Dodaj do ulubionych

Chłopiec ze szkoły.

06.09.09, 19:24
Hej (;
Jestem w trzeciej gimnazjum i w tym roku jak zwykle przyszły nowe roczniki. I
jest taki chłopak 1.gim jest chory i jest strasznie mały, a za razem taki
słodki, że chciałbym go poznać. I co mam mu powiedzieć, żeby mu nie było
przykro.? No i jak mam do niego w ogóle zagadać.? przecież, nie zapytam gdzie
jest jakaś sala bo mam tą szkołę w jednym palcu ! ;D big_grin
Obserwuj wątek
    • natixdd Re: Chłopiec ze szkoły. 06.09.09, 19:28
      Zagadać jak mu się podoba w nowej szkole (;
      • madziia Re: Chłopiec ze szkoły. 06.09.09, 19:33
        wymyśl coś .... wink
    • kremowa.xd Re: Chłopiec ze szkoły. 06.09.09, 20:05
      Zapytaj się czy nie mogłabyś mu pomóc w znalezieniu jakiejś sali , czy mu się w szkole
      podoba (: .
      Tak jak robią starsze uczennice ;D .
      • leaveme_ Re: Chłopiec ze szkoły. 06.09.09, 20:14
        jest jeszcze opcja "szukaj" .
    • pariska65 Re: Chłopiec ze szkoły. 06.09.09, 20:27
      e no nie wiem może jak będzie sam to zagadaj coś do niego albo po prostu
      przedstaw się i zacznij o czymś tam gadać xd

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka