boska23 09.05.04, 21:43 Niczego tak mi nie brakuje jak bliskości i ciepła... Tak bardzo chcialabym spotkac kogos i zakochać sie do szleństwa...bez pamięci... Ehh jak długo jeszcze mam czekać? Gdzie jesteś moja druga połówko? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: przypadek Re: chce kochać i być kochaną! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.04, 22:06 przygotuj sie na dlugie czekanie...:| Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: A. Re: chce kochać i być kochaną! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.04, 22:24 Ja kocham i to bardzo ale nie jestem kochana. ;( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: przypadek Re: chce kochać i być kochaną! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.04, 22:40 nie ty jedyna niestety Odpowiedz Link Zgłoś
mama172 Re: chce kochać i być kochaną! 09.05.04, 22:31 zapytaj wrozki na forum "szukam meza " ( tylko do 23.00) :) Odpowiedz Link Zgłoś
panna_es Re: chce kochać i być kochaną! 09.05.04, 22:48 mam ten sam problem czekam szukam szukam czekam i co z tego? gdzie jest druga polowko mi przeznaczona? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zdzicho Re: chce kochać i być kochaną! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.04, 23:53 Cicho baby - nie jęczeć ! Odpowiedz Link Zgłoś
ramzes-ka Re: chce kochać i być kochaną! 10.05.04, 00:43 sam milcz, ty też jesteś jednym z tych drani Odpowiedz Link Zgłoś
quickly Deklaracja WOLNOSCI i NIEPODLEGLOSCI. 10.05.04, 06:59 Tak, tak… Znamy to. Piszesz, ze chce go bardzo pokochac. I ja to rozumie. Tylko na jak dlugo? Ile wytrzymasz w tym swoim kochaniu zanim zacznie sie wiercenie w brzuchu, wycinanie szklem facetowi po kawalku jego zszarganego, zmeczonego mozgu i maczaniem tych jego krwawiacych strzepkow w swojej zolci? Tak, tak… Wytrzymasz miesiac, dwa, kto wie moze nawet trzy… No i zacznie sie… I bedzie: A czemu to!? A czemu tamto!? Zrob to! Zrob tamto. A to mi sie nie podoba, tamto jest zle. Skwaszona, tepa mina. I te wieczne pretensje o to, czego ten biedny gosciu nie zrobil. Az mnie ciarki przechodza. I zeby nie bylo niejasnosci: kobiety daly mi niezle w zyciu popalic… Teraz wiem, ze w zyciu mezczyzny WOLNOSC i SWIETY SPOKOJ sa rzecza najcenniejszymi. Amen. Odpowiedz Link Zgłoś
boska23 Re: Deklaracja WOLNOSCI i NIEPODLEGLOSCI. 10.05.04, 11:48 Nie wątpie, ze znasz ten wątek który poruszyłam ale cóz chyba takie czasy nastały, że ludzie nie mogą sie odnaleźć, dopasaować a co najwazniejsze najzwyczajniej w świecie pokochać. Większość zwiazkow jakie znam ze swojego otoczenia to pary, które są ze soba z przyzwyczjenia (brutalna prawda) i nie mają odwagi tego zakończyć bo boją sie,że juz nikt ich nie zechce... Zresztą nieistotne. Brnę tylko do tego, ze nie szukam miłości na miesiąc czy dwa czy pięć (bo trudno to nazwać milością) Uwierz, że gdybym chciała to mogłabym skakać ze związku w związek (tu miesiac, tam dwa :) ) ale nie, nie tego szukam. Być moze mam zbyt wilekie, wyimaginowane wyobrażenie o prawdziwej milości ale poczekam... może uda mi sie jeszcze zakochać mimo iz nie jestem pierwszej młodości :) a wiadomo, ze im człowiek starszy tym trudniej to przychodzi. I mam nadzieję, że ustrzege sie skwaszonej miny i narzekania a przynajmniej będzie tego minimum :) niech milość mnie tak oslepi, ze nie bedę widziała wad tej drugiej polówki a jeszcze lepiej gdy zaakceptujemy się tak ze swoimi zaletami jak i wadami :) Pozdrawiam serdecznie i mimo wszystko życze Ci powodzenia i wielkiej odwzajemnionej miłości - czyli tego co w zyciu najważniejsze i najcenniejsze :) Odpowiedz Link Zgłoś
larix31 Re: Deklaracja WOLNOSCI i NIEPODLEGLOSCI. 10.05.04, 12:02 Wiem, że "boska" to tylko nick, ale czy Ty nie szukasz boskości w tej drugiej osobie...? Odpowiedz Link Zgłoś
boska23 Re: Deklaracja WOLNOSCI i NIEPODLEGLOSCI. 10.05.04, 12:45 zapewne coś w tym jest... może za wysoko mierzę? hmm Odpowiedz Link Zgłoś
tresca quickly nie ma dymu bez ognia 10.05.04, 14:00 nie pomyslales, ze w jakis sposob przyczyniles sie do odejscia kobiety od Ciebie? Jezeli piszesz "kobietY daly mi popalic", to chyba raczej szukaj winy w sobie... Odpowiedz Link Zgłoś
cal-ineczka bo źle wybierasz......... 11.05.04, 17:48 no to wiecej nie zadawaj sie ze studentkami zarządzania;)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cal-ineczka Re: Deklaracja WOLNOSCI i NIEPODLEGLOSCI. IP: *.media4.pl 12.05.04, 21:40 www.adonai.svs.pl/humor/g23.htm ????????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rewers_20@hotmail. Re: chce kochać i być kochaną! IP: 80.51.231.* 14.05.04, 21:30 Sądze ze niemasz się czym przejmowac bo chłopacy mają taki sam problem i wim po sobie.Lecz ja nigdy nieszukalem na upartego.i...pewnego dnia zaczepiłem na dskotece dziewczynę z którą jestem juz 3 lata i nienażekam że jest mi żle. Bądz cierpliwa trzymam w kciuki.rewers. Odpowiedz Link Zgłoś
samowolny Re: chce kochać i być kochaną! 10.05.04, 11:56 kochaj i daj sie kochać czego tobie z serca zycze bo widze że ten element zycia (lub jego brak) ciąży ci bardzo na duszy....właśnie czy lepiej kochac czy byc kochaną?:))) Odpowiedz Link Zgłoś
boska23 Re: chce kochać i być kochaną! 10.05.04, 12:56 Lepiej chyba kochać... a moze mówię tak bo chyba jeszcze nigdy tak naprawde tego nie doswiadczyłam. Ciekawe czy istnieje odwzajemniona miłość? Czasem myśle sobie, ze to wszystko dzieje sie tak bo przyciągają mnie mężczyźni, którzy nie wykazuja wiekszego zainteresowania moja osobą (jesli rozmuiecie co mam na mysli) bądź sa zainteresowani ale nie daja mi tego po sobie poznać - to mnie chyba kręci. Chłopak, który za szybko, za duzo i za bardzo okazuje mi zainteresowanie jakoś przestaje mi sie podobać... Dziwne nie?? Moze to początkowe objawy masochizmu?? :) Odpowiedz Link Zgłoś
samowolny Re: chce kochać i być kochaną! 10.05.04, 13:33 moze ty lubisz polowac i tu nastepuje "konflikt interesów" bo od wieków owa czynnośc nam facetom zaprzynalezy:)))))) tedy powinnas w takim wypadku bardziej ufać owej tak szeroko reklamowanej...kobiecej intuicji:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
boska23 Re: chce kochać i być kochaną! 10.05.04, 13:42 nie no cos Ty! Ja polować?? - nigdy - inicjatywa należy do mężczyzn :) A moja intuicja ostatnio zawodzi więc wole na niej nie polegać :) Odpowiedz Link Zgłoś
larix31 Re: chce kochać i być kochaną! 10.05.04, 14:28 Ale coś w tym jest; im bardziej trudny obiekt do zdobycia tym większe nasze zangażowanie w jego zdobycie. Tylko co potem? Zazwyczaj szukamy nastepnego obiektu do zdobycia...Oby tylko to nie stało sie Twoim nawykiem. Znam osoby, które takie zachowania traktują jak sposób na zycie, a to już się staje niebezpieczne...Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
jmx Re: chce kochać i być kochaną! 10.05.04, 16:56 Ktoś kiedyś napisał coś takiego na forum: "Kiedy miłość puka do Twojego serca, nie pyta grzecznie, czy może wejść. Jest jak przyjaciel rodziny, który ma własne klucze i ciepłe kapcie w przedpokoju. Zamyka drzwi, siada w fotelu i czeka cierpliwie na domowników, żeby, gdy już przyjdą, oznajmić radosnym głosem: "Jestem!" ...." Więc nie szukaj. Skupiając uwagę na szukaniu możesz przegapić coś cennego... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pablo Re: chce kochać i być kochaną! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 10.05.04, 23:52 co ja mam powiedziec ? tez nie ma swojej drugiej polówki ale mam swiadomość ze gdzies chodzi po tej kuli ktora sie kreci w kółko na okrogło , tylko czy jest w tym jakis sens, pewnie jest , tylko pytanie jak znaleźć ta druga polowe?tylko w snaxch i nic po za tym? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: buhahah Re: chce kochać i być kochaną! IP: *.wlop.ppp.polbox.pl 11.05.04, 00:55 Lolo niegadaj glupot!! Odpowiedz Link Zgłoś
gnoom Re: chce kochać i być kochaną! 12.05.04, 21:56 kup sobie psa, to oszczędzisz jakieś 20-30 lat katorgii jakiemuś facetowi - teraz jęczysz, a co potem ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: chce kochać i być kochaną! IP: *.mmj.pl / 217.153.84.* 14.05.04, 15:26 niezłą kobietą jesteś ale musisz cos w tej materii uczynić pozdrawiam leszek Odpowiedz Link Zgłoś
olek1055 Re: chce kochać i być kochaną! 14.05.04, 19:49 Chyba każdy z nas tego chciałby ale niestety nie spełni sie nam to.Przyjmijmy taki scenariusz ,ożenisz sie bedziesz miala 2, 3 dzieci.Przyjmijmy że na początku bedzie wspaniale.Póżniej moja droga, chemia przestanie dziłać.A jeśli wasze życie nie potoczy sie jak byś chciała?mąż zacznie wracać do domu napity,i jedyną żeczą jaka was bedzie łączyć bedzie wzajemna nienawiść to co wtedy?Życie to wilka jedna chujnia!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CaMeL Re: chce kochać i być kochaną! IP: *.smsnet.pl / 62.233.243.* 14.05.04, 22:38 Jak to ktos powiedzial życie nie jest ani dobre ani złe. Jest po prostu słodko kwaśne. Kazdy powiedzial juz cos mądrego o miłości. Ja powiem tylko ze to świetne uczucie... Ale nie zawsze warte puźniejszego cierpienia. Co ma byc to bendzie. Cya Odpowiedz Link Zgłoś