Dodaj do ulubionych

A jak macie na imię ?

04.04.09, 21:31
Hej , chciała bym się dowiedzieć jak macie na imię ? może w gronie forum kotka znajdzie się jaka.ś imienniczka ... ja
mam głupie imię !? i go nie lubię ? a wy lubiecie swoje imię ?suspicioussuspicious
Obserwuj wątek
    • majusia011 Re: A jak macie na imię ? 04.04.09, 21:58
      Do szeneee
      > a jak masz na imię??
      > ja już się przyzwyczaiłam do swojego imienia ale na początku bardzo go nie
      lubiłam.
      > mam na imię Maria. Wszyscy w szkole mówią mi Matusia lub Majka
      > da się przyzwyczaicsmile)
      • majson Re: A jak macie na imię ? 04.04.09, 22:18
        ja nadal nie lubię mojego imienia nazywam się Maja ale wszyscy mówią na mnie
        Majson lub Mejdzor
        • tysia13 Re: A jak macie na imię ? 06.06.09, 20:30
          Ja mam na imię Justyna i lubię to imięwink
          • titi196 Re: A jak macie na imię ? 13.10.09, 18:35
            ja mam na imię Antonina i strasznie nie podoba mi się moje imię ale wszyscy mówią do
            mnie tosia albo kotletos.
            • joluska16 Re: A jak macie na imię ? 15.10.09, 19:24
              ja Jolanta .
              nie lubię go , ale cóż .
              nie zmienię .
              • milfa Re: A jak macie na imię ? 27.12.09, 15:11
                ja miałam na imię Ada
                tak chciał mój ojciec
                a pózniej moja mama sie ożeniła drugi raz
                ... i moj tatojest bogaty ( pracuje w Niemczech )
                no i teraz mam na imie Amanda a na nazwisko Mefta
                Czyli Amanda Mefta
                to był mój pomysł imiena
                podoba sie??
                wchodzic na nk na moj profil -----> nasza-klasa.pl/profile/30336818
                • paulinka_16 Re: A jak macie na imię ? 06.02.10, 15:56
                  smilebig_grinpiwocześć ,masz fajne imię! Znam taką książkę "Amanda i duchy". Trochę tą
                  książkę czytałam i była nawet fajna to przygodowa.big_grinsmilebig_grinsmilebig_grinsmilebig_grin
              • chiquita16 Re: A jak macie na imię ? 21.04.10, 17:48
                ja też mam na imię Jolanta big_grin ale ja akurat lubię swoje imię smile w podstawówce moja
                wychowawczyni mówiła na mnie Joleczka big_grin ale w domu mówią na mnie Jola lub Jolka tongue_out
            • aniusia Hmmm... 11.11.09, 19:18
              Ja mam na imię Anna;P nie za bardzo lubię to imię, w szkole mówią na mnie Anula, Anka,
              Aina Chaina a pani od plastyki- Aneczka... bleeeexD
              • lesliejonas Re: Hmmm... 27.12.09, 15:04
                Kamila smile Lubię swoje imię, a nawet uwielbiam big_grin
            • klaudia.25 Re: A jak macie na imię ? 19.12.09, 13:42
              ja mam na imię Klaudia a wszyscy do mnie mówią Klaudusia lub Klaudycha
              • waniliowa Re: A jak macie na imię ? 27.12.09, 14:35
                ja ma na imię Weronika . i mi się podoba . mówią na mnie : wera , werka albo po
                prostu weronika .
              • belusia Re: A jak macie na imię ? 21.04.10, 17:48
                A ja mam na imie Sandra smile
                alw mówią do mnie Sania big_grin
            • pati123153 Re: A jak macie na imię ? 27.12.09, 14:47
              patrycja .

              lubie to imię . !
              • mala.mi. Re: A jak macie na imię ? 06.02.10, 15:51
                Patrycja.
                Wszyscy mówią mi Pati, Patka albo Mała Mi ;p
                Nawet lubie to imię xd
            • pysiaj98 Re: A jak macie na imię ? 22.04.10, 15:25
              ja mam na imię Patrycja, lubię swoje imię
              wszyscy na mnie wołają Pyśka, Pysia lub Patula big_grin
            • miss_chloe Re: A jak macie na imię ? 22.04.10, 15:41
              ja jestem Aga
          • tomojlizaak Re: A jak macie na imię ? 11.11.09, 19:07
            Izabela, ale wolę skrót Iza.xD a w szkole mówią na mnie Izak. Izacek. no albo
            Izka.xD
            • truuu Re: A jak macie na imię ? 18.12.09, 13:30
              Kasia.
              A imię podoba mi się zależnie od sytuacji.
          • kasiaczo123 Re: A jak macie na imię ? 17.12.09, 14:22
            Katarzyna. bllle.
          • oliwkaa13 Re: A jak macie na imię ? 27.12.09, 13:40
            Ja mam na imie Oliwia wink
            i lubie swoje imie ;-P
          • karolinka4792 Re: A jak macie na imię ? 22.04.10, 19:25
            ja jestem Karolina i bardzo lubię te imię ;D
        • happyyellow Re: A jak macie na imię ? 04.08.09, 19:51
          Ja nie lubię swojego imienia. Mam na imię Sonia. Wstydzę się jak się przedstawiam komuś... ;/
          • angela3545 Re: A jak macie na imię ? 15.10.09, 21:23
            Mam na imię Angelika i nawet mi sie podoba ale przeważnie wszyscy piszą prz dz
            ale to taki drobiazg
        • nikademi Re: A jak macie na imię ? 12.08.09, 11:49
          Majka ? > Fajne imie! > Mi się podoba ! wink
          Ja za swoim też nie przepadam > WeRoNiKA . shock
          Mówią do mnie NiKA lub Werka lub Weri lub Nisia lub
          Nikuś
          lub Nesska. pff. tongue_out
          • cukiereczek123 Re: A jak macie na imię ? 11.10.09, 17:22
            ja to mam na imię Agnieszka wszyscy mówią do mnie AGA zresztą to chyba normalne a i
            mam dla ciebie radę jak nie lubisz swojego imienia to wymyśl ksywę jaką byś chciała mieć;-
            )wink
            • mileyka Paulinaa . 11.10.09, 18:27
              A ja mam na imię Paulina xD i lubię swoje imie xDD
              w szkole to głównie mówią do mnie po ksywce a nie po imieniu, zwłaszcza
              chłopaki, ale dziewczyny czasem mówią Paula, Pauliś, Paulajna xd
              • purplee Re: Paulinaa . 11.10.09, 18:39
                moje imię znośne ale mogło być fajniejsze suspicious
                • myhorses13 juliaa. 13.11.09, 22:00
                  mam na imię Juliaa.serce
                  lubię to imię .big_grin
                  mówią na mnie jull ,, julq ,, julianne ,, julaa , <3
                  kissserce
              • dafne015 Re: Paulinaa . 10.11.09, 22:56
                aahh ;d
                Pauliina piękne imięę ;*
            • kicigirl Re: A jak macie na imię ? 13.11.09, 22:01
              Zuzanna. ;dd
              Nie lubię mojego imienia, ale ch.uj są gorsze.. ;p
              Na przykład mój najlepszy przyjaciel nazywa się Stanisław i jakoś wszyscy do
              niego "Stacho" mówią i jemu to nie przeszkadza.. ;d trzeba zaznaczyć, że ma
              siostrę Marysię i brata Józefa. ;pp
              A co do mojego imienia to i tak oprócz mamy nikt nie mówi do mnie Zuza ani Zuzia
              tylko Zuu, więc mi to nie przeszkadza, gorzej jak nauczyciele mówią: "Zuzanko,
              do tablicy" uhh. ;/ ;d
          • demi_fanka Re: A jak macie na imię ? 11.10.09, 17:32
            Ja mam na imie Vanessa smile
            i wogóle mi się nie podoba uncertain
            • destiny__ Re: A jak macie na imię ? 25.10.09, 18:28
              ja tez mam na imie Vanessa pomysł tatusia xD wink
          • yori Re: A jak macie na imię ? 13.10.09, 16:32
            Ja jestem Weronika. Tak se lubie to imie. Rodzina mówi na mnie Nika, albo Nisia.
            Ale najfajniejsze jest to, że moja najleprza przyjaciółka nie mówi na mnie po imieniu tylko Melania, Mela albo Melusław tongue_out (podoba mi sie imie Melanie i to dlatego tak na mnie mówi).
        • devil Re: A jak macie na imię ? 19.04.10, 18:39
          ja jestem Magda ;]
          głupie mam przezwisko tylko , ale da sie żyć , xd
      • emilyx3 Re: A jak macie na imię ? 13.08.09, 13:45
        Marta jestem xd Lubię moje imię ... big_grin
      • kara660 A ja kocham swoje imie.xdd 10.11.09, 23:01
        A ja mam Karolina. wink I kocham swoje imie. xddd Mówią na mnie Kara , Karcia, Karusia,
        Carolla, Karolciaa. itp. ;P Nie chciałabym miec inne imie. Br. Twoje nie jest takie złee. Są
        gorsze. kiss
      • x.i.love.demi.x Re: A jak macie na imię ? 11.11.09, 18:29
        ` ja tam nie narzekam na moje imię . . . bo jest chyba rzadkie . x 3 big_grinbig_grinbig_grin
        ` no mam na imię Agata . , na drugie Maria . ,, a na trzecie chciałabym
        ` sobie dać Dominika. ^ tongue_outtongue_out fajnee. ? ;>
      • dianolinka ajaj xDD 11.11.09, 19:32
        pfff xD
        ja to mam denne imię:

        Diana

        straszne nie?
        ale trudno, ja sobie go nie wybierałam;/
        a do tego każdy w sql mówi do mnie Dajaaana xD
      • werkaa Re: A jak macie na imię ? 19.12.09, 08:10
        Też Nie Lubiłam Swojego Imienia Mam Na Imię Weronika Ale JUż Je Polubiłam . Na Mnie
        Mówią Kicia Lub Wera . xdd ; DDD
      • bajkowaa Re: A jak macie na imię ? 27.12.09, 13:29
        Patrycja . I mi się podoba.
      • 07tofik Re: A jak macie na imię ? 27.12.09, 14:45
        Ja tam nigdy nie miałam nic do mojego imienia - Karolina
      • secrets c ; 06.02.10, 20:05
        mam na imię Natalka . fajnie jeest . c :
      • guma_balonowa Re: A jak macie na imię ? 19.04.10, 20:37
        Ja Ewa. Osobiście nie lubię swojego imienia, jakoś tak źle mi się kojarzy. Ale
        co poradzić. indifferent
      • zuza1223 Re: A jak macie na imię ? 19.04.10, 21:26
        Ja mam na imie Zuza
        nie lubie go bo w szkole moje wredne koleżanki mówią mi Zuźka ,Zula a jak wam
        sie podoba??
        uncertain??
      • zajc. imięęęęęęęę. 22.04.10, 15:39
        Paulina ( ;
        kiedyś nie podobało mi się moje imię, ale się przyzwyczaiłam.
        jak byłam malutka, mówiłam na siebie Duda, nie mam pojęcia skąd to się
        wzięło xd

        w szkole i tak nauczyciele mówią do mnie Zajączek, od nazwiska- Zając : )
    • szeneee A jak macie na imię ? 04.04.09, 22:35
      mam na imię Martyna, też się przyzwyczjiłam do tego imienia ale no tak jakoś . bardzo mi się podoba imię Majaa
      bardzo , chciała bym mieć tak na imię ,zawsze tak mówiłam . podoba mi się imię Tosia od Antonina ;p
      • Gość: misiaxD Re: A jak macie na imię ? IP: *.csk.pl 05.04.09, 13:40
        i ty nie lubisz swojego imienia??! ja mam na imie MICHALINA czyli Miśka , Misia, Michaśka itp. nie orezszkadzalo mi
        to jak bylam mala ale znow zaczyna mnie to draznic. mowie mam na imie michalina . na to ktos jakk?? moze tak byc
        w przypadku mojego imienia. ale kazdy mowi na mnie misia i miśka zadko michalina.. smile)
        • xxfankajbxx Re: A jak macie na imię ? 25.10.09, 18:38
          Ja mam na imię Natalia i mi się te imię nie podoba ;/ podoba mi się
          Madzia Lub Martyna ;]
      • vampirella Re: A jak macie na imię ? 23.06.09, 22:28
        Ja nazywam się Klaudia... Bardziej wole swoje drugie imię- Dominika więc wszyscy
        mówią do mnie Domiśka.big_grin
      • activgirl Re: A jak macie na imię ? 24.06.09, 10:28
        Ja mam na imię Natalia.

        mówią na mnie Nat, ja podpisuję się Nate.

        a najbardziej podoba mi się imię Diana. : ))
      • zmierzchoomania Re: A jak macie na imię ? 25.06.09, 22:14
        A ja mam na imię Patrycja i uważam, że to imię do mnie pasuje wink zresztą jakoś na nie
        specjalnie nie narzekam i raczej inaczej nazywać bym się nie mogła xD
      • pajtixd Re: A jak macie na imię ? 24.07.09, 15:20
        też mam na imię Martyna wink. lubię je. tongue_out
        mówią na mnie Marti, Matrix albo Mumin cool .
      • taylor.swift Re: A jak macie na imię ? 11.10.09, 19:02
        gdzieś tak pół roku temu pisałam na kotku a raczej żaliłam się, że nienawidzę
        swojego imienia teraz jest mi to obojętne nawet podoba mi się moje imię. Nazywam
        się Róża często mówią do mnie różuś lub różek podoba mi sie moje imię po
        angielsku: Rosalie lub Rose nie martw się z czasem się przyzwyczaisz a na razie
        wymyśl sobie ksywkę smile
    • elisss92 Re: A jak macie na imię ? 06.04.09, 00:31
      Eliza smile i lubie to imie smile A mowia na mnie Elis ;p
      • nikt. Re: A jak macie na imię ? 04.05.09, 16:41
        elisss92 napisał(a):

        > Eliza smile i lubie to imie smile A mowia na mnie Elis ;p

        Chciałabym mieć na imie Eliza big_grin To imię jest takie piękne! Ja mam na imie Karolina, i nie lubie mojego imienia.sad
        • alyson96 Re: A jak macie na imię ? 11.10.09, 17:36
          Ja mam na imię Ala .

          Ale podpisuje się Aly . ; p

          Podobają mi się imiona ; Adrianna , Diana , Natalia , Lilianna i Agnieszka ;D
        • neska107 Re: A jak macie na imię ? 11.10.09, 18:23
          Natalia jestem .Czy lubie moje imię ? .Średnio na jeża .A mówia na mnie-
          Nessa,Neska,Nutka,Nati,Natu$$...;Pbrawo
    • gorzka Re: A jak macie na imię ? 06.04.09, 07:25
      Ja mam na imie Julka i nienawidze swoje imie ;/ Po pierwsze jest obleśne, po
      drugie co druga dwulatka ma tak się nazywa, a po trzecie do mnie nie pasuje, no
      to tyle koniec i kropka wink
      • Gość: Pati Re: A jak macie na imię ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.09, 19:45
        hej ja jestem Patrycja LLLLLLLLLeeeeeeeeeeee i tez nie za bardzo je lubie ale ziomki mowia do mnie Pati a to jest
        supersmilesmirk
        • lolinka Re: A jak macie na imię ? 06.04.09, 21:18
          Ja mam na imię Patrycja i nielubie tego imienia.
          • alex_pysia Re: A jak macie na imię ? 07.04.09, 18:51
            Ja mam na imię Olaindifferent i lubię nawet to imię tongue_out a w szkole mówią na mnie Alexwink
            Bo Alex to w pełni znaczy Alexandra czyli po polsku Aleksandra a Alex po polsku
            Ola smile i jeszcze mówią na mnie Eustachy ale to już tak dla jajcool
            • niedlaciebie Re: A jak macie na imię ? 07.04.09, 19:32
              Jestem Ania ;] serce
              Takie pospolite imię ^^
              Nawet polubiłam wink
              Wołają na mnie po prostu Ania smile
            • aleks768 Re: A jak macie na imię ? 02.07.09, 15:26
              ja też nazywam się Ola. Koffam to imię!
              W szkole mówią na mnie Dolca, Olkwas, Olu$$(czyt: OluŚna.), czasami Kate
              Alexa(czyt. Katie Aleks), Olcik, Alexcik, Claudia, Klusek xDD(czyt: Klaska ex di
              di), Garmemoried'es, Claude (czyt: Claudis), Club star Arnakserandla, Dollus.
              Wole moje drugie imię czyli Klaudia.
              coolcoolcoolcoolcoolcoolcoolcoolcoolcoolcoolcoolcoolcool
              A i mówią na mnie jeszcze ,,Niebieski plecaczek" Bo jedyna mam niebieski
              plecak... to mnie trochę irytuje. ;P ( Raczej to chyba torba - nie ważne)
              coolcoolcoolcoolcoolcoolcoolcoolcoolcoolcoolcoolcoolcool
              • nisiaxxx Re: A jak macie na imię ? 14.11.09, 21:02
                Mi sie nie podoba moje imie Edyta mowia na mnie Edzia i to mi nie przeszkadza ale wkurza
                mnie jak ktos mi mowi: edzia pedzia,edek smrodek a najbardziej to edzia pedzia ma w
                dupie śledziaangry
        • aliciajonas Re: A jak macie na imię ? 18.12.09, 20:09
          Pati u mnie w klasie jest Patrycja a mówimy do niej Patoś ;DD
      • mileycyrusfanka Re: A jak macie na imię ? 09.04.09, 12:21
        Też mam na imię Julka smile Już się do niego przyzwycziłam, ale wolałabym inne smile np. Nadia,Sylwia, Monika, Gosia,
        Magda...
      • julik Re: A jak macie na imię ? 11.11.09, 19:21
        HEJbrawoteż jestem Julka.Nawet lubię moje imię , ale wolałabym inne.No , ale co zrobićconfused
    • pati896 Re: A jak macie na imię ? 07.04.09, 19:48
      Ja też mam na imię Patrycja hehe xD Lubie go, bo nadali mi je moi rodzice, ale wolałabym się nazywać Julia tak jak
      moja sis, i to nieprawda, ze jest głupie i obleśne nie mów tak Dobra, bo obrażasz ludzi o takim imieniu, a to samo
      możnaby powiedzieć to o tobie.! Julia to teraz chyba właśnie najsławniejsze imię na swiecie haYh.! Selena też jest
      fajne,Maja, Gosia itd. Ja nie chciałabym się napewno nazywać za to A=KAROLINA blee. bo nie lubie takich 2
      dziewczyn haha uncertain I imię mi sie nie podoba , ale każdy ma swój gust hehe i trzeba to uszanować wink
    • nicola_16 Re: A jak macie na imię ? 07.04.09, 20:17
      a ja chciałabym mieć na imię Amelia w skrócie Amelka wink smile smile smile moje imię nie jest za fajnesad
      • xxxiikermaxxx Re: A jak macie na imię ? 04.05.09, 16:14
        Elwira jestem.^^
        Mówią mi Lila.! Albo Elwira..tongue_out
        Jest tu jakas druga Elwirakiss*
        ??%
    • Gość: Jogobella Re: A jak macie na imię ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.04.09, 09:24
      Ja też nie lubię swojego chociaż już się do niego przyzwyczaiłam . Mam na imię
      Jagoda ale jak widzę to na forum akurat nie tym poznałam trochę osób o takim
      imieniu..W szkole nazywają mnie Jaga , Jaguś lub jogobella winksmilesmilesmile
      • Gość: Beciussia Re: A jak macie na imię ? IP: *.compower.pl 08.04.09, 19:51
        Beata... Wkurz mnie to imie. sciana Chciałabym mnieć na imie... hm... Maja!!! Alobo Anielkabig_grin
        • natalia8696 Re: A jak macie na imię ? 07.08.09, 17:20
          Natalia i mnie strasznie denerwuje surpriseduncertain
    • geeshawer Re: A jak macie na imię ? 09.04.09, 09:29
      Ja mam na imię Marysia i nie cierpię swojego imienia! Jest okropne uncertain
    • Gość: king Re: A jak macie na imię ? IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 09.04.09, 10:30
      ja mam na imię Kinga i nawet mi sie to podoba
      a ty szene jak masz na imię????????
      w szkole mówią do mnie king lub kindzior(tego nie lubie)
      • Gość: Ann Re: A jak macie na imię ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.09, 12:05

        Ja mam na imię Anita ;]
        I lubię te imię.
        • nes Re: A jak macie na imię ? 19.10.09, 20:37
          ja jestem Natalia --na drugie Ewelina . mówią do mnie N. Nes. Nat. Nati albo po
          prostu Natala.
          lubię to imię ^^
    • miss_pauline Re: A jak macie na imię ? 09.04.09, 12:30
      Moje imię to Paulina i bardzo mi się ono podobabrawo.U mnie w szkole nie za
      dużo dziewczyn ma tak na imię więc jestem oryginalna. Początkowo miałam się
      nazywać Julia czy Natalia, ale Paulina tez jest ładnie. W szkole dziewczyny
      mówią na mnie: Paula, Papi, Pauli albo Sasetka(to dlatego, że jestem bardzo
      niska jak na swój wiek) i mówię wam, każde imię ma jakiś urok.smile
      • natalka13 Re: A jak macie na imię ? 07.09.09, 08:04
        miss_pauline napisał(a):

        > Moje imię to Paulina i bardzo mi się ono podobabrawo.U mnie w szkole nie za
        > dużo dziewczyn ma tak na imię więc jestem oryginalna. Początkowo miałam się
        > nazywać Julia czy Natalia, ale Paulina tez jest ładnie. W szkole dziewczyny
        > mówią na mnie: Paula, Papi, Pauli albo Sasetka(to dlatego, że jestem bardzo
        > niska jak na swój wiek) i mówię wam, każde imię ma jakiś urok.smile
        A ja sie nazywam Natalia xDDDDDD big_grin
    • pati896 Re: A jak macie na imię ? 09.04.09, 12:36
      Anita też jest BOOOSSKIE xD Moje 2 sis mają fajne imionka haYh ;* xD big_grintongue_outserceserce
    • paula1253 Re: A jak macie na imię ? 09.04.09, 12:36
      ja co można wywnioskować po moim nicku mam na imię Paulina indifferent
      • agatha_goo Re: A jak macie na imię ? 04.05.09, 17:27
        A ja mam na imię Agata xD. Kiedyś bardzo nie lubiłam tego imienia, ale teraz uważam, że
        jest bardzo ładne wink . Najczęściej znajomi nazywają mnie po prostu Aga lub Goo (od
        jednego z moich ulubionych zespołów - Goo Goo Dolls wink ).
      • panna_efron_x33 Re: A jak macie na imię ? 12.10.09, 20:15
        Ja nazywam się Magda . ;/

        nienawidzę tego imienia. ;/
      • fankajoe Re: A jak macie na imię ? 19.12.09, 07:59
        paula1253: Po twoim nicku można wywnioskować, że masz na imię Paula.! Jezu.! jak
        mnie wk.urw.ia jak na Pauline mówią Paula.! devil Przecież to są dwa inne
        imiona.! Sama mam na imię Paula i nienawidzę jak ktoś mówi na mnie Paulina.! To
        strasznie wkurzające...sciana
        • pauzia_a Re: A jak macie na imię ? 06.02.10, 15:50
          Ja w podstawówce nie lubiłam swojego imienia
          Ale teraz mi się bardzo podoba takie orginalne (według mnie)
          Mam na imię SONIA tongue_out
        • fankabracijonas Re: A jak macie na imię ? 21.04.10, 17:23
          Ja mam na imię Anna. Nienawidzę swojego imienia sciana Jest okropne.
          Chociaż czy ja wiem, rodzice na początku chcieli mi dać na imię Kornelia albo
          Rozalka, więc Anna nie jest takie złe w porównaniu z tymi dwoma.
          Większość mówi do mnie Anka, Ania, a babcia Anula smirk
          Kumpele mówią do mnie czasami Annie, fajnie by było gdybym miała tak na imię
          takie fajne amerykańskie big_grin
    • Gość: 25 Re: A jak macie na imię ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.09, 17:10
      Ja mam na imie Dagmara [nuie lubilam tego imienia terz mi sie podoba a na drugie mam magdalena] Moja sis ma na imie Asiaa a moja druuga siostra Nicole tez ma fajnee ,, moj brat ma Adrian . ;*
      • daguss Re: A jak macie na imię ? 15.04.09, 17:26
        daria jestem, ale wszyscy gadają na mnie daga. odkąd tylko pamiętam... i wolę
        szczerze dagę niż darię. takie strasznie popularne imię. ale cóż. cieszę się, że
        nie ochrzcili mnie eleonora, bogna itp. ;D
        • nessia Re: A jak macie na imię ? 05.08.09, 14:50
          Ja mam na imię Magdatongue_out
          I to imię mi sie bardzo podoba bo ma tyle skrutów na mnie koledzy zawsze mówia Madzik
          tata Megi, mama Madzia a kuzyni Magatongue_out
      • Gość: Pati. Re: A jak macie na imię ? IP: *.ssp.dialog.net.pl 20.04.09, 13:49
        Po samym nicku widać ;d
        Patrycja,Pati,Patu...strasznie dużo opcji zdrobniania mojego imienia ;]
    • Gość: Liwiaa Re: A jak macie na imię ? IP: *.86.25.213.sta.gaja.net.pl 19.04.09, 22:31
      hyh, ja mam na imię Liwia. xd
      wiem, że dziwnie, ale da sie przyzwyczaić do tego pytania jak sie przedstawiam "
      że jak.?!" xd
      heheh, no, bywa.;d
    • andziulkaxd Re: A jak macie na imię ? 21.04.09, 15:02
      ja jak widać na nicku...
      czyli Andziasmile
    • Gość: Dagg^^Ashh Re: A jak macie na imię ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.09, 21:40
      Wy Macie oki ! a jaa ? ja mam Dagmaraa a na drugie Ashley ;/ Mojaa sis Ma Nadiaa ,mi sie podobaa . 3 ma Nicolee tez ma fajne ja mam najglupszee ! Ja mieszkam w Angli i nikt nie ma imienia Dagmara wiec jeste mm oryginalna !
    • pink_rulez Re: A jak macie na imię ? 24.04.09, 13:41
      Ja mam na imię Magda.
    • Gość: pluszowa Re: A jak macie na imię ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.05.09, 19:02
      ja jestem Iza i lubię swoje imię : )
      • miss_mimi094 Re: A jak macie na imię ? 04.05.09, 17:16
        A ja się zwę Dominika i lubie to imie. Donia Domiś Domino Donka tak mówią na mnie w
        szkole
    • Gość: Labressa Re: A jak macie na imię ? IP: *.skynet.net.pl 04.05.09, 16:47
      Ja mam na imię Ewelina i lubie swoje imię, bo nie jest strasznie często
      spotykane (jak np. Ania), ani nie jest jakieś dziwne (np. Kunegunda). Jest
      oryginalne smile
    • otoja Re: A jak macie na imię ? 06.05.09, 14:32
      a ty co czemu nie napiszesz jak masz na imię???????????uncertainuncertain
    • Gość: Kollkinaa Re: A jak macie na imię ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.09, 09:51
      Karolinaaa xdd mowilaa na mniee Kalaa ! hahh..
      • Gość: eliza_katy Re: A jak macie na imię ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.09, 15:55
        ja mam piersze imię fajne ale drugie fujj kary a najgorsze jest to że nie
        przepadam za katy perry ale niestety imion się nie wybiery dobrze że pierwsze
        jest spoko smilebig_grin
    • kaktus12 Re: A jak macie na imię ? 23.06.09, 18:08
      Ja mam na imię Ania i się cieszę z niego, ponieważ mało osób w moim otoczeniu ma takie.
    • kotkaalice Re: A jak macie na imię ? 23.06.09, 22:10
      Moi rodzice byli chyba pijani jak mnie nazywali ; p
      Ala was wita ; pp
      eh! Okropność, dlatego Alice w nicku, po angielsku ; )
      • aliciajonas Re: A jak macie na imię ? 18.12.09, 20:16
        kotkaalice ja też mam na imię Alicja i za nic na świecie nie chciałabym zmienić tego
        imienia na inne ;PP I love itserce
      • karola645 Re: A jak macie na imię ? 21.04.10, 22:26
        Karolinaaaa.
        Wolałabym Ala ; D jak Alice którą wielbię
        hahaha^^
        za długie i fajne skróty od Karoliny się skończył . i dupa
        jak coś wymyślicie do pisać! ; PP
    • seneka4 Re: A jak macie na imię ? 23.06.09, 22:18
      Mam na imię Sandra ,ale wołają na mnie Kuki. Lubię swoje imię ,ale strasznie
      podoba mi się moje przezwisko. smile Kiedy byłam mała chciałam mieć na imię Roża
      ,Jagoda albo Karolina. A teraz swojego imienia bym nie zmieniła. Za bardzo się
      do niego przyzwyczaiłam. wink
      • agatka14415 Re: A jak macie na imię ? 23.06.09, 23:06
        mam na imie Agata ...i Bardzo lubie swoje imie ..hyhy ...smilesmilesmile komus moze sie nie podobac
        ale ja uwielbim swoje imiewinkserce
        • pink_queen Re: A jak macie na imię ? 24.06.09, 10:14
          ja mam na imie Klaudia i tez mi sie kiedys nie podobalo ale juz sie
          przyzwyczailam i nigdy bym go nie zmienila tongue_out
      • midnight_sun13 Re: A jak macie na imię ? 21.04.10, 17:45
        A ja mam na imię Dalia, ale wszyscy wołają na mnie Luśkawink
        A swoje imię barrrrdzo lubięserce

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka