Dodaj do ulubionych

Nazwa "Paramore"

18.04.09, 13:28
Hej! Mam takie nietypowe pytanie. Otóż, czy mógłby mi ktoś powiedziec, jak
poprawnie wymawia się nazwę zespołu "PARAMORE"? odpiszcie tu albo na gg. Mój
nr: 243176 To dla mnie bardzo ważne!
Obserwuj wątek
    • jane_ Re: Nazwa "Paramore" 18.04.09, 15:21
      coś w stylu 'peramour'
      posłuchaj sobie kilku wywiadów gdzie wymawiają swoją nazwę. ;q
    • blah___rock Re: Nazwa "Paramore" 18.04.09, 15:35
      Coś jak permor tylko ta gładko te "R" prawie jak by go nie było ; )
    • Gość: paramore Re: Nazwa "Paramore" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.09, 15:55
      to zalezy tez od akcentu jak wsluchuje sie w wywiadach albo gdy sam zespoł wymawia
      nazwe to slychac cos w stylu peramor:d ale tak naprawde ogladajac wiecej roznych
      filmikow to wypowiada sie po prostu paramor
    • independent_ Re: Nazwa "Paramore" 24.05.09, 10:34
      Ja zawsze wymawiam tak jak słyszę w wywiadach; PARAMOR.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka