Dodaj do ulubionych

dziwne tematy....;/

05.07.09, 19:28
Na początek chce napisać ze sorka jesli taki wątek juz istnieje ale mnie to tak wkurza ze jesli
jest to napisze go jeszcze raz.


Słuchajcie!
Na forum jest coraz więcej dziwnych tematów albo po prostu takich nie mających
sensu.One są oczywiście pisane przez głupie dzieci którym sie nudzi ;/ Np.weżmy taki
temat:,,Ssij" a w treści nic.Albo ,,Nie Basia tylko ketoprom" i tak samo w treści nic.Więc
błagam was nie reagujmy na to.!Niech sobie piszą co chcą.!Niech zaśmiecają forum skoro
im tak bardzo na tym zależy.!Po prostu gdy wejdziecie na taki wątek
naciśnijcie ,,Skasujcie'' (czy tam usuńcie xd nie pamiętam) zgłoście po prostu do
usunięcia.Gdy coś im napiszecie autor tego wątku będzie miał satysfakcje i zaczną pisać
coraz więcej takich.!Więc od teraz nie piszmy nic tym idiotom niech nie mają satysfakcji i
niech przestaną tworzyć takie dziwne wątki.



dzieki za uwagę big_grin
pozdro dla wszystkich którzy nie tworzą takich wątków big_grin big_grin big_grin <33
Obserwuj wątek
    • independent_ Re: dziwne tematy....;/ 05.07.09, 19:34
      dzieciom / trollom / dzieciom neo / however się po prostu nudzi .. : dd
      należy je olewać i nie odpisywać na ich posty. ;]
      • demi1112 Re: dziwne tematy....;/ 05.07.09, 19:40
        klaudysia sama wchodzisz na takie wątki i je komentujesz a potem mówisz żeby
        inni tego nie robili.
        • klaudysia Re: dziwne tematy....;/ 05.07.09, 19:42
          no to własnie pisze ze od teraz.!'
          Nie jarzysz czegoś w tych słowach.?!
          I właśnie specjalnie założyłam ten wątek bo zamiast tam napisać i dać debilowi satysfakcje
          teraz pisze tu.!!! cool
      • cocomaroko Re: dziwne tematy....;/ 05.07.09, 19:41
        popieram całkowicie. ;D
    • loove_miley Re: dziwne tematy....;/ 05.07.09, 20:11
      W zupełności się z tobą zgadzam kiss
    • ashleyandmiley dziwne tematy....;/ 05.07.09, 20:15
      Zgadzam się z Tobąsmirksmirksmirk
      • fretti08. Re: dziwne tematy....;/ 05.07.09, 20:22
        Popieram Cię w 100 % !!! <3
        • avril__lavigne Re: dziwne tematy....;/ 05.07.09, 20:52
          jak najbardziej popieram wink
          • Gość: autorka, wiesz * Re: dziwne tematy....;/ IP: 89.174.116.* 05.07.09, 21:44
            no to olewamy ^_^

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka