Dodaj do ulubionych

Pasemka ; )

19.05.09, 17:05
Hey mam 12 lat i już od dłuższego czasu planuję sobie zrobić pasemka w kolorze
niebiesko-czarnym wiem że niebieski to nie typowy dość kolor ale wszyscy
farbują na blond lub brąz ; /
www.haartrends.net/photos/uncategorized/2007/05/20/goldwell_international.jpg" border="0" alt="https://www.haartrends.net/photos/uncategorized/2007/05/20/goldwell_international.jpg">

co myślicie ?? kiss
Obserwuj wątek
    • hayley_ Re: Pasemka ; ) 19.05.09, 17:08
      hmm.. niebieski ?
      a jaki masz kolor włosów ?
      ; o
    • majli_xo Re: Pasemka ; ) 19.05.09, 17:09
      www.haartrends.net/photos/uncategorized/2007/05/20/goldwell_international.jpg
      • majli_xo Re: Pasemka ; ) 19.05.09, 17:10
        brązowy ; /
    • blah___rock Re: Pasemka ; ) 19.05.09, 17:24
      Ja musze kupic farbe w sprayu bo chcę granatowe albo różowe pasemka ;PPP (Zmywalne)
    • hayley_ Re: Pasemka ; ) 19.05.09, 17:31
      No ale masz 12 lat ... nie będą wrzeszczeć u Cb w szkole ?
      u mnie to by już było -1 gorsza ocena z zachowania . -.-
      • majli_xo Re: Pasemka ; ) 19.05.09, 17:35
        Wieem ... tylko jedną chce i cienką żeby za bardzo widoczna nie była mam gęste
        włosy to potem mogę jakoś ją przykryć.
        A co do tych w sprayu to słyszałam o nich ; p
        tylko nie widziałam ich nigdzie ..
    • blah___rock Re: Pasemka ; ) 19.05.09, 17:51
      Allegro wink
      Tu masz linki do kilku farb =)
      !_1_!

      !_2_!

      !_3_!

      .....
      • Gość: hatematma Re: Pasemka ; ) IP: *.wist.com.pl 24.05.09, 16:53
        a do brązowych włosów jakie kolory pasemek pasują?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka