Dodaj do ulubionych

kara dla nfz

16.12.11, 00:54
Dobre:
wyborcza.biz/biznes/1,100896,10824055.html
NFZ za karę wyda 500 000 ze składki zdrowotnej na karę :-)

Nawet mu się nie chciało odwołać od wyroku w terminie, w końcu co mu zależy, ma forsę to zapłaci.
Pacjentom (czyli nam wszystkim) gratuluję.
Obserwuj wątek
    • gamdan Re: kara dla nfz 18.12.11, 18:10
      Bardzo ciekawi mnie z jakich pieniędzy NFZ zapłaci karę.
      Czy ustawa o NFZ to przewidziała?
      Jeśli NFZ zapłaci to społeczeństwo powinno się dowiedzieć, że łamanie prawa przez urzędników NFZ powoduje, że nie odbędzie się np. ileś tam operacji na otwartym sercu, ileś tam przeszczepów nerek, ileś tam operacji wszczepienia endoprotezy stawu biodrowego lub ileś tam radio- czy chemio-terapii.
      Ówczesny prezes NFZ powinien honorowo uiścić. Współpracownicy na pewno się dorzucą.
      • barabara6 Re: kara dla nfz 21.12.11, 11:42
        Kto zapłaci? Tez mi pytanie. Zrobi się kilka kontroli: tu na recepcie niewyraźny rok, tam nie wpisana refundacja, ówdzie okaże sie, że oświadczenie o ubezbieczeniu nie ma mocy prawnej - i sie zbierze nie pół, ale pięć milionów ! I jeszcze na premijke dla prezesa starczy !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka