Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    US Open - odpadł Gonzalez

    IP: 195.114.161.* 30.08.07, 12:24
    Gonzales grał dobrze ale wygrał mniej setów to musiał w sumie
    przegrać. Mógł obrać taktykę zdobycia większej ilość setów niż
    przeciwnik to by wygrał, a tak przegrał bo miał mniej setów, ale
    mógł wygrać gdyby miał więcej.
    Obserwuj wątek
      • Gość: Wiki US Open - odpadł Gonzalez IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.07, 14:17
        Super!Federer jejst super:)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka