Dodaj do ulubionych

Zęby z probówki

04.08.09, 23:37
To jest rewelacja! Nawet, gdyby z dziesiec lat potrwalo
wprowadzenie "trzeciej zmiany" zebow na rynek, efekt murowany!
Nareszcie bedzie mozna naprawic skutki wypadkow, niechlujstwa i
odwiecznego zaniedbania Starego Swiata. Niewielkim kosztem paruset
miliardow ze szczerbatego stada klapaczy Europejczycy stana sie
blyskajacym zebatymi paszczekami zywym nasladownictwem Amerykanow.
Moze nawet niektorzy zaczna myc te zeby, jesli drogo za nie
zaplaca...
Obserwuj wątek
    • emeralda Zęby z probówki 05.08.09, 20:47
      Łał! Wyhodować sobie trzecie zęby - to jest coś. Ależ byłoby świetnie, gdyby
      udałoby się to także u ludzi. Można by nawet zęby mądrości sobie zażyczyć.
      Podobno niektórym same z siebie nie rosną, a na pierwszy rzut oka widać, że by
      się przydały ;) Co tam! Sama bym nie pogardziła ;D
      • amid2etylo Druga młodość, trzecie zęby! 06.08.09, 14:44
        Nareszcie stare porzekadło przestanie się kojarzyć z protezą. Która lubi wypadać w niestosownych momentach, na przykład przy zmysłowym pocałunku...ach...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka