Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    asysta Jodłowca

    IP: *.dynamic.chello.pl 23.11.13, 21:58
    Czy powinna być zaliczona asysta Jodłowcowi? Po jego dośrodkowaniu Dwaliszwili strzelił w słupek, a następnie w drugim tempie dobił do bramki.
    Obserwuj wątek
      • Gość: dawrog1 Re: asysta Jodłowca IP: *.opera-mini.net 23.11.13, 22:35
        witam myślę że powinna ponieważ dwaliszwili był jedynym zawodnikiem po podaniu jodłowca który dotyka :-)łpiłki ale zobaczymy jak bartek i regulamin zadecyduje pozdrawiam
      • Gość: mich.z Re: asysta Jodłowca IP: *.play-internet.pl 23.11.13, 23:04
        Dlaczego Jodłowcowi nie została zaliczona asysta skoro asystował przy golu?
        • Gość: peter.edward Re: asysta Jodłowca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.13, 23:15
          Uważam jak koledzy, że Jodłowiec powinien dostać punkty za asystę.
      • Gość: Ali Re: asysta Jodłowca IP: *.dynamic.chello.pl 23.11.13, 23:50
        Co wy przecież asystę ma Dwaliszwili podawał sam do siebie wykorzystując do tego słupek bramki :)
        • Gość: Midżi Re: asysta Jodłowca IP: *.opera-mini.net 24.11.13, 04:55
          naprawde niesamowite to jest ile osob jeszcze nie czytalo regulaminu..
          • Gość: gosc Re: asysta Jodłowca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.13, 11:04
            Ręce opadaja.. Możecie sobie przyznać asyste słupkowi bo to on podawał. Buahaha. Zal z niektórych. Odsyłam do zasad. Chyba ze ich nie rozumiecie to nie warto

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka