aleks768 01.06.09, 17:48 Witajcie! Mam taką pracę domową żeby napisać książkę o ulubionej stronie profilowej i o osobach które posiadają profile. Wybrałam stronę Kotek.pl bo bardzo lubię tutaj komentować, kto poda coś o sobie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
szpilka_ Re: Lekcja nr 90 01.06.09, 17:55 ksiazke ?? Do jakiej ty szkoły chodzisz xD , a co na przyklad o sobie napisac ? O.o Odpowiedz Link Zgłoś
miley_cyrus45 Re: Lekcja nr 90 02.06.09, 19:44 Jestem miley_cyrus45.Lubię długie kolczyki Odpowiedz Link Zgłoś
pink_rulez Re: Lekcja nr 90 03.06.09, 16:49 Hey jestem pink_rulez uwielbiam piosenkarkę imieniem Pink oraz włoską kuchnię, najbardziej spaghetti i pizzę xd. Nie lubię: wątróbki, pisma pokemonowego i (Dż)Joli Rutowicz <bleeeeeeee> Jaka jestem? No, no, dobre pytanie... Odpowiedz Link Zgłoś
ketrin Re: Lekcja nr 90 03.06.09, 17:24 no to ja jestem ketrin , uwielbiam słuchać muzyki , jeżdić gdzieś , spędzać czas z przyjaciółmi ; ) ogólnie , to jestem dziwna , ale oryginalna ; ] Odpowiedz Link Zgłoś