Dodaj do ulubionych

endometrioza

27.09.07, 21:36
witam.przedwczoraj dowiedzialam sie ze cierpie na edometroze po tym
jak bezskutecznie staralismy sie z mezem o dzieccko.chcialabym
wiecej dowiedziec sie na temat tej choroby i czy jest szansa na
zajsccie w ciaze oraz o laparoskopii.pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • jula1232 Re: endometrioza 28.09.07, 07:44
      Kasiu na jakiej podstawie lekarz swteirzdił u ciebie endo? U mnie w 100%
      zdiagnozowano ja podczas własnie laparoskopii. Jesli chcesz dowiedziec sie
      wiecej o tej chorobie to warto postudiowac linki podane w górnej cześci forum.
      Jesli chodzi o zajście w ciążę, to sa osoby ktore z endo zachodzx i te ktore nie
      zachodzą. Uzaleznione jest to także od stopnia endometriozy.
      Ponadto nalezy pamietac ze ta choroba jest jedna wielka zagadka i czasem lekarze
      w jej obliczu rozkładaja recę.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka