18.11.06, 22:00
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3743130.html
Obserwuj wątek
    • ballest Re: Germania. 18.11.06, 22:27
      No prosze, to sie zwie demokracja!
      • rita100 Re: Germania. 18.11.06, 23:00
        Komplikije nam się ten świat. To wszystko takie niebezpieczne.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka