Gość: Janusz
IP: 195.114.161.*
30.08.07, 12:24
Gonzales grał dobrze ale wygrał mniej setów to musiał w sumie
przegrać. Mógł obrać taktykę zdobycia większej ilość setów niż
przeciwnik to by wygrał, a tak przegrał bo miał mniej setów, ale
mógł wygrać gdyby miał więcej.