Dodaj do ulubionych

Dzień Dobry Mój Cudny Kwiatuszku

21.02.07, 07:31
Sprawiasz, że mój dzień będzie znowu udany. Nie musisz nic mówić wystarczy, że
jesteś. Wystarczy sama świadomość, że czasem myślisz o mnie.
Obserwuj wątek
    • iwanowna nie jestem... 21.02.07, 09:18
      heheh ani Kwiatuszkiem, ani tym bardzuej Cudownym, ale mogę napisać dzień
      dobry... :P
      • analityczka Ona kłamie:) 21.02.07, 09:24
        Jest cudowną kobietą,kwiatem pośród chwastów:)
        Ale z jednym się zgodzę: też mogę napisać dzień dobry:)
        • iwanowna Re: Ona kłamie:) 21.02.07, 09:31
          hehehhehehehehe...

          Ty to masz dowcip!

          Głowa mnie boli!
          Zeżarłam dwie drożdżówki i wypiłam kawę!
          Ooo!

          • analityczka Re: Ona kłamie:) 21.02.07, 09:34
            No co?:)hehehe

            Mnie też glowa boli.Kawa była,nic nie żarłam:)Podejrzewałam siebie o kaca,ale
            chyba po lampce Rosiere'a to niemożliwe:)

            Ble!:)
            • iwanowna Re: Ona kłamie:) 21.02.07, 10:11
              Are you sure? :)
              Po moralnym też może boleć głowa... hehe, od myślenia!!!


              Nic mi się nie chce.
              Mam lenia niemożebnego.
              Mało tego, strasznie ostatnio nie do życia jestem! :)

              KIEDY TEN LAPTOP wróci?
              • analityczka Re: Ona kłamie:) 21.02.07, 10:18
                Psujemy Kamilowi tak miły,romantyczny,wyznaniowy wątek.Ale mam nadzieję że
                wybaczy:*

                Moralnego nie mam po czym mieć:)To chyba kwestia ciśnienia bo naokoło ludziska
                też narzekają:)Ale do tego dobry humor i umiarkowany spokój w pracy i mozna
                żyć:)

                A że nie chce?Mnie też,nic nowego;)
                Mnie wczoraj ludzie zadawali non stop dziwne pytania.Cały dzień dosłownie
                czepiali się jak nie charakteru,to rozmiaru ubrań i innych głupot.Mój dobry
                humor z tego wszystkiego wieczorem prysł,ale dziś narodził się na nowo:)

                W kwestii laptopa jestem bezsilna.3 tygodnie jest w serwisie i nic-dziś
                podjeadę zapytać po pracy.Czyżbyś się stęskniła za nim jak ja?:)
                • andrexx laptop 21.02.07, 10:21
                  laptop przedmiot pożądania
                  • analityczka Re: laptop 21.02.07, 10:22
                    laptop przedmiot tęsknoty za komunikacją
                    • iwanowna Re: laptop 21.02.07, 10:25
                      laptop - przedmiot tęsknoty za komunikacją z Analityczką... :)
                • iwanowna Re: Ona kłamie:) 21.02.07, 10:25
                  nawet nie wiedziałam, że mu Kamil... :)
                  nawet nie wiem, czy kiedykolwiek zamieniłam z nim post! whatever..

                  Pewnie, że głupio, bo sobie nie można z Tobą pogawędzić na GG, a szkoda! ;)

                  Ja narzekam jeszcze na szyję... :(
                  • analityczka Re: Ona kłamie:) 21.02.07, 10:29
                    Już bliżej jak dalej do mego wirtualnego powrotu:)
                    Kiedy biopsja?
                    • Gość: no...no...no... Korzystając z okazji i wolnej chwili IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.07, 10:39
                      Tak bez związku, ale i ja dołączam się do życzeń miłego dnia dla Was
                      wszystkich:))))
                      • analityczka Re: Korzystając z okazji i wolnej chwili 21.02.07, 10:40
                        Tobie również "non..ko":)
                      • andrexx Re: Korzystając z okazji i wolnej chwili 21.02.07, 10:46
                        witaj :)
                        tak na kawę akurat czas
                    • iwanowna Re: Ona kłamie:) 21.02.07, 10:41
                      Miałam w poniedziałek! :)
                      • analityczka Re: Ona kłamie:) 21.02.07, 10:43
                        I jak wyniki?
                        • iwanowna Re: Ona kłamie:) 21.02.07, 11:17
                          mają być dzisiaj wysłane do mnie pocztą, bo nie miałam możliwości po nie
                          pojechać...

                          w poniedziałek i wtorek mam scyntygrafię, nie mogę się tak urywać z pracy, więc
                          korzystam z opcji "pocztowej", nie mam wyjścia.
                          • analityczka Re: Ona kłamie:) 21.02.07, 11:22
                            Jak będziesz coś wiedziała tylko to daj znać.Martwie się o Ciebie Kobiecino!
                            • iwanowna Re: Ona kłamie:) 21.02.07, 11:45
                              ;)
                              Dziękuję.

                              Jestem przekonana, że będzie dobrze!
                              • analityczka Re: Ona kłamie:) 21.02.07, 11:46
                                No pewnie że będzie.Musi!A potem jedziemy nad morze;)
                                • andrexx Re: Ona kłamie:) 21.02.07, 11:53
                                  ja równiez życzę, żeby wszystko ok było
                                  a jak będziecie jechac nad morze pomachajcie mi
                                  druga latarnia morska na lewo
                                  • analityczka Re: Ona kłamie:) 21.02.07, 12:04
                                    Eee tam machać będziemy.Przyjedziemy do Ciebie:)
                                    • andrexx Re: Ona kłamie:) 21.02.07, 12:13
                                      oki, to odmaluje latarnię :)
    • analityczka A gdzie się podział... 21.02.07, 10:39
      ...autor wątku??
    • Gość: to ja ;) Re: Dzień Dobry Mój Cudny Kwiatuszku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.07, 12:18
      A myśli? to najszczersze gratulacje :)))Miło coś takiego przeczytać na samym początku, aż człowiekowi się robi cieplej na sercu :)
      Dzień dobry wszystkim, choć do cudownego kwiatuszka to mi daleko ;)
      • analityczka Hej n/t 21.02.07, 12:19

    • apocotopocototo Re: Dzień Dobry Mój Cudny Kwiatuszku 21.02.07, 14:32
      Cudne Kwiatuszki na pewno czasem o tobie myslą. na pewno!:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka