Dodaj do ulubionych

Podsłońce

15.02.18, 11:22
Ostatnio udało mi się sfotografować podsłońce.
Słońce z podsłońcem poniżej sjrzydła samolotu:https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/lb/mc/yk4b/Qdrazk28bJvrN0VzoA.png
Podsłońce. Na skrzydle refleksy od słońca: https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/lb/mc/yk4b/GlWOhUzyvxSK4fEAOA.png

Zastanawiam się, które z optycznych zjawisk atmosferycznych jest najtrudniej spotkać. Wg Verne'a - zapewne zielony płomień ;-)

Kornel
Obserwuj wątek
    • pomruk Re: Podsłońce 16.02.18, 00:27
      Pięknie! A mi nie udało się nawet sfotografować pospolitych słońc pobocznych - widziałem kiedyś naprawdę piękne, lecz nie miałem aparatu żadnego (nie miałem jeszcze smartfona).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka