Hej (;
Jestem w trzeciej gimnazjum i w tym roku jak zwykle przyszły nowe roczniki. I
jest taki chłopak 1.gim jest chory i jest strasznie mały, a za razem taki
słodki, że chciałbym go poznać. I co mam mu powiedzieć, żeby mu nie było
przykro.? No i jak mam do niego w ogóle zagadać.? przecież, nie zapytam gdzie
jest jakaś sala bo mam tą szkołę w jednym palcu ! ;D