slav_
16.12.11, 00:54
Dobre:
wyborcza.biz/biznes/1,100896,10824055.html
NFZ za karę wyda 500 000 ze składki zdrowotnej na karę :-)
Nawet mu się nie chciało odwołać od wyroku w terminie, w końcu co mu zależy, ma forsę to zapłaci.
Pacjentom (czyli nam wszystkim) gratuluję.