Dodaj do ulubionych

..Wodniczek??

24.04.05, 10:42
wodniczek a moze tu jesteś??
Obserwuj wątek
    • caruzzo Re: ..Wodniczek?? 24.04.05, 10:58
      A Żwirek lub Muchomorek nie moze byc?.......;-))))))
      • lilia_wodna_wodniczek_szuwarek Re: ..Wodniczek?? 24.04.05, 17:15
        Muchomorek :D a Ile kropek jest na kapeluszu??
        :o)
        • caruzzo Re: ..Wodniczek?? 24.04.05, 18:48
          Decyduję sie na 11 kropek.......DDDDDDD
          • lilia_wodna_wodniczek_szuwarek Re: ..Wodniczek?? 24.04.05, 22:56
            a kropeczki regularne :D ? krąglutkie??

            A muchomorku..hmm.. taki nietrujący jesteś..?? Prawda??
            Powiedz ze prawda..
            :D
            • caruzzo Re: ..Wodniczek?? 25.04.05, 06:48
              Piękne ,regularnie okrągłe mam kropeczki,
              symetrycznie rozłożone....
              strawny tez jestem.........;DDDDDDDDDD
              • lilia_wodna_wodniczek_szuwarek Re: ..Wodniczek?? 25.04.05, 22:51
                widzisz kurza twarz
                ale mój kropka muchomorku
                tyle mam z życia ile sobie odpuszczę :o)
                a tylko hokeista lubi zostawać na lodzie :o)

                Kurde chyba sie upiłam :D

                sweet dreams :o)
                • caruzzo Re: ..Wodniczek?? 26.04.05, 07:14
                  A co jest złego w upiciu się.......
                  sam niekiedy,chociaż rzadko bywam wielkim smakoszem tego napoju....DDDDDD
                  Widze wprowadziłaś w swoim zyciu duzy rygor.....
                  W kwiestii ostatniej..staw juz nie jest skuty lodem......
                  teraz najwyzej mozna podryfowac w niechcianym kierunku
                  wbrew swojej woli....;-)))))
                  • lilia_wodna_wodniczek_szuwarek Re: ..Wodniczek?? 26.04.05, 13:24
                    No własnie to było a propo's papierosów..
                    Rzucam :|
                    Mizernie.. :)
                    a przy złocistym piwie jak tu nie zapalić :D
                    Ojj dryfuję dryfujęęę
                    ale czy wbrew :D
                    No moze troszkę :D
                    Wbrew wszystkim :D ale nie wbrew sobie :D
                    Kurdę jak rano wstajesz :D
                    Kocham spać, tylko nie zawsze mogę.. :-|
                    Pozdrowionka
                    • caruzzo Re: ..Wodniczek?? 26.04.05, 15:42
                      Ja papierosków się pozbyłem.......chciaz niekiedy
                      nie powiem.....jakąś pojedynczą sztukę wypalę...DDDDD
                      Nie wiem dlaczego,ale od piwa się odzywczaiłem......
                      bardzo rzadko siegam po ten napój....moze i dlatego
                      łatwiej było pozbyć się palenia.....DDDDD
                      Zawsze b. rano jestem wyspany,generalnie o 5,00 jestem
                      juz rześki.......ale nie zawsze tak się zrywam........
                      Ja spac tez nie mogę........moze dlatego pojawiam się rano.DDDD
                      Ukłony................
                      • lilia_wodna_wodniczek_szuwarek Re: ..Wodniczek?? 26.04.05, 18:20
                        nie ma nic w Tv :(
                        :D
                        Wielorasowiec skorzysta :o)
                        Pozdrawiam
                        • caruzzo Re: ..Wodniczek?? 26.04.05, 20:27
                          Pieska masz na mysli,jezeli tak....to
                          spacer mu się nalezy.....DDDDDDD

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka