12.02.05, 19:29
dlaczego w dzisiejszych szkołach niema pracowni fizycznych, chemicznych, do
prac technicznych etc.
Obserwuj wątek
    • Gość: Kazio Re: Pracownie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.05, 22:37
      te co istnialy zlikwidowano, rozkradziono, zniszczono- jak wszystko co wiazalo
      sie ze starym systemem, a na nowe nie ma pieniedzy
      • Gość: olka Re: Pracownie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.05, 23:47
        Fizyczne i chemiczne są. Do prac technicznych nie ma , BO NIE MA TAKIEGO PRZEDMIOTU.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka