Gość: mh IP: *.dynamic.chello.pl 23.11.13, 21:58 Czy powinna być zaliczona asysta Jodłowcowi? Po jego dośrodkowaniu Dwaliszwili strzelił w słupek, a następnie w drugim tempie dobił do bramki. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: dawrog1 Re: asysta Jodłowca IP: *.opera-mini.net 23.11.13, 22:35 witam myślę że powinna ponieważ dwaliszwili był jedynym zawodnikiem po podaniu jodłowca który dotyka :-)łpiłki ale zobaczymy jak bartek i regulamin zadecyduje pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mich.z Re: asysta Jodłowca IP: *.play-internet.pl 23.11.13, 23:04 Dlaczego Jodłowcowi nie została zaliczona asysta skoro asystował przy golu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: peter.edward Re: asysta Jodłowca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.13, 23:15 Uważam jak koledzy, że Jodłowiec powinien dostać punkty za asystę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ali Re: asysta Jodłowca IP: *.dynamic.chello.pl 23.11.13, 23:50 Co wy przecież asystę ma Dwaliszwili podawał sam do siebie wykorzystując do tego słupek bramki :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Midżi Re: asysta Jodłowca IP: *.opera-mini.net 24.11.13, 04:55 naprawde niesamowite to jest ile osob jeszcze nie czytalo regulaminu.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: asysta Jodłowca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.13, 11:04 Ręce opadaja.. Możecie sobie przyznać asyste słupkowi bo to on podawał. Buahaha. Zal z niektórych. Odsyłam do zasad. Chyba ze ich nie rozumiecie to nie warto Odpowiedz Link Zgłoś