wiec to wszystko stalo się 2 czerwca 2009 r.
Od paru miesięcy podoba mi się chłopak ! na początku wydawało mi się że mnie podrywa
więc go zapytałam czy mu się podobam ? powiedział że tak i czy chce z nim chodzić więc
odparłam ze chetnie a on na to że domuwimy sie w szkole ! na przerwie stchużyłam czego
żałuje

wieczorem napisał czemu nie podeszłam a ja na to że zapomniałam ! wtedy
powiedział " to pogadamy na ten temat jutro nha wycieczce " i zszedł z gg ! po wycieczce
dowiedziałam sie że chodzi z moją koleżanką klaudia ! po paru miesiacach zerwali więcy
zaczełam nosic mini i super bluzki ale na nic to się nie zdało! niedawno umuwiliśmy się na
rolki ale nieprzyszedł !

a za 2 dni wyjechał na wycieczkę 3 dniową ! gdy dzis czyi 2
czerwca napisłam do niego nan gg dostałam wiedomość cytuje rozmowe
ja " hej co tam ?"
on " dowidzenia "
ZABLOKOWAŁAM GO I PŁAKAŁAM NA WET TERAZ PŁACZE ! no i co teraz co zrobić ja go
kocham a o niewiem ! prosze o pomoc !