Gość: LM
IP: *.dip0.t-ipconnect.de
15.11.02, 12:40
chcialabym jeszcze raz podjac ten watek.
1. jaki model sluzby zdrowia uwazacie za optymalny?
2. czy nie uwazacie, ze roforma lapinskiego to kpina w zywe oczy? wymiana
stolkow? ze nie powinno sie na to pozwolic?
3. osobiscie uwazam, ze najtaniej byloby zapewnic ogolnopolski zasieg kasom
chory, i dac pacjentom swobode w wyborze kas. co sadzicie na ten temat?
pozdrawiam
lm