Dodaj do ulubionych

Rak płuc woli kobiety?

IP: *.acn.waw.pl 01.12.03, 18:37
Niech Jaruga-Nowacka kupi rakowi i papierosom te swoje "okulary
rownosci". Przeciez to jawna dyskryminacja! A moze to wsrod
badaczy jakies meskie szowinistyczne swinie sie zalegly? Na
wszelki wypadek te badania powinny robic zespoly mesko/damskie w
proporcji 1:1, a najlepiej same kobiety :P
Obserwuj wątek
    • Gość: mamma A CO Z PAPIEROSAMI DOBRYMI NA PAMIEC? IP: *.mad.east.verizon.net 02.12.03, 03:56
      Gość portalu: rak napisał(a):




      > Niech Jaruga-Nowacka kupi rakowi i papierosom te swoje "okulary


      > rownosci". Przeciez to jawna dyskryminacja! A moze to wsrod


      > badaczy jakies meskie szowinistyczne swinie sie zalegly? Na


      > wszelki wypadek te badania powinny robic zespoly mesko/damskie
      w


      > proporcji 1:1, a najlepiej same kobiety :P




      Chwileczke!




      Pan Zagorski wciaz nie moze wykrzytusic z siebie ze artykul


      "Papierosy dobre na pamiec" byl oplacony przez Philip Morris.


      A tutaj wyskakuje z nowosciami "naukowymi".




      Zatem my czytelnicy zrobmy to czego Zagorski nie zrobil. Zbadajmy
      poziom jego prostytucji zawodowej. Do dziela.




      Nakazem sadowym z Minnesoty z maja 1998 wewnetrzne dokumenty
      pozwanych koncernow sa do wgladu publicznego. Pozniej ujawnianie
      rowinieto na dalsze procesy. Jest tego ponad 30 MILIONOW stron za
      ostatnie pol wieku. Dzieki uprzejmosci prokuratorow prokuratury
      generalnej USA, dalszych 38 MILIONOW stron ujrzalo swiatlo
      dzienne. Tutaj sprawa jest ciekawsza, bo dokumenty sa swieze (np.
      rok 2003!!!). Wiekszosc jest zeskanowana:


      tobaccodocuments.org


      www.legacy.library.ucsf.edu/cgi/b/bib/bib-idx?g=tob

      (Uwaga: te dwie kolekcje nieznaczne roznia sie od siebie - czesc


      jest tylko w jednej albo w drugiej. Te "pogubione" sa
      najciekawsze! Pozostale czekaja ma scan. Dzieki


      uprzejmosci prokuratorow, czesc przed skanem jest udostepniana
      niektorym osobom zwiazanym profesjonalnie w walka z rakiem pluc.





      Stad wiadomo o oszustwie Zagorskiego "Papierosy dobre na pamiec".




      Komentowany artykul Zagorskiego (napisany na jego "poziomie"
      literackim) jest niedorzeczny. Wiec cierpliwie pofatygowalam sie
      poklikac pod powyzszymi adresami, i to nie zagladajac w
      niezeskanowane papierowe wersje. Uzywalam terminu "Henschke" (bez
      imion).




      Znowu bingo panie Zagorski!




      W ostatnich 5 dekadach bylo wiele osob o nazwisku Henschke
      zwiazanych z tytoniem. Natomiast jest jedna cytowana przez pana
      Claudia. Ta tutaj:


      www.med.cornell.edu/research/htmls/Claudia%20I.%
      20Henschke.html




      Zeskanowanych dokumentow (nie stron) jest prawie 800. Wyrywkowo
      znalazlam dokument firmy Vector Group. Jest to przemalowana nazwa
      firmy Liggett and Mayers, w skrocie "L&M". W Polsce Philip Morris
      ma prawa do nazwy ich sztandarowej marki. Vector pompuje teraz
      narkotyki w Rosji.





      Dokument Vector (Liggett) ktory wyrywkowo znalazlam pochodzi z
      kolekcji sponsora Michnika, czyli Philip Morris. Firma szpicluje
      konkurencje. Sam Liggett zawarl ugode na dlugo przed wyrokami w
      USA, zwinal interesy w USA (procz centrali) i teraz pompuje
      smieci w Rosji. Ich dokumenty nie podlegaja bezposredniemu
      ujawnieniu. Najwyzej kopie w archiwach szpicli Philip Morris.




      Wiec wg wyrywkowego dokumentu z kolekcji Philip Morris, Vector
      (Liggett) dal pani Henschke prawie 2 i pol miliona USD na badania
      raka pluc. Dal jej dokladnie 3 lata temu - 4 grudnia 2000.


      Dokument jest tutaj:


      tobaccodocuments.org/pm/2505630340-0342.html?pattern=Henschke#images


      Walke z rakiem pluc. Tego samego ktory Vector powoduje. Co zatem
      Vector oczekuje od pani Henschke? Jakos nie widze jej powiazan z
      koncernami tytoniowymi w artykule pana Zagorskiego. Przypadek czy
      rutyna?


      tajnedokumenty.com/zagorski/





    • Gość: Ali Re: Rak płuc woli kobiety? IP: *.milwaukee.k12.wi.us 02.12.03, 14:54
      "Palące kobiety mają dwukrotnie wyższe ryzyko zachorowania na nowotwór płuc".

      Zachorowania na "nowotwór" płuc ????? Ali "kochac" Gazeta Wyborcza!
    • Gość: KobietaJ :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.03, 10:06
      Sprawa jest bardzo prosta wydaje mi się- pojemnośc płuc kobiet jest mniejsza
      niż mężczyzn - zatem ta sama ilość papierosów spowoduje większe stężenie subst.
      smolistych i innych dziwnych gazów, a tym samym będzie prekursorem (szybszym)
      np. raka czy innych schorzeń (a co z rozedmą)? Nie znam się na tym za bardzo,
      ale wiem jedno - Żyć jest bardzo Niezdrowo!
    • Gość: klaudia Re: Rak płuc woli kobiety? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.04, 14:58
      powinni papierosy podnieś do takich cen żeby nikogo nie było na nie stać i
      powinny być tak jak trwka że nielegalne

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka