Dodaj do ulubionych

Narty vs. snowboard-co lepsze?

31.12.11, 00:53
Hej!Otóż w lutym w ferie najprawdopodobniej pojadę w góry i nie wiem na czym lepiej zjeżdżać.od lat marzę o snowboardzie ale nie wiem czy jest to łatwiejsze a może trudniejsze od nart.na nartach co roku jeździłam ale jakoś tego nie czuję bo nie umiem nad nimi zapanować i ciągle mi się nogi rozjeżdżają na boki a zaczynam z dobrze ustawionymi nartami i nogami.i teraz pytanie do was:co jest lepsze.narty czy snowboard?i dlaczego?? będę wdzięczna za odpowiedzi!!i proszę o nieusuwanie wątka

btw:wszystkiego dobrego w nowym roku! big_grin
Obserwuj wątek
    • diabolusxxx Re: Narty vs. snowboard-co lepsze? 31.12.11, 01:01
      zazdraszczam ;x
      wybralabym narty, dla mnie to i latwiejsze i wieksza frajda.
    • myszqa13 odświeżam :) 31.12.11, 11:12
    • myszqa13 Re: Narty vs. snowboard-co lepsze?-piszcie! :) 02.01.12, 13:35
      • my.versace Re: Narty vs. snowboard-co lepsze?-piszcie! :) 02.01.12, 15:27
        NARTY!!!!!
        • rockowa941 Re: Narty vs. snowboard-co lepsze?-piszcie! :) 03.01.12, 22:40
          na nasze gory preferuje narty ale za granice snowboard jest lepszy fajniej wyglada
    • colorova Re: Narty vs. snowboard-co lepsze? 03.01.12, 23:00
      jak dla mnie narty ! próbowałam na desce ale nic z tego ,trzeba poświęcić dużo czasu na naukę. strasznie wkurzało mnie to ze na snwob. za każdym razem musiałam odpinać do wyciągu deske ! męczące ....
    • natalciaxxx Re: Narty vs. snowboard-co lepsze? 05.01.12, 17:49
      Jeśli nie wychodzi ci jazda na nartach, to spróbuj snowboard smile
      Ja jeżdżę na nartach, już dość długo i bardziej polecałabym narty, ale jeśli nie "opanowujesz" ich, to po co masz się męczyć ? Może snowboard, będzie dla ciebie lepszy ;D
    • btr.love Re: Narty vs. snowboard-co lepsze? 16.02.12, 20:44
      Mam nadzieję, że wybrałaś snowboard ;D
      na nartach jeździłam 2 sezony i podobało mi się, ale jednak coś mnie do deski ciągnęło. ;D więc na feriach w zeszłym roku powiedziałam rodzicom, że chcę się nauczyć jazdy na desce ! no i się zgodzili xD zawieźli do Bukowiny Tatrz. i zapisali na lekcje ;D jazdy na desce uczył mnie ten sam instruktor, co uczył mnie na nartach xD Dla niego to był szok, gdy po godzinie już sama w miarę jeździłam smile Następnego dnia jeszcze raz godzina i już idealnie jeździłam ;] Od tego sezonu, który zaczęłam już w grudniu, poobijanymi kolanami (nie radzę jeździć, kiedy dośnieżali stok i nie spadło za dużo śniegu świeżego), idzie mi już zajebiście xD Freestyle sprawia mi mega przyjemność.! Jazda po lesie jest mega zajebista ! Snowpark - hmm.. Byłam raz i nie mogę powiedzieć, że coś mi się udało zrobić sad Niestety.. Samoukiem nie chcę być, więc mam zamiar poprosić o instruktora ; D
      może i trzeba za każdym razem odpinać JEDNĄ nogę z deski, ale jeżeli masz "szybkie" wiązania, czyli takie, których nie trzeba zapinać, ale tylko naciąga się i dopina ; D coś TAKIEGO to życie staje się prostsze ;D
      po nartach bardziej bolą nogi, buty są cięższe i jeżeli upadniesz i rozepnie ci się narta to nie wiadomo gdzie poleci i trzeba po nią iść -.-' na desce nie ma się takich problemów... i jeszcze gdy np. pojedziecie przez las i będziecie chcieli się wrócić, bo stwierdzicie, że jednak nie dacie rady, to tylko odpinacie deskę i idziecie do nartostrady ;D na desce i na nartach w sumie jest tyle samo możliwości, lecz na desce o wiele łatwiej jest np. skakać na hopach, jeździć po railach itd wink

rada ode mnie ;D
      wybierz snowboard !

PS. można się przylansaczyć zajebistymi ciuchami xD
    • mysiuniaxpp Re: Narty vs. snowboard-co lepsze? 17.02.12, 16:19
      snowboard .
    • mrucz Re: Narty vs. snowboard-co lepsze? 15.08.12, 11:18
      nie jeździłam ani na nartach ani na snowboardzie ale wydaje mi się, że to drugie jest lepsze smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka