Dodaj do ulubionych

kilka pytań

IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 15.08.06, 09:22
Cześć,
muszę schudnąć ok 3-4 kg,zapisałam się na siłownię,gdzie uczęszczam
codziennie na ok 1 godzinę i ćwiczę głównie rowerek,stepper i do tego troche
siłowych na nogi (nie mam pojęcia jak nazywają się poszczególne maszyny).Do
12 staram się jeść tylko owoce (dobrze się wtedy czuję),na siłownię chodzę do
południa.Aha, zdarzają mi się totalne osłabienia woli i napady
niepohamowanego apetytu, co od dziś postaram się wyelimonować.Czy reszta
założeń - tj siłownia i te owoce do 12 są ok?Powinnam możę brać dodatkowo
chrom i LKarnitynę?Macie jakieś dodatkowe sugestie??Jak poskromić apetyt?
Dzięki z góry!
Obserwuj wątek
    • Gość: Nicol Re: kilka pytań IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.08.06, 10:05
      droga Justynko !pij duzo wody ,jesli chodzi o owoce jedz ich jak naj wiecej i
      warzyw surowych i gotowanych w postaci salatek i surowek.A moja rada zeby
      schudnoc to jest bieganie wtedy mozna szybko schudnoc i wyrzezbic miesnie nog,
      brzuszek jest plaski.Biegaj truchtem jak naj dluzej
      • Gość: gosia Re: kilka pytań IP: *.aster.pl / *.aster.pl 15.08.06, 10:08
        a ja bym z tymi owocami nie przesadzała (zawierają cukry proste) i np owoc po
        treningu areobowym przerywa spalanie tłuszczu a nie o to przecież Ci chodzi :)
        proponuje Ci raczej zmniejszyć udział owoców na rzecz białka
        pozdrawiam
    • Gość: gosia Re: kilka pytań IP: *.aster.pl / *.aster.pl 15.08.06, 10:09
      a, i zapomniałam jeszcze o l-karnitynie ;) kupiłam sobie raz opakowanie (30
      kapsułek) i może trochę więcej energii miałam ale czy tak szybciej po nich
      chudłam to bym polemizowała :] a drugie opakowanie nie działało na mnie juz
      wogóle :)
      • Gość: justyna Re: kilka pytań IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 15.08.06, 11:54
        A pu-erh?Działa czy to raczej mit?
        • Gość: gosia Re: kilka pytań IP: *.aster.pl / *.aster.pl 15.08.06, 13:56
          piłam... mit ;]
          • Gość: m. Re: kilka pytań IP: *.aster.pl / *.aster.pl 15.08.06, 14:08
            Ale wspomaga przemianę materii, trawienie i jest bardzo zdrowa, więc pic nie
            zaszkodzi na pewno. Oczywiście nie twierdzę, że się po tym schudnie, bo to
            akurat mit, ale na osobiście bardzo tę herbatę polubiłam i pijam ją regularnie.
            Polecam też herbatę yerba mate, smakuje podobnie do zielonej, a również jest
            bardzo zdrowa i fajnie pobudza nie wywołując rozdrażnienia, jak np. po kawie.
            Świetna przed treningiem!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka