . A , że mam pocieniowane włosy na przodzie to są właśnie w takim nieładzie jak na rysunku .. tylko trochę z tym roboty bo mam długie włosy , więc jeśli nie zdążę to po prostu je wyprostuje : )
    • k.adamowicz Re: Fryzury na rozpoczęcie roku :) 31.08.11, 20:03
      ja sobie dziś po umyciu włosów zrobię warkoczyki, jutro bd miała fale, coś takiego: t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ1vftzUX8aJot9doLjL1ht_zeN-zOgXgDbK4pHU8rXk3BnVx8h , już to wypróbowałam smile
    • hooodooo . 31.08.11, 20:03
      ja rozpuszczam włosy i kręcę.
      • estrellaa Re: . 31.08.11, 20:07
        śliczne te warkocze . ja pewnie pójdę w rozpuszczonych xd
    • daisyw Re: Fryzury na rozpoczęcie roku :) 31.08.11, 20:05
      Jak znajdę czas,to uczeszę się w kłoska,a jak nie to rozpuszczone z opaską.
      • niemampomyslu Re: Fryzury na rozpoczęcie roku :) 31.08.11, 20:11
        ja będę mieć taki rozpierdziel na łbie jak zawsze.
    • lula88 Re: Fryzury na rozpoczęcie roku :) 31.08.11, 20:34
      Hmmm... Ja mam dylemat czy iść
      - w rozpuszczonych z grzywką na bok
      -w rozpuszczonych i grzywke zrobić w warkocz i spiąć na bok
      -zrobić wysokiego koka i rozpuścić moją grzywę która będzie padała mi na prawą stronę
      -czy może macie jakieś inne pomysły bo jak do teraz żaden mi nie przypadł??
    • miley138 Re: Fryzury na rozpoczęcie roku :) 31.08.11, 20:36
      Ja będę miała proste, gładkie i lśniące smile
    • optimistisch. Re: Fryzury na rozpoczęcie roku :) 31.08.11, 20:56
      e tam , ja się nie będę specjalnie wysilać : wyprostuje włosy i zapne u góry , lub bd mieć z boku smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka