Dodaj do ulubionych

związek na odległość . . .

21.07.09, 21:59
.mam do was takie
pytanie . . .
pojechałam na wakacje
do babci do Bydzii smile .
i poznałam tam
chłopca Mikołajaa . <3 .
i zaczelismy ze sobą chodzic .
tyle , ze ja mieszkam w Sopocie ,a
on w Bydgoszczy . ;| .
i piszemy ze sobą sms-y i
co drugi dzien
dzwonimy do siebie .
i piszemy na gaduu .
ale jest taki problem . . .
nigdy nie wiezylam w miłosc na
odległosc . . .
a jednak go kocham .. .
i t raz nie wieem . . . crying .
obeical ,z e [rzyjedize do mnie
w sierpniu .
ale potem zacznie sie
rok szkolny i nie
bedziemy sie widywac . ;[
a czy wy wiezycie w miłosc
na odległosc.?
czy powinnam z nim zerwac
i znalezc sobei kogos w moim
otoczeniuu . ? ;|
Obserwuj wątek
    • wampirekxd Re: związek na odległość . . . 21.07.09, 22:21
      Yyyy... A ile masz lat??
      • pati_ Re: związek na odległość . . . 21.07.09, 22:28
        pewnie,że wierzę.
        poza tym mój brat jest z dziewczyną 5 lat,mieszkają od siebie około 8 godzin drogi.
        jest od niego dwa lata starsza,aktualnie jest u niej na dwa tygodnie ;d
        i to najszczęśliwsza para,jaką znam wink
      • bucikowa Re: związek na odległość . . . 21.07.09, 22:28
        Jeśli bardzo kochasz nie zrywaj, tu zacytuję Szekspira "Miłość w swej prostej i
        nieśmiałej mowie,
        powie najwięcej, kiedy najmniej powie." L0L
        • wampirekxd Re: związek na odległość . . . 21.07.09, 22:30
          Hmmm... Ja nie wiem czy to wogóle jest miłość, raczej zauroczenie. I wierz mi, prędzej czy
          później przejdzie...
        • astra. Re: związek na odległość . . . 21.07.09, 22:31
          .taa, zgadzam
          się z bucikowa.xd
          nie martw siee,
          wszystko się ulozyy
          .kiss
          • demcialove Re: związek na odległość . . . 21.07.09, 23:08
            wampirekxd
            to ze ty
            na razie nikogo nie
            masz nie znaczy , ze
            ja te znie musz emeicangry
            zahcowujesz sie jak
            rizpeiszczona lala . ! . ;| .
            nigdy wczesniej nei czulam takeigo czegos
            co czuje teraz .
            skoro ty nei wierzysz wmiłosc .
            to już tój probleem .angry

            pee ees . mam 13 laat . xd . a on 14 .tongue_out
            • klaudysia kilka slow o de mnie xddd 22.07.09, 00:21
              Choć nigdy czegoś takiego w życiu nie przeżyłam
              potrafie sobie wyobrazić jak to jest...big_grin
              Wiem że jak się kocha to... xdd kurde nie wiem jak to napisać xdd
              to ...no...
              O.o! xd
              pewnie za nim tęsknisz. tongue_out
              a on zapewne za tobą. . .
              nie zrywaj z nim.
              ja tak przynajmniej bym zrobiła big_grin
              no ale...ja to ja xd
              nie zabardzo wieżę w związki na odległość ale może kiedyś coś wam tam z tego wyjdzie smirk
              Nie zrywaj z nim kontaktu pisz do niego codziennie smirk
              co tam u cb s.lychać..i takie tam xdd
              ale zrób jak uważasz. big_grin big_grin big_grin
              • m.i.l.e.y Re: kilka slow o de mnie xddd 22.07.09, 09:06
                `Szczerze mówiąc troche zgadzam się z hermioną.

                `Też kiedyś poznałam takiego fajnego chłopaka {tyle że na wakacjach nad morzem}...
                Miał na imie Kevin... ah... xdd. To było dawno jakoś 2 lata temu. Mieszkał w tym samym
                ośrodku co ja i któregoś dnia powiedział swojej siostrze że mnie bardzo, bardzo lubi bo
                jestem inna od dziewczyn jakie zna {co za romantyczny tekst, nie sądzicie.? ;dd} i on nie
                miał komórki, a swójego nr gg nie pamiętał, więc ja mu musiałam podać swój {napisałam
                mu go na chusteczce xd.}... Niestety nie pisał sad No i tęskniłam za nim jak cholera, a
                potem po prostu o nim zapomniałam. Tez myślałam że to jakaś tam wielka miłość a to
                było tylko takie wakacyjne zauroczenie. confused Mogę się mylić, ale uważam że w Twoim
                przypadku też tak jest. Ja osobiście nie wierze w te związki na odległość, ale jeżeli chcecie
                być razem to życze szczęścia kiss
    • daria1150 Re: związek na odległość . . . 22.07.09, 12:32
      poczekaj zobaczysz jak bedzie we wrzesniu i wtedy zdecydujesz
      • ox Re: związek na odległość . . . 22.07.09, 13:17
        jeju w twoim wieku to nie jest prawdziwa miłość .ale mnie wkurza jak takie
        dzieci robią takie ckliwe przedstawienia ....."kocham go ale nie wiem czy dać mu
        drugą szanse" bla bal blaaaa . Najpierw dorośnijcie do takich rzeczy.jak to
        czytałam myślałam że masz 20 lattt........masakraa
        • anulka_xd Re: związek na odległość . . . 22.07.09, 13:29
          Mam pytanie ostatnio pisałaś że kochasz się w dwóch chłopakach a że z jednym
          chodzisz a drugi pisze twoje imie w zeszycie.!
          To co nagle masz 3.?
          Ja cb nie rozumiem a poza tym to raczej miłość nie jest zgadzam się z ox i z
          wampirekxd
    • decod.e Re: związek na odległość . . . 22.07.09, 16:07
      dziewczyno , przystopuj troche .
      napewno to nie jest 'kochanie' .
      raczej zauroczenie .
      wiec szybko przejdzie .
      • demcialove Re: związek na odległość . . . 22.07.09, 16:24
        anulak_xd
        przecztaj
        to....
    • yourbadream Re: związek na odległość . . . 22.07.09, 16:51
      O matko... Ty Spot, a on Bydgoszcz? Do tego jesteście jeszcze dziećmi?
      Nie ma sensu. Po prostu. Nawet nie ma możliwości, abyście się spotykali. Bez
      spotkać związek nie ma przyszłości, a nie uda wam się tego długo pociągnąć. Po
      prostu. Moje koleżanki z klasy też miały takie związki (de facto zaczynały w
      wieku 15lat, a teraz mają 19), odległość była dużo mniejsza, a i tak było ciężko.
      Tutaj nie przetrwa.
      • yourbadream Re: związek na odległość . . . 22.07.09, 16:52
        Buba. Sorki za zjedzenie literki. Sopot*
    • miss_mimi094 Re: związek na odległość . . . 22.07.09, 17:00
      sorry ze tak wprost
      ale moim zdaniem to nie ma sesu...
      zwiazek na odleglosc nie przetrwa

      wiem co mowie wierz mi smile

      ale wiesz , najlepiej id za glosem serca serce
      i poradz sie mamy .... xdd
    • blackvogue Re: związek na odległość . . . 24.07.09, 13:30
      Myślę że związek na odległość to nie jest dobry pomysł.
      Znajdź sobie kogoś we własnym otoczeniu gdyż nie wiesz co twój ukochany np.
      teraz robi.
      tongue_out
      JAk chcesz ale ja ci radzę zerwij z nim, tego kwiata jest pół świata. ; )
      • skrzacina Re: związek na odległość . . . 26.08.09, 20:42
        ja przeżyłam to samo. ;d
        ale teraz wiem że to idiotycznie brzmi, i wg mnie wolałabym żeby tak nie było. ;dd
        też miałam tak samo, dzieliło nas 120 km. ^^ . tylko że ja wolałam innego, a pozatym
        skapnęłam się że on mnie nie zna.. no i zerwałam. ;d
        mam nadzieję że kiedyś mi po nim przejdzie. ^
    • mileylove. Re: związek na odległość . . . 26.08.09, 21:33
      poczekasz to zobaczysz, pewnie on cie kocha a ty jego, wiec po co to psuc. ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka