Gość: Mickey IP: *.punkt.pl 07.06.02, 10:31 Salut! Czy jest ktos, kto studiuje lub studiowal we Francji???? Czekam na info:))))))) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Mickey Re: **** STUDIA WE FRANCJI **** IP: *.punkt.pl 14.06.02, 08:52 Rzeczywiscie nikt tam nie byl?????? Napiszcie swoje opinie albo cokolwiek:))))))))) Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
katarzyna.grzymala Re: **** STUDIA WE FRANCJI **** 17.12.02, 15:23 ja wkrótce wybieram się tam studiować. A Ty gdzie jedziesz? I co chciałbyś wiedzieć(mam paru znajomych, którzy są już po)? Odpowiedz Link Zgłoś