Dodaj do ulubionych

Zmiana stylu,akcent buntowniczki.;d

28.07.09, 20:34
Wgl..słucham rocka,punka itd. Duużo os. mówi mi ,że mój charakter i wygląd idealnie pasuja do stroju "buntowniczki"
Sęęk ,w tym ,iż ubierałam się caały czas na sportowo..i wiecie ,mam same takie ubrania..kupiłam 2 bluzki ,żeby zacząć się tak ubierać..ale wiadomo , ,nie przechodzę w nich całego roku szkolnego xD
Nie chće być taka rzucoana w oczy..chcę mieć taki akcent,odrobinę akcentu buntowniczki.jakie dodatki i jak mam się malować ,aby nie przesadzić? ; d

+kolor włossów..jaaa..mama nie pozwala się przefarbować na czaarny ;lol; xd
Mogę tylko odcienie brązu..jasnego lub ciemnego..nie wiem ,jaki bedzie fajnie wyglądał..jasny jest spoko..,a ciemnne praktycznie mam teraz....więc xd
Obserwuj wątek
    • miqusia Re: Zmiana stylu,akcent buntowniczki.;d 28.07.09, 20:40
      wlosy bym w pokoju zostawila xd .
      mysle, ze jakies cos czarne wiaz na rece, zawsze
      mi sie podobalo to . ; d cokolwiek zwiazesz .
      bandany, buty . bo w koncu ich nie bedziesz
      zbyt czesto zmieniac wiec mozna w je zainwestowac ; DD
      a tak to nie wiem bo nie znam nikogo z takim stylem xd
      • ashley. Re: Zmiana stylu,akcent buntowniczki.;d 28.07.09, 20:42
        miqusia ,dzięęki.
        fajny pomysł z tym wiązaniem na ręke ;pp
        dzia kiss
    • nikt. Re: Zmiana stylu,akcent buntowniczki.;d 28.07.09, 21:52
      mm. lubisz Avril Lavigne?
      możesz czerpać z inspiracje z ubrań,
      które nosiła będąc punkówą.
      możesz nosić np.:
      glany
      rurki i bluzki z dziurami
      Vansy
      bluzki na długi rekaw na to za duży T-shirt

      zdjęcia Av za czasów punka:
      https://content.foto.mail.ru/mail/yudis2008/557/i-596.jpg
      https://content.foto.mail.ru/mail/yudis2008/557/i-578.jpg
      https://content.foto.mail.ru/mail/yudis2008/557/i-667.jpg
      https://www.vivagoal.com/images/wallpapers/avril_lavigne_wallpaper.jpg
      https://www.avril-lavigne.pl/galeria/albums/Sesje/abbey/25.jpg
      https://i249.photobucket.com/albums/gg220/MiSs_PuNk32/avril%20lavigne/Avril_Lavigne_057.jpg
      https://i249.photobucket.com/albums/gg220/MiSs_PuNk32/avril%20lavigne/Avril_Lavigne_058.jpg
      https://i249.photobucket.com/albums/gg220/MiSs_PuNk32/avril%20lavigne/avril_lavigne_fans_sign_2_big.jpg
      https://avrillavigne1.blog4u.pl/upload/Avril%20Lavigne%20(Short%20Skirt)_2.jpg
      https://www.ambinet.pl/galerie/avril_lavigne/avril_lavigne7bb.jpg
      https://www.avril-lavigne.pl/galeria/albums/Sesje/rok%202008/Shoot%20by%20Alison%20Dyer%20%5BUS%20Weekly%20Magazine%5D/02.jpg
      https://www.avril-lavigne.pl/galeria/albums/Sesje/abbey/25.jpg
      https://www.sugarscape.com/userfiles/30_05%20avril%20lavigne2002.jpg
      https://images.eonline.com/eol_images/Entire_Site/20070629/293.lavigne.avril.062907.jpg
      https://goodtimeswithmo.files.wordpress.com/2008/09/avril-lavigne.jpg
      https://pic1.dbw.cn/0/00/05/70/57079_827069.jpg
      https://www.howtobepunk.com/images/punks/skate/avril.jpg
      https://image.blog.livedoor.jp/cyber_1trance7/imgs/7/4/744734a4.jpg
      https://4.bp.blogspot.com/_tIHMOU3og7w/R2p0b0a48TI/AAAAAAAAAZo/N18N0ChMyTM/s400/avril-lavigne-1024x768-20785.jpg
      https://www.orlandofloridaguide.com/entertainment/music/bands/avrillavigne/images/Avril%20Lavigne%20%200129.jpg
      https://blurt.publr.net/KnECxtpMVQkw_m.jpg
      https://img337.imageshack.us/img337/762/46vd3.jpg
      https://www.foroswebgratis.com/imagenes_foros/0/5/7/2/5/593331Avril-Lavigne.jpg
      https://www.avrilgroupie.com/files/2009/01/avril_lavigne_barrowlands_mrpphotos161270-avril-lavigne-singe.jpg
      https://www.avrilbandaids.com/forums/members/xnobody-s-foolx-164044-albums-favorite-avril-pics-picture5321-a.jpg
      https://gallery.avrilbandaids.com/albums/359/178.jpg
      https://gallery.avrilbandaids.com/albums/1987/FGgreen17.jpg
      https://gallery.avrilbandaids.com/albums/3638/normal_psset1613.jpg
      https://gallery.avrilbandaids.com/albums/1978/normal_set715.jpg
      https://gallery.avrilbandaids.com/albums/378/043.jpg
      https://gallery.avrilbandaids.com/albums/1978/normal_Rollst03.jpg
      chyba troszkę przesadziłam z ilością tych zdjęć. ; pp
      a co do makijażu, do możesz, ale nie musisz się mocno malować.
      mascara + kredka do oczu wystarczy : )
      • ashley. Re: Zmiana stylu,akcent buntowniczki.;d 28.07.09, 21:54
        ow. nikt. dziękuję ; ***
        • josie120 Re: Zmiana stylu,akcent buntowniczki.;d 29.07.09, 09:38
          Mi z buntowniczkami kojarzy się skórzana kurtka ,ale ,że jestem jej
          przeciwniczką i skóra naturalna jest droga polecam ci kurkę z ekologicznej
          skóry(w granicach 189 zł.) w C&A. Polecam też koronkę bo choć wygląda niewinnie
          dobrze dopasowana może wyglądać naprawdę buntowniczo. ;D Ja raczej zamiast glan
          polecałabym ci trampki, łatwiej je znaleźć. Kolory które kojarzą mi się z
          buntownikami: oczywiście czerń, czerwień, w małych ilościach dla rozjaśnienia
          biel i żarówiasty róż. Tutaj znajdziesz więcej informacji na ten temat:
          moda.trendz.pl/obudz-w-sobie-buntowniczke
          Powodzenia! ;D
          • ashley. Re: Zmiana stylu,akcent buntowniczki.;d 29.07.09, 11:55
            Dzięki za ten artykuł ; *
            • meteora Re: Zmiana stylu,akcent buntowniczki.;d 29.07.09, 13:23
              Pytanie numer 1: Dlaczego chcesz sie zmienić w "buntowniczke"?
              Nie da sie tak po prostu zmienić siebie i swojego ubioru. bo co jednego dnia będziesz
              normalnie ubrana,a następnego wyjdziesz na ulice w glanach/trampkach z
              rzemykami,czarnymi włosami,mocnym makijazemi innym bzdurami,żeby pokazać jaka to
              jesteś "buntowniczką". Moim zdaniem jest to pozerstwo. Nawet nie wiesz co to wszystko
              oznacza i skąd się wzieło. I to nie prawda,że prawdziwi punkowcy,czy skini,czy metalowcy
              tak się ubierają.To tylko stereotypy. Widze,że jak kiedys była moda na wielkich skejtów i
              deskorolkarzy to teraz przychodzi na metalowców. I nie chce Cie w tym komentarzu
              obrazić,a uświadomić. Wszystko wywnioskowałam z Twojego postu. Nie znam Cię więc
              może sie myle,człowiek też jest tylko istotą. Jeśli chcesz o tym pogadać ,"na
              poważnie"(troche dziwnie zabrzmiało,ale dobra) to możemy wymienic sie mailem
              Pozdro;P
              • s.e.l.e.n.a Re: Zmiana stylu,akcent buntowniczki.;d 29.07.09, 13:49
                kup sobie t-shirty z jakimiś mrocznymi nadrukami. Może zmienisz fryz? Pocieniuj sobie
                włosy i tapiruj je lub układaj w tzw. artystyczny nieład xD. Kup sobie fabrycznie
                potargane jeansy itp.
                • fuerta Zmiana stylu,akcent buntowniczki.;d 29.07.09, 14:37
                  Kup jakieś fajne buty w takim stylu, mówisz ze zawsze na sportowo się
                  ubierasz, to wybierz takie buty sportowe z buntowniczymi akcentami np Reeboki
                  Cowgirl (femme fatale):
                  https://pic.chinasspp.com/News/pic/200921085737332.jpg

                  Kup sobie też jakąś fajna biżuterię 'hand made' ( ale nie pieszczochę od razu) np:

                  https://www.kuferart.pl/ftp/products/579969c428d8be853072f1b1744a6297_4.jpg
                  https://lh3.ggpht.com/_DKS5nYs2aw4/ScGEbeT8PmI/AAAAAAAAHJ8/n3K-ni7MB1c/s400/lavigne.jpg
                  https://i.arsneo.pl/f8a990406fbfc119e934670509beca468f72fb40.jpg

                  Wybierałabym też ciemniejsze kolory, a unikała tych cukierkowych.
                  I nie wszystko od razu, na początek wystarczą buty i dodatki, stopniowo
                  zmieniaj styl, bo tak z dnia na dzień to wygląda strasznie sztucznie i śmiesznie.
                  Włosów nie farbuj, nie warto w młodym wieku ich niszczyć (zresztą będziesz
                  żałowała jak ci się odmieni, a odrosty są okropne!)
    • mileycyrus23 Re: Zmiana stylu,akcent buntowniczki.;d 29.07.09, 15:08
      ashley ja też chce właśnie zmienic styl tylko żę na taki jka ma Sam z serialu iCarly (coś
      takiego).I to nie jest tak że chce sie do niej upodobnic bo ją lubie.tylko poprostu ładnie mi
      w takich ciuchach wink I jade właśnie za parę dni po pierwsze ciuchy smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka