kadlubek07
20.08.04, 21:47
Od września klasa maturalna, a potem...kiedy ktoś mnie pyta, na co chcę iśc, a ja odpowiadam, że na socjologię, słyszę, że nie będe miała po tych studiach pracy...wydaje mi się, że jest zupełnie odwrotnie, że to bardzo uniwersalny kierunek, uczy myślenia, a może sie mylę? a studiów nie wybieram z myślą o pracy, gdyby tak było, musiałabym iść na informatykę. Napiszcie mi coś na temat tego kierunku, czy jesteście zadowoleni, szczególnie zależy mi na opiniach studentów UŚ i UW.