Dodaj do ulubionych

Lekcja nr 90

01.06.09, 17:48
Witajcie! Mam taką pracę domową żeby napisać książkę o ulubionej stronie
profilowej i o osobach które posiadają profile. Wybrałam stronę Kotek.pl bo
bardzo lubię tutaj komentować, kto poda coś o sobie?
Obserwuj wątek
    • szpilka_ Re: Lekcja nr 90 01.06.09, 17:55
      ksiazke ?? Do jakiej ty szkoły chodzisz xD , a co na przyklad o sobie napisac ? O.o
    • miley_cyrus45 Re: Lekcja nr 90 02.06.09, 19:44
      Jestem miley_cyrus45.Lubię długie kolczykibig_grin
      • pink_rulez Re: Lekcja nr 90 03.06.09, 16:49
        Hey jestem pink_rulez uwielbiam piosenkarkę imieniem Pink oraz włoską kuchnię,
        najbardziej spaghetti i pizzę xd.
        Nie lubię: wątróbki, pisma pokemonowego i (Dż)Joli Rutowicz <bleeeeeeee>
        Jaka jestem? No, no, dobre pytanie...
    • ketrin Re: Lekcja nr 90 03.06.09, 17:24
      no to ja jestem ketrin , uwielbiam słuchać muzyki , jeżdić gdzieś , spędzać czas
      z przyjaciółmi ; )
      ogólnie , to jestem dziwna , ale oryginalna ; ]

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka