wasyl9 12.02.05, 19:29 dlaczego w dzisiejszych szkołach niema pracowni fizycznych, chemicznych, do prac technicznych etc. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kazio Re: Pracownie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.05, 22:37 te co istnialy zlikwidowano, rozkradziono, zniszczono- jak wszystko co wiazalo sie ze starym systemem, a na nowe nie ma pieniedzy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olka Re: Pracownie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.05, 23:47 Fizyczne i chemiczne są. Do prac technicznych nie ma , BO NIE MA TAKIEGO PRZEDMIOTU. Odpowiedz Link Zgłoś