iwusiaaa 18.04.09, 13:28 Hej! Mam takie nietypowe pytanie. Otóż, czy mógłby mi ktoś powiedziec, jak poprawnie wymawia się nazwę zespołu "PARAMORE"? odpiszcie tu albo na gg. Mój nr: 243176 To dla mnie bardzo ważne! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jane_ Re: Nazwa "Paramore" 18.04.09, 15:21 coś w stylu 'peramour' posłuchaj sobie kilku wywiadów gdzie wymawiają swoją nazwę. ;q Odpowiedz Link Zgłoś
blah___rock Re: Nazwa "Paramore" 18.04.09, 15:35 Coś jak permor tylko ta gładko te "R" prawie jak by go nie było ; ) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paramore Re: Nazwa "Paramore" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.09, 15:55 to zalezy tez od akcentu jak wsluchuje sie w wywiadach albo gdy sam zespoł wymawia nazwe to slychac cos w stylu peramor:d ale tak naprawde ogladajac wiecej roznych filmikow to wypowiada sie po prostu paramor Odpowiedz Link Zgłoś
independent_ Re: Nazwa "Paramore" 24.05.09, 10:34 Ja zawsze wymawiam tak jak słyszę w wywiadach; PARAMOR. Odpowiedz Link Zgłoś