Na początek chce napisać ze sorka jesli taki wątek juz istnieje ale mnie to tak wkurza ze jesli
jest to napisze go jeszcze raz.
Słuchajcie!
Na forum jest coraz więcej dziwnych tematów albo po prostu takich nie mających
sensu.One są oczywiście pisane przez głupie dzieci którym sie nudzi ;/ Np.weżmy taki
temat:,,Ssij" a w treści nic.Albo ,,Nie Basia tylko ketoprom" i tak samo w treści nic.Więc
błagam was nie reagujmy na to.!Niech sobie piszą co chcą.!Niech zaśmiecają forum skoro
im tak bardzo na tym zależy.!Po prostu gdy wejdziecie na taki wątek
naciśnijcie ,,Skasujcie'' (czy tam usuńcie xd nie pamiętam) zgłoście po prostu do
usunięcia.Gdy coś im napiszecie autor tego wątku będzie miał satysfakcje i zaczną pisać
coraz więcej takich.!Więc od teraz nie piszmy nic tym idiotom niech nie mają satysfakcji i
niech przestaną tworzyć takie dziwne wątki.
dzieki za uwagę

pozdro dla wszystkich którzy nie tworzą takich wątków

<33