12.07.06, 16:27
Witam
Nazywam się Kamil.
Szukam osoby która by w dniach 17-19 jechała w bieszczady samochodem i miała by dla mnie jedno wolne miejsce. Mówiąc krócej czy ktoś mógłby mnie podrzucić w Bieszczady ... Może być nawet tylko do Sanoka albo Ustrzyk Dolnych.

Pozdrawiam
Kamil
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka