27.08.06, 17:46
napojona, nasycona pokladam sie leniwie w fotelu, przykrywam miekkim kocem -
znuzenie mile... nie!!!! nie jest mile!
to mysli cholerne - odpoczac nie daja
slysze beczenie baranow - falszywe w niczym nie przypominajace lekich
radosnych dzwiekow, jakich chcialabym posluchac ... do diabla z taka sjesta
:(((((
Obserwuj wątek
    • Gość: aanika1 Re: sjesta IP: *.chello.pl 27.08.06, 17:53
      Kup stopery do uszu ;))
      A ja bez obiadku, zmęczona po zakupach bo Rodzinka z działki zadzwoniła żebym
      szybko kupiła gdzieś suszarkę do grzybów ;))
      Kawka, fotel, pies chrapiący obok i książka...
      A jutro praca, ale to dopiero jutro ;))
      • kobietabezserca Re: sjesta 27.08.06, 17:55
        gdzie kupilas "to" do grzybow. ja susze na specjalnej siatce na piecu ... ale
        dzis nie bylam na grzybach ! miesnie mnie bola, cos mnie rozbiera!:)
        • Gość: aanika1 Re: sjesta IP: *.chello.pl 27.08.06, 17:59
          W trzecim supermarkecie ;))
          Ale nie wiem czy zda egzamin, zawsze suszyłyśmy z Mamą w piekarniku i po całym
          mieszkaniu rozchodził się pyszny zapach...
          Podobno zebrali ich baaardzo dużo... ;)
          To ubierz się ciepło żeby Cię nie rozebrało ;) Gorąca herbata z sokiem
          malinowym i pod kocyk ;)
          • kobietabezserca Re: sjesta 27.08.06, 18:08
            do trzech az Ci sie chcialo?
            jestem pod kocykiem !
            • aanika1 Re: sjesta 27.08.06, 18:21
              Nie chciało mi się, ale głos Mamy po prostu nie pozwolił mi spocząć dopóki nie
              przytargam sprzętu do domu ;)
              Taka ze mnie kochana córeczka ;) A co!!
              A ja piję kawkę, zapaliłam sobie świeczuszkę bo kupiłam siostrze na urodziny
              świeczniczek i testuję ;)) Może zrobię zdjęcie!! I chyba poszukam czegoś w
              necie do egzaminu...
              Kuruj się ;)
    • Gość: aanika1 Re: sjesta IP: *.chello.pl 27.08.06, 18:38
      Eh... Podobno nie można tu zamieszczać zdjęć :(
      A zrobiłam zdjątko lampki ;) Ładniusia jest ;) A kiedy będzie ciemno będzie
      rzucała fajne cienie na ścianę...
      • kobietabezserca Re: sjesta 27.08.06, 19:01
        gra swiatel .. pieknie wyglada fotografia napewno! mozna umieszczac tu fotki
        • Gość: aanika1 Re: sjesta IP: *.chello.pl 27.08.06, 19:21
          A jak tu umieścić fotkę?? Nie wiem :(
    • duszka2 Re: sjesta 27.08.06, 19:33
      alesz kobieto, sjesta w "trójce" jest od 13 do 16 ?!;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka