Dodaj do ulubionych

Jak przyjmować kreatynę?

IP: *.aster.pl 15.10.06, 21:41
No właśnie,jak w temacie. Kupiłem kreatynę w proszku i oczywiście nie
zapytałem jak ją przyjmować,rozpuszczać w wodzie, jeść proszek. Proszę o
poradę.
Obserwuj wątek
    • huskyman Re: Jak przyjmować kreatynę? 15.10.06, 23:42
      Najlepiej rozpusc w wodzie z glukoza badz jak masz to dextroza a najlepiej carbo ;)
      • Gość: czopper narodziny panka IP: *.aster.pl 16.10.06, 16:00
        kreatyna to zło!
        • huskyman Re: narodziny panka 16.10.06, 23:35
          A co to za herezja?;)
      • Gość: sportmaniak Re: Jak przyjmować kreatynę? IP: 80.51.199.* 17.10.06, 13:06
        Dekstroza to glukoza!
        jak np.:
        HCl = chlorowodór = kw. solny
        • huskyman Re: Jak przyjmować kreatynę? 17.10.06, 16:49
          Tylko zazwyczaj ta dextroza jest z jakimis dodatkami - np. Dextro Juice Olump'u czyli glukoza + tauryna (swoja droga najpopularniejsza) Ja mam do kreatyny carbo oraz tauryne osobno.
          Zwykla glukoze mozna zakupic w sklepie spozywczym za pare zł.
      • bejrutek Re: Jak przyjmować kreatynę? 17.10.06, 17:38
        :) czym sie rózni glukoza od dextrozy? oprócz tego, że w angielkim i niemiecki
        dextrose oznacza glukoze...
        • jogger Re: Jak przyjmować kreatynę? 19.10.06, 17:28
          Ceną :-) bo to samo pod mądrzejszą nazwą jest droższe :-)
          • Gość: Psotnik Re: Jak przyjmować kreatynę? IP: *.aster.pl 24.10.06, 18:33
            Dzięki za info. Podpowiedzcie jeszcze ile ma być tej wody.
            • jogger Re: Jak przyjmować kreatynę? 26.10.06, 18:00
              Tyle, żeby doszło do pełnego rozpuszczenia (bez osadu)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka