Gość: Longislander
IP: *.dsl.invision.com
27.04.05, 18:04
A nawet jesli cos takiego sie zdarzy to Wszechswiat ( i my z nim) zniknie tak
szybko, ze nikt tego nie zauwazy. Nastepnym razem, Pan Bog mocno sie
zastanowi zanim stworzy czlowieka. A moze nawet gdy juz naleje sobie lampke
zupki kwarkowo-gluonowej to szybko ja wypije zamiast pozwolic jej stygnac i
urosnac za bardzo...
A ze Brookhaven jest na Long Island i mieszkam niedaleko to dam Wam szybko
znac przez GW jak tam jaka czarna dziure wyhoduja i zacznie nas ona wsysac.