Gość: Psotnik IP: *.aster.pl 15.10.06, 21:41 No właśnie,jak w temacie. Kupiłem kreatynę w proszku i oczywiście nie zapytałem jak ją przyjmować,rozpuszczać w wodzie, jeść proszek. Proszę o poradę. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
huskyman Re: Jak przyjmować kreatynę? 15.10.06, 23:42 Najlepiej rozpusc w wodzie z glukoza badz jak masz to dextroza a najlepiej carbo ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sportmaniak Re: Jak przyjmować kreatynę? IP: 80.51.199.* 17.10.06, 13:06 Dekstroza to glukoza! jak np.: HCl = chlorowodór = kw. solny Odpowiedz Link Zgłoś
huskyman Re: Jak przyjmować kreatynę? 17.10.06, 16:49 Tylko zazwyczaj ta dextroza jest z jakimis dodatkami - np. Dextro Juice Olump'u czyli glukoza + tauryna (swoja droga najpopularniejsza) Ja mam do kreatyny carbo oraz tauryne osobno. Zwykla glukoze mozna zakupic w sklepie spozywczym za pare zł. Odpowiedz Link Zgłoś
bejrutek Re: Jak przyjmować kreatynę? 17.10.06, 17:38 :) czym sie rózni glukoza od dextrozy? oprócz tego, że w angielkim i niemiecki dextrose oznacza glukoze... Odpowiedz Link Zgłoś
jogger Re: Jak przyjmować kreatynę? 19.10.06, 17:28 Ceną :-) bo to samo pod mądrzejszą nazwą jest droższe :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Psotnik Re: Jak przyjmować kreatynę? IP: *.aster.pl 24.10.06, 18:33 Dzięki za info. Podpowiedzcie jeszcze ile ma być tej wody. Odpowiedz Link Zgłoś
jogger Re: Jak przyjmować kreatynę? 26.10.06, 18:00 Tyle, żeby doszło do pełnego rozpuszczenia (bez osadu) Odpowiedz Link Zgłoś