serduszkopoprostu
05.05.05, 11:12
Jak sie czujesz? Pisze ten list, aby ci powiedziec, jak bardzo sie troszcze o
ciebie. Czekałam cały dzień mając nadzieje, ze porozmawiasz ze mną. Patrzyłam
na zachod słońca, myśląc ze to on zakonczył Twoj dzień, a chlodny powiew
wiatru dał ci mozliwosc odpoczynku i... czekalam...
Nie przyszedłeś, przyjacielu. Widzialam cie spiacego i chcialam dotknac
Twojej twarzy, na ktorej ksieżyc kładł swiatło a ja czekałam, ze po
przebudzeniu prozmawiasz ze mna. Ty jednak obudziwszy się nie przemowiłeś do
mnie ani słowem... ufny w swoje siły rozpocząłeś swoj dzień.
A ja w błękicie nieba, w zieleni trwa w kroplach deszczu, barwach kwiatów ...
czekam na ciebie! Zapomniałeś o naszej przyjaźni?
--
trudno, jestem kobietą!
deszcz sprzyja refleksjom