kaczkawrydzykach 21.02.07, 07:31 Sprawiasz, że mój dzień będzie znowu udany. Nie musisz nic mówić wystarczy, że jesteś. Wystarczy sama świadomość, że czasem myślisz o mnie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
iwanowna nie jestem... 21.02.07, 09:18 heheh ani Kwiatuszkiem, ani tym bardzuej Cudownym, ale mogę napisać dzień dobry... :P Odpowiedz Link Zgłoś
analityczka Ona kłamie:) 21.02.07, 09:24 Jest cudowną kobietą,kwiatem pośród chwastów:) Ale z jednym się zgodzę: też mogę napisać dzień dobry:) Odpowiedz Link Zgłoś
iwanowna Re: Ona kłamie:) 21.02.07, 09:31 hehehhehehehehe... Ty to masz dowcip! Głowa mnie boli! Zeżarłam dwie drożdżówki i wypiłam kawę! Ooo! Odpowiedz Link Zgłoś
analityczka Re: Ona kłamie:) 21.02.07, 09:34 No co?:)hehehe Mnie też glowa boli.Kawa była,nic nie żarłam:)Podejrzewałam siebie o kaca,ale chyba po lampce Rosiere'a to niemożliwe:) Ble!:) Odpowiedz Link Zgłoś
iwanowna Re: Ona kłamie:) 21.02.07, 10:11 Are you sure? :) Po moralnym też może boleć głowa... hehe, od myślenia!!! Nic mi się nie chce. Mam lenia niemożebnego. Mało tego, strasznie ostatnio nie do życia jestem! :) KIEDY TEN LAPTOP wróci? Odpowiedz Link Zgłoś
analityczka Re: Ona kłamie:) 21.02.07, 10:18 Psujemy Kamilowi tak miły,romantyczny,wyznaniowy wątek.Ale mam nadzieję że wybaczy:* Moralnego nie mam po czym mieć:)To chyba kwestia ciśnienia bo naokoło ludziska też narzekają:)Ale do tego dobry humor i umiarkowany spokój w pracy i mozna żyć:) A że nie chce?Mnie też,nic nowego;) Mnie wczoraj ludzie zadawali non stop dziwne pytania.Cały dzień dosłownie czepiali się jak nie charakteru,to rozmiaru ubrań i innych głupot.Mój dobry humor z tego wszystkiego wieczorem prysł,ale dziś narodził się na nowo:) W kwestii laptopa jestem bezsilna.3 tygodnie jest w serwisie i nic-dziś podjeadę zapytać po pracy.Czyżbyś się stęskniła za nim jak ja?:) Odpowiedz Link Zgłoś
iwanowna Re: laptop 21.02.07, 10:25 laptop - przedmiot tęsknoty za komunikacją z Analityczką... :) Odpowiedz Link Zgłoś
iwanowna Re: Ona kłamie:) 21.02.07, 10:25 nawet nie wiedziałam, że mu Kamil... :) nawet nie wiem, czy kiedykolwiek zamieniłam z nim post! whatever.. Pewnie, że głupio, bo sobie nie można z Tobą pogawędzić na GG, a szkoda! ;) Ja narzekam jeszcze na szyję... :( Odpowiedz Link Zgłoś
analityczka Re: Ona kłamie:) 21.02.07, 10:29 Już bliżej jak dalej do mego wirtualnego powrotu:) Kiedy biopsja? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: no...no...no... Korzystając z okazji i wolnej chwili IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.07, 10:39 Tak bez związku, ale i ja dołączam się do życzeń miłego dnia dla Was wszystkich:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
analityczka Re: Korzystając z okazji i wolnej chwili 21.02.07, 10:40 Tobie również "non..ko":) Odpowiedz Link Zgłoś
andrexx Re: Korzystając z okazji i wolnej chwili 21.02.07, 10:46 witaj :) tak na kawę akurat czas Odpowiedz Link Zgłoś
iwanowna Re: Ona kłamie:) 21.02.07, 11:17 mają być dzisiaj wysłane do mnie pocztą, bo nie miałam możliwości po nie pojechać... w poniedziałek i wtorek mam scyntygrafię, nie mogę się tak urywać z pracy, więc korzystam z opcji "pocztowej", nie mam wyjścia. Odpowiedz Link Zgłoś
analityczka Re: Ona kłamie:) 21.02.07, 11:22 Jak będziesz coś wiedziała tylko to daj znać.Martwie się o Ciebie Kobiecino! Odpowiedz Link Zgłoś
iwanowna Re: Ona kłamie:) 21.02.07, 11:45 ;) Dziękuję. Jestem przekonana, że będzie dobrze! Odpowiedz Link Zgłoś
analityczka Re: Ona kłamie:) 21.02.07, 11:46 No pewnie że będzie.Musi!A potem jedziemy nad morze;) Odpowiedz Link Zgłoś
andrexx Re: Ona kłamie:) 21.02.07, 11:53 ja równiez życzę, żeby wszystko ok było a jak będziecie jechac nad morze pomachajcie mi druga latarnia morska na lewo Odpowiedz Link Zgłoś
analityczka Re: Ona kłamie:) 21.02.07, 12:04 Eee tam machać będziemy.Przyjedziemy do Ciebie:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: to ja ;) Re: Dzień Dobry Mój Cudny Kwiatuszku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.07, 12:18 A myśli? to najszczersze gratulacje :)))Miło coś takiego przeczytać na samym początku, aż człowiekowi się robi cieplej na sercu :) Dzień dobry wszystkim, choć do cudownego kwiatuszka to mi daleko ;) Odpowiedz Link Zgłoś
apocotopocototo Re: Dzień Dobry Mój Cudny Kwiatuszku 21.02.07, 14:32 Cudne Kwiatuszki na pewno czasem o tobie myslą. na pewno!:) Odpowiedz Link Zgłoś