lilia_wodna_wodniczek_szuwarek 24.04.05, 10:42 wodniczek a moze tu jesteś?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
caruzzo Re: ..Wodniczek?? 24.04.05, 10:58 A Żwirek lub Muchomorek nie moze byc?.......;-)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
lilia_wodna_wodniczek_szuwarek Re: ..Wodniczek?? 24.04.05, 17:15 Muchomorek :D a Ile kropek jest na kapeluszu?? :o) Odpowiedz Link Zgłoś
caruzzo Re: ..Wodniczek?? 24.04.05, 18:48 Decyduję sie na 11 kropek.......DDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
lilia_wodna_wodniczek_szuwarek Re: ..Wodniczek?? 24.04.05, 22:56 a kropeczki regularne :D ? krąglutkie?? A muchomorku..hmm.. taki nietrujący jesteś..?? Prawda?? Powiedz ze prawda.. :D Odpowiedz Link Zgłoś
caruzzo Re: ..Wodniczek?? 25.04.05, 06:48 Piękne ,regularnie okrągłe mam kropeczki, symetrycznie rozłożone.... strawny tez jestem.........;DDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
lilia_wodna_wodniczek_szuwarek Re: ..Wodniczek?? 25.04.05, 22:51 widzisz kurza twarz ale mój kropka muchomorku tyle mam z życia ile sobie odpuszczę :o) a tylko hokeista lubi zostawać na lodzie :o) Kurde chyba sie upiłam :D sweet dreams :o) Odpowiedz Link Zgłoś
caruzzo Re: ..Wodniczek?? 26.04.05, 07:14 A co jest złego w upiciu się....... sam niekiedy,chociaż rzadko bywam wielkim smakoszem tego napoju....DDDDDD Widze wprowadziłaś w swoim zyciu duzy rygor..... W kwiestii ostatniej..staw juz nie jest skuty lodem...... teraz najwyzej mozna podryfowac w niechcianym kierunku wbrew swojej woli....;-))))) Odpowiedz Link Zgłoś
lilia_wodna_wodniczek_szuwarek Re: ..Wodniczek?? 26.04.05, 13:24 No własnie to było a propo's papierosów.. Rzucam :| Mizernie.. :) a przy złocistym piwie jak tu nie zapalić :D Ojj dryfuję dryfujęęę ale czy wbrew :D No moze troszkę :D Wbrew wszystkim :D ale nie wbrew sobie :D Kurdę jak rano wstajesz :D Kocham spać, tylko nie zawsze mogę.. :-| Pozdrowionka Odpowiedz Link Zgłoś
caruzzo Re: ..Wodniczek?? 26.04.05, 15:42 Ja papierosków się pozbyłem.......chciaz niekiedy nie powiem.....jakąś pojedynczą sztukę wypalę...DDDDD Nie wiem dlaczego,ale od piwa się odzywczaiłem...... bardzo rzadko siegam po ten napój....moze i dlatego łatwiej było pozbyć się palenia.....DDDDD Zawsze b. rano jestem wyspany,generalnie o 5,00 jestem juz rześki.......ale nie zawsze tak się zrywam........ Ja spac tez nie mogę........moze dlatego pojawiam się rano.DDDD Ukłony................ Odpowiedz Link Zgłoś
lilia_wodna_wodniczek_szuwarek Re: ..Wodniczek?? 26.04.05, 18:20 nie ma nic w Tv :( :D Wielorasowiec skorzysta :o) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
caruzzo Re: ..Wodniczek?? 26.04.05, 20:27 Pieska masz na mysli,jezeli tak....to spacer mu się nalezy.....DDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś