Hey mam 12 lat i już od dłuższego czasu planuję sobie zrobić pasemka w kolorze
niebiesko-czarnym wiem że niebieski to nie typowy dość kolor ale wszyscy
farbują na blond lub brąz ; /

www.haartrends.net/photos/uncategorized/2007/05/20/goldwell_international.jpg" border="0" alt="https://
www.haartrends.net/photos/uncategorized/2007/05/20/goldwell_international.jpg">
co myślicie ??