kasia2557
27.09.07, 21:36
witam.przedwczoraj dowiedzialam sie ze cierpie na edometroze po tym
jak bezskutecznie staralismy sie z mezem o dzieccko.chcialabym
wiecej dowiedziec sie na temat tej choroby i czy jest szansa na
zajsccie w ciaze oraz o laparoskopii.pozdrawiam