Gość: justyna
IP: *.cable-modem.tkk.net.pl
15.08.06, 09:22
Cześć,
muszę schudnąć ok 3-4 kg,zapisałam się na siłownię,gdzie uczęszczam
codziennie na ok 1 godzinę i ćwiczę głównie rowerek,stepper i do tego troche
siłowych na nogi (nie mam pojęcia jak nazywają się poszczególne maszyny).Do
12 staram się jeść tylko owoce (dobrze się wtedy czuję),na siłownię chodzę do
południa.Aha, zdarzają mi się totalne osłabienia woli i napady
niepohamowanego apetytu, co od dziś postaram się wyelimonować.Czy reszta
założeń - tj siłownia i te owoce do 12 są ok?Powinnam możę brać dodatkowo
chrom i LKarnitynę?Macie jakieś dodatkowe sugestie??Jak poskromić apetyt?
Dzięki z góry!